Jump to content
Krelion

Яко сайтче за "сървис манюали"!

Recommended Posts

Колеги, мой приятел направи много полезен сайт!Съдържа сървис манюали на мнооого автомобили и съм сигурен, че ще е ви е много интересно да ги прегледате.Ето го и него: www.dzenno.com На заглавната страница най-долу може да се гласува и ви приканвам да изкачим сайта по-високо в класацията!Гласуването става само с един клик няма нужда от регистрации и т.н. може да гласуваме на всеки 24ч.Дано ви е полезен :dry:Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето директно за хонда! http://www.dzenno.com/index.php?option=com...ory&catid=8Дано е полезно :(

Редактирано от Krelion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Вашият глас беше отчетен. Нааистина е добър сита

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1,вкъщи имам няколко манюала ако иска колегата мога да му ги пратя, може да ги добави в сайта ако ги няма там.Поздрави.

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,като създадел на dzenno.com се раздвам, че сайта ви харесва.Разбира се с удоволствие ще добавим съдържание, което смятате за полезно и ние не сме включили до този момент.Ако имате предложения за секция Honda можете да се свържете с мен чрез ЛС или чрез секция Връзки на сайта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на fenabg. Част от съдържанието на секция Honda е обновено с материали изпратени от него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това саитче яко наистина преди имах една мазда 626 ръководството от там ми помогна много сега сам си свалил и за хондата. Веднъж нямаше за пежо 405 а ми трябваше ремонтирах едно писах им на саита и след 3 дни ми намериха.Много са точни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим на Рудолф, чиято заслуга е да се появи подкатегория CRV.

Редактирано от apock

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,от днес работи нова секция от dzenno.com - Видео ръководства за автомобили и мотоциклетиИнспирирана и от няколко участници в този форум, които се свързаха с нас тя има за цел да събира на едно място полезни видео материали с практически съвети и указания за подмяна на филтри, масла и т.н.Всяко видео е добре дошло, така че ако имате нещо в предвид - предложете го. Секцията ще се допълва и развива периодично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,от днес работи нова секция от dzenno.com - Видео ръководства за автомобили и мотоциклетиИнспирирана и от няколко участници в този форум, които се свързаха с нас тя има за цел да събира на едно място полезни видео материали с практически съвети и указания за подмяна на филтри, масла и т.н.Всяко видео е добре дошло, така че ако имате нещо в предвид - предложете го. Секцията ще се допълва и развива периодично.

:D:P:D:) браво колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 от мен ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събираме материали - независимо видео или литература за модификации и подобрения.Ако някой иска да се включи да пише ЛС.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Нова Година на всички.Всички от форума, които имат бизнес или се занимават с авточасти по някаква форма могат да бъдат включени в един от новите свързани сайтове.Ако имате желание пишете ЛС.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...