Jump to content
darius

Изключително изненадан

Recommended Posts

Миналата седмица попаднах на сайт за гуми, но първо поръчваш после получаваш и ако ти харесат плащаш.И понеже тези имаха Туранза ЕР300, направо подскочих от радост.Цена 180лв и доставка до дома.ДОТ **09.Цяло лято ме мотаят да ми докарат от Гърция, Германия, Турция и разни измислени БГ фирми и цени от 220 до 270лв, направо поръчах.Само след 6мин. се обадиха и извиниха, че гумата ще дойде след седмица на 11.11, щото нямали на склад, ако сменя гумата с техните предложения след 24ч ще ми я монтират на удобно за мен место.Е, няма толкова точна фирма.Днес си изпълниха обещанието за 1/2ч смениха гумите ми пред офиса :cool: ,демонтаж, монтаж, баланс и местене на предните отзад и новите отпред +20лв. ;) Дано все по-често има такива коректни фирми.Нямам думи.А големите фирми, с големите цени и надутите служители ще гризят дървото скоро, те даже и са го захапали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво, дано да се увеличават коректните търговци в България, ама защо никъде не виждам да си написал сайта, от който ги поръча тези гуми. Може пък и някой от нас да си поръча. Благодаря предварително! Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, дано наистина не е поредния рекламен трик за известно времен и после да се скапе всичко. Предполагам сайта не е упоменат за да не се прави реклама :cool:Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, но как ти направиха баланс на гумите, да не са карали машината в някакъв бус иначе не виждам какъв ще е този баланс, поне не качествен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че ако се спомене в темата, ще е реклама, което противоречи на правилата, но на лични може да кажеш :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е дано са така коректни и за напред ;) И аз се заинтересовах от оирмата :cool: Чакаме ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересно, наистина. ;) Коя е фирмата? :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина интересно. А и на тези цени...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересно, наистина. ;) Коя е фирмата? :cool:

Всички това очакваме да разберем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, но как ти направиха баланс на гумите, да не са карали машината в някакъв бус иначе не виждам какъв ще е този баланс, поне не качествен

Да, буса е оборудван с компресор, баланс машина и всичко необходимо, просто бяха бързи, без много приказки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за кой размер става въпрос? Зимна или лятна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

Колега пиши на лични сайта,моля те ;);):cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, защо не напишеш сайта, ако модераторите преценят ще го цензурират. Но не виждам смисъл да се цензурира нещо, което явно е в голям интерес на потребителя и не конкурира пряко никой от рекламодателите тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото прочетох в сайта, това с буса и монтажа + другите процедури важи само за София. Или аз така съм разбрал?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво означава реклама - нали за това се събираме във форума, да обменяне идеи и информация. Ако хората от този сайт могат да доставят гуми на конкурентни цени, това трябва да накара конкуренцията им да се замисли, за собствените цени. Нарича се пазарна икономика. Не пиша това защото ми трябват гуми, напротив имам гуми за 3 години напред, просто не мога да разбера, защо криете толкова линка. Сигурен съм че ако напиша в Гугъл "гуми доставка и монтаж пред дома"Всъщност го написах и в първия резултат от търсенето беше сайта: аvtogumi.bgПС. Turnaza ER300 са наистина адски добри гуми. Сега съм обут с тях и са доста по-добри от Енерджи на Мишелин, които също не са лоши, но са на същите пари??!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Напишете го сайта де. Не виждам проблема да го дадете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напишете го сайта де. Не виждам проблема да го дадете.

Щом може :) Avtogumi.bg , а пратих 100 лични!Даже си мисля, че за колективна поръчка ще направят отстъпка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее,това не е истина! Умирам от яд,че не го разбрах 20 дни по-рано! А аз висях по опашки пред гумаджийниците,молих се на тоя-оня,и накрая ме претупаха набързо с едни "Ласса"! Дано има повече такива фирми,защото от това печелим ние-крайните потребители! Пожелавам успех на тази фирма,и съм сигурен,че ще просперира!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом може,айде и аз да помогна с един подобен сайт ВИЖ.Цените са почти идентични и доставката е безплатна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от много време съм го набелязал този последния сайт, но понеже не съм поръчвал от там, не можех да дам мнение.Доколкото знам са немска компания, която продава гуми в цяла Европа. Може да плаща с кредитна карта, кето за мен е плюс, понеже мога да пазарувам без да имам кеш :) Ако някой ги е ползвал, може да сподели мнение.ПС: За да не отварям нова тема: Някой знае ли какви са цените в "Диана" като цяло? Там предимството е че могат веднага да ти доставят и сменят гумата: удобо при разкъсана гума, която ти трябва веднага, за да си караш колата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз не съм го ползвал,но съм чел отзиви по други форуми и хората са доволни.Смятам напролет да се обзаведа с летни гуми от някой от двата сайта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях ги до автогарата тия с буса :) И си викам луди ли са що ли :)Сигурно са били те. Бяха отворили вратие и сменяха гуми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това със смяната на гуми на място е супер инициативно според мен и с право хората ще имат много клиенти.... Винаги съм се дразнил от отношението на някой гумаджии, правят се на велики и едва ли не насила ги караш да си свършат работата, браво на тези!PS: Аз не съм в София, но само за това че са идейни следващия път бих си поръчал гуми от тях. Така се прави бизнес.

Редактирано от gothic_fan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз да споделя впечатление от avtogumi.bg. Впечатлен съм. Изключително внимание към клиента. Много бързи наистина. Щом натиснах бутона "поръчай" и буквално след няколко минути ми се обадиха. Бях избрал плащане по банков път, като хората държаха да ме осведомят че ще се забавят докато получат превода и ако искам да ги получа още на следващия ден могат да ми ги пратят с наложен платеж. Аз, разбира се бях наясно предварително кога и как ще ги получа, но прави впечатление, че наистина се грижат клиента да е осведомен за всичко. Гумите които си взех са Hankook w440 и държа да кажа, че са произведени в Унгария и са изключително "пресни" - дот 4209. Съжалявам че не мога да се възползвам и от мобилния им монтаж. Хората от София, наистина имат късмет с търговци като тях. Желая им успех :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще кажете ли името на сайта?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напишете го сайта де. Не виждам проблема да го дадете.

Щом може :hondarulez: Avtogumi.bg , а пратих 100 лични!Даже си мисля, че за колективна поръчка ще направят отстъпка!
Ето го единия, за който е пусната темата.

Щом може,айде и аз да помогна с един подобен сайт ВИЖ.Цените са почти идентични и доставката е безплатна

А ето че и още един имало някаде между редовете....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги в тунинг.бг бях видял една обява за продажба на гуми,пратих едно лично за цената на Континентал TS800 и цената която ми казаха ме изненда приятно 122 лв за размер 195-50-15 която е значитело по-ниска от тия сайтове които сте постнали.Пращането става чрез Еконт мисля за ваша семетка с наложен платеж,гумите ме увериха че не са по-стари от 1 година.На който му трябва обявата да се разрови из раздел Продава на тунинг.бг.

Редактирано от pano

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами дай линкче нещо към тая обява че в тунинга не е лесно да намериш нещо такова, особено обява.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера пак поръчах туранза ер 300 и днес на обяд почерпих колицата с новите обувки.Тея от автогуми само чакат да им звъннеш и докарват веднага :dry: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз чаках 1 седмица за моите, но важното е, че накрая всичко беше точно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги аз само веднъж влизах в Диана-та до Шел на излизане от София и да Ви кажа изгубиха ме като клиент.-Добър ден, може ли...-Ъъъ обърни се към колегите(отивам при колега)-Извинете, може ли.....-А обърни се към колегите-Абе що не Ви....(на ум де:lol: )И това беше

Редактирано от Беселин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...