Jump to content
Quincy

Prelude 2.0 16v 5th Gen Vs Civic 1.6 125 Hp 5th Gen

Recommended Posts

Теро черният е Х23-ката, пък синьо зеленият е Х22. Обърка ни малко тука. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори малко съм се напил :)

 

(оправих го ) :)

ПАК СЪМ СЕ НАПИЛ !!! Н22-ката е 200 коня

 

п.п.п. пистата до където почва да се спира е около 360-370 метра по нанагорнище !

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой втек е 185 или 200.... много странно ,че пада или се кантари с х23ката хммм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големия мисля, не мисля ами направо Х22А. Ама при хубав старт ми зема една кола някъде, за тази дължина.

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако имате един гтех по ръка да мернете,няма да е зле :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма ме такива екстри, ние сме назад с материала . свикнали сме да замерваме на писта ..... иначе някой се хвърлил от някоя скала и после " от 0 до 100 за 5 секунди " :) :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да Да, връщам си думите назад за ВТИ-то, Матео ме наказа днес подобаващо. С кола, може би и малко от горе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А прелюда ти(черния, ако съм разбрал правилно) мерил ли си го с/у на Терориста Д15ката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да Да, смисълът е точно никакъв. Теро и Хондю са завидно пред мен. Работата им по колите е за възхищение. Евалла момчета, свалям ви шапка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

край на спора подкрепен с факти, а не празни приказки и рейсърски изказвания ....

 

Въпрос 1 : прелюд 2 лита срещу малък втек

 

http://www.vbox7.com/play:2a7b49a8

http://www.vbox7.com/play:a483b5ae

 

за колите:

прелюд - 2 литра пълен сток. + 15 или 18 инча басс :)

сивик купе - спортен изпускател, дросел от ВТИ , чип (някакъв)

сивик ЖДМ стайл - д15б2 фулл сток :P;);)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Въпрос 2: Н22 vs H23 vs B16a2

 

http://www.vbox7.com/play:52bf2fc5

http://www.vbox7.com/play:6538c668

 

за колите: - и двете Н -ки са от основни ремонти такаче коментари "тая била издухана " може да си ги спестите ...... а и хората принципно имат книжки и могат да карат

 

 

 

 

 

 

 

Н23 - черен прелю фулл сток

Н22 (185 коня) - синьо-зеления прелюд сток (май малко по-голяма генерация) (аз съм малко далтонист)

б16а2 - червения хетч 5 ген фулл сток

черна 4-ка - d16z5 малко накуцва в момента ама ще я оправим :)

сива (ръждясала) 4-ка - д15 (фулл сток :):) ) :D

 

Н22-ката малко да се осери на старта и пада от Н23-ката или са кантар .

 

 

единственото , което ме изненада беше б16-ката . очаквах да е на едно с H22-kата ;)

А има възражение има клипове само на моите първи 2 старта с прелюда, на които тръгвах на 3500

Няма от реваншните. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто няма клипове на тези пускания. не си ли пак отзад ?? (мен ме нямаше по едно време че съживявахме червения прелюдец и може да съм пропуснал)

 

 

murdera, това дето минава 1-во май беше на терориста д15-ката :)http://www.vbox7.com/play:6538c668

 

STANCHO 1, за протокола напиши колко си бил отпред че явно ме е нямало точно тогава :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На следващите 3 или 4 съм пред сребристия прелюд, но как да е аз като цяло днес се учих да си карам колата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

wow preluda 200hp пада от б16а2

Прегледах всички клипчета и на някои беше дръпнал доста на кола Х(която я имаше в доста гонки), но на други вървяха на равно, което ме кара да си мисля, че не може да кара добре този прелюд.Особено старта му е малко сложен и ако излезе от втека при превключването отива в Русия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има на едно място където аз не тръгнах както трябва, ако за това иде реч, но иначе си признах, че една кола ме удари когато тръгна както трябва. За по на дълго може и с повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах скоро не бях чел темата,ама май чакам извинение от кирето :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси мълчанието, оплюхте 2.0 литровия Прелюд и сега пък млъкнахте. Нали бе Доги :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ами,оплюха нещо дето не е така,браво на терора че разби митовете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Ф20-ската ама Н22-ката ... не ми харесва изобщо това което видях. :):(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Прелюда Н22А :D Определено не успявам да тръгвам добре и губя много на старта.Това няма значение,ще го усвоя и това.Официално това са ми първите пускания и имам още доста да свиквам на колата.Д15-ката на Терориста и Д16-ката на Хондю ми дърпат доста на старта.Б16-ката на Матю също кола пред мен горе-долу.С Н23-то също много добре върви-поздрави на Митака :( Като направя малко "сухи" тренировки за старт пак ще се пуснем :) п.с. По темата Прелюда 2.0 върви определено повече на старта.Аз смятам,че е нормално.Купето е горе-долу същите килограми :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа ,добре ,успокоих се !! :):(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Policeman, пробвай да тръгваш с таква обороти, че като гумите превъртят след пускането на съединителя, да не си вън от втек зоната,8000 оборота и ръгаш 2ра :)ps.но преди това гумите трябва да са много добре загрети иначе ще въртиш на 1 място :)

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Прелюда Н22А :) Определено не успявам да тръгвам добре и губя много на старта.Това няма значение,ще го усвоя и това.Официално това са ми първите пускания и имам още доста да свиквам на колата.Д15-ката на Терориста и Д16-ката на Хондю ми дърпат доста на старта.Б16-ката на Матю също кола пред мен горе-долу.С Н23-то също много добре върви-поздрави на Митака :) Като направя малко "сухи" тренировки за старт пак ще се пуснем :) п.с. По темата Прелюда 2.0 върви определено повече на старта.Аз смятам,че е нормално.Купето е горе-долу същите килограми :D

Бат Пешо, освен да идвам на Плевен и да почваме да тренираме :) че както се видя и аз на старта съм мноо зле хората тръгват аз стоя, тръгвам на ниски обороти.... аааа пак казвам че мита не е рабит никой неможе да каже, кой кога тръгва и как тръгва, та за мен само времеизмервателната техника може да покаже. Ако се загледате добре в клипа се вижда как и на двата старта тръгвам доста след Прелюда. Абе здраве да е, ще започна да посещавам по често габровската група, за тренировки :P.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
STANCHO 1, колата ти върви добре :) ама дори и с хубав старт ще излезеш много малко пред плелюда :D а за стокова д16з6-ца сам прецени какъв шанс има срещу прелюда :) (особено седан :) ). Иначе никой не казва че твоята е по-слаба от прелудеца :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така Станчо, никой не е искал да каже, че колата ти върви зле. Но ако се пуснеш със червения Прелюд просто там нямаш шансове, а той единствената му модификация е права генерация. А до колкото разбрах от колегите по твоята е бутано. Има едно клипче където се вижда, че до втора с моета кола съм само една кола пред него, вече на 3-та се усеща разликата. А до колкото до Полицая, знаех си, че я жалиш тази кола. Поздрави и на теб, съжелявам много само, че не можахме да поговорим по-обстойно. Но ще има други пъти живот и здраве. Даже днес се чух със Живака и той е готов тази неделя ако е хубаво времето да идва така, че мисля може да направим още едно изригване на Междене.Та съвета ми към колегите е не подценявайте Прелюдите и ние сме корави ко*eлета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак,чух се и аз Живака и пак ще има посещение при вас,но ще видим дали ще бъде тази неделя.На работа съм тогава,но може и да измислим нещо.Имах желание да поразтегнем лафче с тебе,но стана късно,а и ти се замота с чевеният Прелюд.Има време пак ще се видим.Аре със здраве :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червеният прелюд върви много добре,стоков малък втек няма абсолютно никакви шансове.Следващият път може да замерите от летящ старт :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

STANCHO 1, колата ти върви добре :) ама дори и с хубав старт ще излезеш много малко пред плелюда :D а за стокова д16з6-ца сам прецени какъв шанс има срещу прелюда :) (особено седан :) ). Иначе никой не казва че твоята е по-слаба от прелудеца :)

Абсолютно съм съгласен с вас момчета, срещу червения прелюд нямам никакви шансове.

Изобщо и никога не съм подценявал прелюдите, не оставайте с грешно впечатление :P.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако Владко /момчето с червения Прелюд/ беше член на форума сега от кеф щяха да му почервенеят ошите. Аз момчета тази неделял ми беше едно страхотно изживяване и страшно се надявам пак да се съберем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доги аз още чакам да видя колко си бърз с чакането си останах брада ми поникна до коленете явно с чакането ще си умра все тая ,беше ми ясен от самото начало :thumbs1::D :D :D аз съм се пускал с 3-ри прелюда 2.0 133 коня 4 ген непомня някои да е бил пред мен със сивик седна 1.6 125 коня Д16з7 даже мога да покажа клип как прелюд 2.2 185 коня с чип ( които го караше колегата хронос(на писта сливен(един сив) ме бие на 400 метра с кола и половина след като ме изпревари след 120-30 до там сивика беше преди него незнам защо .а до моита оферта за колегите с прелюди нито един отзовал се за близо месец в неделя ходих на хонда среща даже взеха и да не идват вече..;( :D:) повече няма да ги тровя колегите ясно ми е че прелюда не е кола за гонки а за дълги разстояния кадето си му е силата и така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кириле ти си като кон с капаци брат ми.Човека и клипове ти пусна и кво ли не,на бързия ти седан!Ама не щом ти си казал сивика е по бърз !!! пп.Ква брада ти е пораснала кви 5лв.Само устата ти голяма,сигурен съм и пари да ти пратя ти пак няма да дойдеш,ама знаеш ли кво аз зор нямам,ти имаш за да ми доказваш нещо което сам знаеш че не е така.Ама хорската злоба край няма,тва съм се убедил

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш път към Карлово или региона ми се обади.Ще направим старт.С обикновен,заводски прелюд съм.

Редактирано от pe6o74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама Кирето не е със стоков седан ...... явно заради това си мисли че всички вървят толкова !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кирчо, аз ще дойда да ги замерим че така тая тема ще прерасне в бой накрая ;))) само че незнам кога ще е сигурно на следващата среща ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама Кирето не е със стоков седан ...... явно заради това си мисли че всички вървят толкова ;)

има една генерация(сивика все пак е на баща ми ) и с прелюдите които съм се пускал са имали (по простата причина че стокови такива няма просто са 15 годишни едните и другите всичко е до състояние на колата и задкормилно устроиството си го пише в данните 16.7 срещу 17 сек на 400 метра... интересни са ми времената на 1 километър на мен ;)доги казах ти даваш парите и идвам нямаш интерес оки ;), както казах въздухар си повече няма да се занимавам с теб ще те оставя да живееш споко стига рева разбрахме че нищо няма да стане ;) мир отказвам се просто ми е безинтересно вече.......lefter0vс кои прелюд ще си да знам кои сивик да взема до поморие мога да доида дори;) на 20 км е все пак.. 10 минутки ;) (примерно събота?) Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със сивик седана 1.6 125 коня Д16з7

...тоя не е ли 4 по 4 което му дава предимство на 400м. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кире с моя си прелюд самоче... неска го закарах на майстора ми че задната много хъркаше и трудно влиза... и не ме зарадва много много, може да се наложи да смянам кутията но.. утре ще е диагнозата като е отвори, и аз съм напълно сток.. даже и генерацията ми е по малка от колкото трябва да е :)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямаш проблеми като всичко е оки лично или ми званни :) с предно е д16з7 поне нашия :) има и 4х4 модел които пак е з7

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кириле,кирилееееее,пълен мишок си и в момента се криеш зад мен.Нямам какво да напиша повече.Варна я знаеш къде е.

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...