Jump to content
vegata

Водната помпа протече

Recommended Posts

Здравейте колеги, Малко неприятно, но не и болка за умиране: водната помпа текна юнашката. Свалих я и сега съм пред дилемата откъде да намеря нова?! И каква най-вече...!? Поразрових малко из форума и не видях нищо конкретно затова нека някой патил или чул за някой който е патил да даде малко инфо за ценички и т.н. Интересува ме най-вече дали да рискувам с менте или да дам пари за оргиналдъ от Бултрако(не че знам колко ще струва там ама..). Освен това ми писна от течащата гарнитура на капака на главата и гадния теч от делкото. Моля ви се ако някой е имал същия проблем с гарнитурата да каже откъде я е взел щото аз изчерпах идеите си вече. Всичко е уж наред ама си тече целия двигател и скоростите са оляти с масло все едно че карам някой стар МАЗ. Мисля че от аватара ми става ясно че колата ми е Акорд 96' 2,0 F20Z1 131кс. Всеки съвет ще ми е от полза. Аре мерси и безаварийно каране....P.S.Опс публикувах темата не където трябва ;) Нека администратора да я премести в Технически въпроси моля...

Редактирано от vegata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...