Jump to content
samuraj

Маска за Сивик - технически въпрос

Recommended Posts

Здравейте,карам седан 5 генерация, четиривратка.За съжаление обаче , преди няколко дни катастрофирах с нея.Та маската е смачкана, не зная дали има друго название но това е дългата метална шина на която е закрепен механизма за отваряне на предния капак.Та въпросът ми към знаещите е дали въпросната маска е еднаква за седан и хечбек.Зная че във фаровете има разлики.Идеята е да я резна в горния край и да я заваря на мястото на старата.Благодаря предварително.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съм те разбрал правилно питаш за "очиларката" :P Това което ти държи механизма за капака ти държи и радиатора и се хваща за рогата на колата. По-добре се обади в някоя от моргите и питай направо за цяла очиларка вместо да си играеш да режеш и напасваш. Цената им мисля беше под 100лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали има значение дали е от хеч или седан?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Различни са за седан и хеч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, оказаха се еднакви.Че даже и фаровете.Мигачите са различни.Дано на някой за в бъдеще му е от полза.Поздрави!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очиларката за хеч и седан са абсолютно еднакви, потвърждавам го на 100%. Към постардалият колега:Не те съветвам да вземаш втора употреба, освен ако не е свалена кадърно!!!Продава се нова, пасва добре и цената не е космическа!!!За повече инфо на л.с.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм,бях ги сложил една до друга и в частта към мигача очиларките изглеждаха различни :)

Сори ако съм подвел колегата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...