Jump to content
sombrero

Accord 2.2, 2008

Recommended Posts

1. как да разбера дали модела е с VSA?2. с ремък или верига е?3. какво да гледам на кола на 35 хил.км, ако приемем, че предния собственик е имал небрежно отношение към автомобила?благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. как да разбера дали модела е с VSA?2. с ремък или верига е?3. какво да гледам на кола на 35 хил.км, ако приемем, че предния собственик е имал небрежно отношение към автомобила?благодаря.

Ако става въпрос за 7-ма генерация(не модела който се продава в момента а предния) в ляво от волана между него и вратата на таблото трябва да има 3 места за бутони който се ползват за допълнително оборудване.Едното обикновенно се ползва за ел.вдигане и сваляне на фаровете,второто е за изключване на VSA.Ако там няма копче на което да пише VSA в колата няма такава екстра.Бензиновите двигатели 2.0 и 2.4 са с верига, за дизела 2.2 не съм сигурен но мисля че и той е с верига.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно така, иде реч за предпоследния акорд, не го уточних, защото смятах, че новия е 2009 г.благодаря за отзивчивостта. ако някой реши да сподели още нещо за модела, което би могло да бъде важно за евентуален купувач, ще съм щастлив да го чуя. нямам никакъв опит с хонда, с дизел - също.

Редактирано от sombrero

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...