Jump to content
Alexandyr

1.5 90к.с моноинжекция

Recommended Posts

Как се представя този двигател (1.5 16в хонда сивик), добър ли е , от към подръжка ? разход? ...всичко за него ще ми е интересно ... Благодаря!

Редактирано от Alexandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер здрав, супер икономичен, супер пъргав, а и теми за него из форума бол...ползвай търсачката!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един от най-здравите мотори на хонда стига да попаднеш на читав, потдържан. И лесно става на пълна инжекция и става 101 коня, а тогава да знаеш как върви ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много икономичен и много здрав, за мощността си върви прекалено добре ;) но тези двигатели имат масов проблем, който смятам, че все още никой не е разбрал как се отстранява ( глъхнене, насичане итн )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много добър мотор .....а за глъхненето поопражете си вакумите на всмукателя при мене се получи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Никви грижи,супер лесна подръжка и икономичност,нито глъхне нито насича иска само гориво и газзз ;) карам го от доста години и понася добре и LPG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигателя е навероятен за класа и годините си...адски кораво копеле е и ми търпи издевателствата вече 4та година, а често се случва и да изненадам доста по нови и скъпи машини като performance :D Взимай без да се замислиш, части за него бол, поддръжката е евтина, а ако ти отеснее 101+ коня са само на 300-400 лв разстояние ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такъв мотор. Много съм доволен от към вървене и разход. Пъргава е, евтини части има много, само с 101+ к.с. не съм запознат още ама се надявам колегите да ме светнат и мен как става точно и колко парички е :) щото по-добре от 90 звучи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такъв мотор. Много съм доволен от към вървене и разход. Пъргава е, евтини части има много, само с 101+ к.с. не съм запознат още ама се надявам колегите да ме светнат и мен как става точно и колко парички е :) щото по-добре от 90 звучи.

Става като подмениш моно инжекциона с Пълна инжекция. Ето ти една полезна тема относно ценорасписи :Phttp://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=40223&hl= Редактирано от ArowanA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е най-здравият двигател за който знам. Много добре върви (като за 90к.с.). При мен съм го прегрявал зимата около 10-15 пъти, карал съм го замръзнал и нищо не му стана.... още си върви. А за глъхненето при мен се оправи от почистване на цедчицата на бензиновата помпа. Малго заигравка е, но...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...