Jump to content
phantasm

Honda Prelude 2.2 Vtec мнения

Recommended Posts

Привет, хондаджии дайте ми малко мнения за тая кола 2.2 ВТЕК 185 коня. И Някое друго мнение за 4WS, че това ми е доста ново понятие ?! bye.gifThis post has been edited by phantasm: Today, 05:00 PM

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е една много добра комбинация между двигател и купе според мен. 4WS е 4 завиващи колела. Означава голяма маневреност на автомобила. Все пак нека колегите с прелюд да се изкажат по точно, но според мен е една много добра кола, ако знаеш какво искаш обаче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто една

. Много е удобно за маневри в града.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маневреност и стабилност във високоскоростни завои.Обаче в остри завои на първа-получава се извъртане на задницата и се налага да контрираш с волана - все едно си на задно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бавна и несполучлива е тази кола с този мотор според един колега:shifty:иначе си е бомба.пък и на този мотор се слагат доста екстри,така че колата няма как да е лоша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бавна ??? Не знам сега четах в някакъв сайт че въртящия момент е 205 , не е ли малко ?А тази система за завиване с 4 гуми може ли да е предпоставка за проблеми, ремонти и т.н. ?На мене ми предлагаха една такава слаб мотор ама мисълта ми е чее много удобна и все пак си е хонда :shifty:

Редактирано от phantasm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При хонда не търси висок въртящ момент още повече в ниските, системата е надеждна но щом се маеш толкова май не е за теб...

Редактирано от едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

205 въртящ момент ти се струва малко? :shifty: тва не е дизел приятелю,вярвай че е един от малкото хондови мотори които могат да се похвалят с такъв въртящ момент,а вярвай ми въобще не му е малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много гадна кола. Истинските манияци не карат такива. ;):) Така казват момчетата-с-беемветата. Колата е супер, а това е възможно най-добрия двигател за нея. Не виждам какво има да му мислиш. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи и едно тест драйвче и ще разбереш ,дали искаш тази кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи и едно тест драйвче и ще разбереш ,дали искаш тази кола.

След подобно упражнение с моята няколко някои авери се сдобиха с различни Хонди, а останалите мечтаят...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм собственик на такава,беше ми кола мечта и още като я видя нямам търпение да я подкарам.Относно 4WS-а,мога да кажа,че е страхотна гъзария и колата е супер маневрена.Абе Хонда........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

издръжлива ли е колата въпроса ми е такъв защото карам много километри и т.н.

Редактирано от phantasm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си 124-ка много е маневрена - може и 190д, зарежи тия хонди не са за теб още!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи и едно тест драйвче и ще разбереш ,дали искаш тази кола.

той един път качи ли се никога няма да иска да слезе от нея :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи и едно тест драйвче и ще разбереш ,дали искаш тази кола.

той един път качи ли се никога няма да иска да слезе от нея :D
Като мен ... качих се, покарах и с нея си останах :D Не съм "състезател" за това за мен мощността не е от голямо значение но пък 2.3 си ми е достатъчно. Държа повече на екстрите , а мога да се похваля че моята има доста удобства за модела вкл. и 4WS. Разбира се всяка една екстра ускъпява поддръжката на автомобила. Не съм запознат все още със слабите места на 4WS, но май ще ми се наложи за съжаление защото няколко пъти ми светна лампата за 4WS , което значи че когато свети значи задните не работят. Скоро ще ходя да я преслушат. Рядко се получава това, но може и да откажат тотално да завиват. Надявам се да не е скъпо :) Иначе като цяло тази екстра е уникална , а Prelude може би е един от най-устойчивите автомобили.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото съм чел тук-там,отзад на рейката имат няква платка,която с времето започва да прави проблеми от студени спойки.Презапоява се и си ок :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото съм чел тук-там,отзад на рейката имат няква платка,която с времето започва да прави проблеми от студени спойки.Презапоява се и си ок :)

Не е на рейката. На компютъра (този в багажника) има 4 релета, които правят студени спойки. Тези релета, които "цъкат" зад гърба ти като запалиш колата. Ремонта е елементарен и отнема 10 минути с поялник в къщи, но се развиват около 30-40 болтчета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,все нещо съм запомнил :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а има ли някакви скрити лимонки за които да се оглеждам евентуално при покупка?? :Pи още нещо има ли ги тези хонди с автоматик ?

Редактирано от phantasm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, има ги и автоматик. А скритите лимонки са като на всяка друга кола. Гледаш маслото колко е и как изглежда, да няма налепи по капачката за масло на капака на главата, да няма видими течове, дали загрява както трябва, шумове от окачване, скорости и кормилна уредба. Останалото е на късмет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за отговорите :Pи ви-тека много ме кефи дано не стане да отида да търся такава кола а да взема друга...както обикновено се получава

Редактирано от phantasm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземай прелюда после пак ще пишеш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземай Прелюда карал съм такъв исъм много доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...