Jump to content
deejay

Отново с Хонда :)

Recommended Posts

Здравейте колеги след дълго отсъствие отново се завърнах към марката Хонда :tooth: този път машината е Honda Accord Type R 2.0 I - Vtec 2000 година.

За екстри няма нещо което да го няма :) абе радва само воланчето е дясно ама не ми пречи.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Тук искам да питам някой със Акорд дигиталня километраж има ли лампа че моя не свети(само той).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито колега ! много прилична количка :tooth: имаш си навигация , Bose audio , кожен салон , супер кола е ако беше и с ляв волан ! но Пълно щастие няма :) Много безаварийни ти пожелавам !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехе супер е :) Само си вземай навигатор като изпреварваш :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси, с тоя салон няма да изляза от нея... :tooth: Невероятна е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Type R ли?? с 2.0??? :tooth: няма нищо, честито да ти е :) и дълги години заедно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито !!! Много безаварийни и само хубави моменти ;)Едно време имах същата, е без навигация и кожа ама с ляв волан :)В Пловдив ставате 3-ма с тоя цвят :tooth:

Редактирано от jamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, с радост да си я караш ! Само кофтито е че навигацията е само за украса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, честито за колата - със здраве да си я караш.Сигурен ли си, че е Type R?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че не е. SOHC VTEC e... Някаква F20Bx ще да е. Иначе Честито за колата. Наистина много радва салона и външния й вид. Изглежда запазена. Със здраве да си я кара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, честито за колата - със здраве да си я караш.Сигурен ли си, че е Type R?

Еми да ти кажа честно така видях във френските форуми за този модел иначе нямам представа :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам да има английски акорд type-r :tooth: знам ,че първият акорд червена модификация е CF2,CF4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Accord Type-R (CH1) was sold in European markets. The 2,156 cc (2.156 L; 131.6 cu in) I4 H22A7 VTEC engine was rated 220 PS (160 kW; 220 hp)@7200rpm and 221 N·m (163 lb·ft) @ 6700rpm.[8] Recaro seats, LSD (Limited Slip Differential) and stiffer suspension came standard. Other engines in this model included a 1.8L F18B VTEC engine rated 136 hp[9], the 2L F20B6 VTEC engine rated 145 hp.

 

Type-V (2001-) included the F23Z5 VTEC engine.

 

The Type-R, Type-V, and Sport can be recognised by a badge on the front grill and boot lid. The top of the range SE Executive only became identified as such in 2000 with a badge 'SE EXECUTIVE' on the boot lid. Walnut trim interior was also dropped for the SE Executive during the facelift, and a more intuitive Climate Control system added.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито карам същия и съм доволен,но не е type-r.vtec е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито карам същия и съм доволен,но не е type-r.vtec е

какъв разход ти дава и свети ли ти дигиталния километраж

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм на газ12 градско и почти толкова извъна по таблото всичко е ок

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега колата е супер но не е тайп р имам е същата. Имаме си нави -паметник много ме е ят няма карта за нея. Сигурно трябва да има лампа и моя свети ама многооооо слабо вечер едвам се вижда, но не ми се разглобява да провепя. И ела на седмичните срещи да се видим и да видим хубавицата. И много безаварийни километри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...