Jump to content
bumer911

Honda Civic'97 1.4i от 75 к.с.-90 к.с

Recommended Posts

Здравейте,Харесал съм си една Хонда Сивик'97 година производство!Интересува ме мотора 1.4i, който фабрично си е 75 к.с. има ли възможност само чрез мхането на някаква ограничаваща пластина да стане 90 к.с., защото продавача ме омайва, че била в момента - не 75, а 90 к.с., т.к. била свалена някаква пластина?Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай колега КликПолзвай Search-a (търсачката) на форума.Помага много.Поздрави !!!

Редактирано от Wish

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е англичанка, момчето което кара сега колата каза, че пластината е махана в австрия, откъдето е и колата, но не знае дали е сменяна и гарнитурата! Да не би пластината и гарнитурата да са едно и също нещо?

Редактирано от partyboy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пластината ми се струва, че е точно гарнитурата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз на моята я смених но колата се дави иначе има голяма разлика.и пак си сложих оригинала

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи на 75 к.с. като се смени гарнитурката и се сложи от 1.4is 90 к.с вдига се мощноста но не става точно 90 к.с а по малко, но след това проблемът е че разходът на бензин се повишава и 1.4i започва да гори доста повече ot 1.4 is

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от къде ги извадихте тея заключения ? :P колата си върви точно колкото 90 коньовия модел и разхода си е същия. Няма никаква причина да гори повече ако всичко е в изправност. (естествено при нормално каране)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Практиката показва, че дори върви малко повече от 1.4 is , защото има по-къса кутия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от лично мой опит и не мога да твирдя 100%но мой приятел монтьор който е правел много хонди сменял много такива гарнитури ми го каза.

Редактирано от войводата/cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажи на приятеля ти "монтюр = майстор" да си намаже монтьорската книжка с грес и да я изяде. Дано му преседне та друг път като не разбира нищо да не изказва компетентни мнения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Практиката показва, че дори върви малко повече от 1.4 is , защото има по-къса кутия.

Аз защо си мисля, че кутийте са еднакви :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно вярно. На мойта преди по-вече от 2 години и махнах гарнитурата и нямам никакви проблеми нито с разход нито с вървене :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на ме ми смениха блендата и то в уж "уважаван", наш сервиз, но не съм усетил нищо ново - нито като увеличение на мощността, нито като смяна количеството гориво. Тая мощност в крайна сметка може ли да се измери някак си?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да на дино стенд

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дино , което като гледам какви графики вадят хората не може да му се вярва посмъртно (мое мнение, пък всеки си знае на какво да вярва). относно скоростните кутии мисля че са еднакви просто а3-ката като махнахме гарнитурата вървеше повече от а4-ката, заради това ни се струва по - къса. ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,за да се получат нещата от 75 на 90 коня трябва да се смени освен гарнитурата и еку-то. Това го правят братушките...и се оказа наистина така. Аз го направих и разликата е голяма. До скоро бях само с гарнитура от д14з4 иии не е достатъчно. Даже имах и пропадане на оборотите, което при новото еку вече липсва...p.s. аз съм с д14з3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...