Jump to content
kristi09

ДУПНИЦА

Recommended Posts

Давай клипчетата. Може ли мен да не ме снимаш , един път бавното зелено купе да бие и няма доказателство :)И си трай как паднах :)

Редактирано от Izanagi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ООО аз паднали не видях :D от по една бира :) .Ако има клипове давайте да гледаме . Баааа тва жипче къв старт обади :) Та и после де.Момци дано следващия път хем сме повече ,хем и колата да съм побреборил че е такава трагедия че няма на каде :);) Izanagi мноо си е добре колицата :D ,Мноо ме израдва и каква стойка има на пътя :D

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брагодарско на Митко-то и Фена за подаръка. :) ОБАЧЕ в Иконта се търкаляха от смях, като видяха че наложения платеж е 82 стотинки :D :D Сега като се ебавате с Бай Брадър се товарете Фена, Малкия Фен, Жената на Фена, Митко-ти и Жена му ВСИЧКИТЕ У Акорда и идвате на гости да се разберем на маса :D :D

 

п.п. Споко, имам ракия в запас :D Пък и нали знаеш, че в Габрово гостите плащат :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе по добре по едни хубави маратонки да ни земеш по ефтино ще ти излезе отколкото да ти дойдем на гости :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги здравейте;)аз малко се пойзгубих но ето ме отновооправих си инсталацията и то за 50лева! ;) и съм много доволен ама сега си турся съединителче за прелюд 4г. 2.0 ако някой нещо знае от къде мога да си взема!и скоро ще има ли някакви сбирки ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега всяка неделя се сбираме /принципно/ :lol: ,мисля че вече е късно 17:00 да преместим времето на 16:00 .повечето пъти се събираме пред нас или на кафето при нас .Ти се появи утрее пак ще ти кажа де да си намериш съединител .П.п де се изгуби толко време ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега тази неделя мога да доида!но незнам куде се събирате пък и не познавам дупница! а инече ето ми я колицата http://www.album.bg/fullbass/images/25479592/ !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да подсетя за утре 16 :00 пред нас .berty това ми е телефона 0898 520 997 ;)

 

Ето и днешния дрифт и кфо остана от него :P:D;) .Главни механици Аз и Миткото ,фотограф Дон Енцо

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

мина и награждаването ;) ,мале най после я махнах да не ми пречи щеше 2ра зима да изкара.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз що незнам за тия неделни следобедни срещи :P па нещо съм изпущил :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука ма ти каде се изгуби , с тая кола немаш откриване . До каде я докара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

белата печица е готова тея дена требе да я женя :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази неделя мислех да мина да се запозная с всички вас, че ще съм в Дупница, но 17ч. ми е много късно и ще съм тръгнал обратно за Бургас. А и няма да съм с хондата и може да получа анатема заради пасатора на бащата :). Но отдавна имам желание да доида на някоя от вашите сбирки и като идвам пак, а аз ще идвам, нали приятелката ми е от Дп, и имам време обещавам да ви посетя! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ZaRRicK be ti ako si po dupnica se obadi wse pak :) повечето сме си налиния си чоплим по колите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами днес нямаше чалъм, ама утре (неделя) преди обед съм свободен :blink: Само драснете тук къде да се видим преди обяд и се оглеждайте за пасат А8310 :D .П.С. Тъкмо ще видя бялеия проект на Фена!Айде чакам :D

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи забравих да напиша, някой да остави телефон :lol:BTW някой знае ли нещо за червен Сивик 4ген на ул Хисаря, зад уч. Евлоги? Тая сутрин нещо закъса и в крайна сметка и махнаха акумулатора. ;)

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондата я знам,движише си.Там живее еднн френд с 100nx.Моя тел.е 0897946092

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам че така се получи и нито звъннах, нито нищо. ;) Като видях номерчето на Костадинов, вече бяхме заседнали на масата и трябваше да се преяжда. ;) Надявам се следващия път да разполагам с повече време и да се ревяанширам! :) П.С. Като тръгвах след обяда на летището имаше много хора, коли, мотори! Искрено Ви завиждам за това съоръжение, завещано от военните. Би били хубаво всеки град да си има по едно такова, или поне Бургас! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ZaRRicK фен ,не видях че си нямал телефон мааму стара та не се видяхме ;) .Abe ще преяждаш обади се ще помогнем бре човек ;) и за яданйе и за пиенйе :D

 

Мене нещо пак ме схапаха кучетата !!! .......................................

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ZaRRicK фен ,не видях че си нямал телефон мааму стара та не се видяхме :) .Abe ще преяждаш обади се ще помогнем бре човек :D и за яданйе и за пиенйе :P

 

Мене нещо пак ме схапаха кучетата :) .......................................

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

май некой па не го слуша главата
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета стягайте се тази събота ще има гости от Софето.Всичко ще се реши на масата(пистата) :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......................... масата(пистата) :D

Абе и маса и писта има там ще се реши :D . Аз знам кои ще е :D .Леелееееее колата ми е разглобена :) . Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KRISTI09 изкарах ли кафе :D

и бира изкара :)
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци събота вечер на вилата на теца :blink: ,справки на моя телефон :D:blink: .Очертава се или събота или неделя едно летище да направим.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе група почти месец ще стане откакто никой не е писал ......каде се загубихте :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ми свиркай бре .Тва вътъковото дет го караш да не е зелено ?Мале тука си еба мамата ебахти дъжда .чакам една стена на поделението срещу нас да падне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ако не си прочел в неделя кам 16:00 се опитваме :beer: да се съберем пред нас .Сега застудя и моо почнам направо в някое кафе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай ако е хубаво времето да се разходим до летището,да напраим некоя отсечкаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как е групата.За съжаление и тая седмица ще се разминеме,утре требе пак да тръгвам,дано около коледа се прибера да праиме по кафе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха за много години група.Да сте живи здрави и бързи през 2011 .Ето я и моята новост за 2011 .Новата проектаджийница и бояджийница :drunk: .Малка снимка на това което правя в момента.

Това е част от новото халенце .

Публикувано изображение

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много годиниПубликувано изображение и Успех с започнатото ФенПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години пичове,живи и здрави.Днес след обед ако сте свободни да направиме по кафе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей бубороциййй Zzz ,каде сте бее .Я една новост http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=56364 червената стрела ше я разчленяваме :D .Днеска съм във фабриката за мечти минете на по кафе :D .ма кафе няма :P та си носете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викам в Неделя да направим едно летищеПубликувано изображение гледам дават го хубаво времето,Имам още малко работа по колата и нямам много време ам за неделя ако сте навити ще се освободим,да се похваля вече съм със лекоразбиващо бъбреците окачване с койолвъри и 17-ки ам остана регулаж на моста да направа утре

Ето и малко снимкиПубликувано изображениеhttp://pumatadp.snim...565846.22218971

Редактирано от pumata_dp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pri pistolet и какви ли не сгоди за боядисване ,почти готово място за целта .Молятисе нашия ги подкара с мечето :) . стартирахме почти на пълно :lol: ,остана да подсигурим топлото ,и някои дребни неща .

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...