Jump to content
powerhonda

Грешка на D15z3

Recommended Posts

Здравейте отново колеги! от известно време ми светва чека...интересно е че се случва само при топло време зимата изобщо! може ли да е некой топлинен датчик или термостат или незнам...terorista ми каза как да разбера точно каква е грешката като видя колко ще мига чека..ще го направя и ще видя но ако някой го е препатил моля кажете колата не си променя работата на двигателя,нищо! просто светва и тва е! Благодаря отново на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж грешката колега, тогава можем да помагаме. Различните грешки имат различни решения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лампичката мигна 7 пъти при теста! направих го два пъти грешката е седем някой знае ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TP Sensor (Throttle Position) defective circuit or unplugged / defective sensor /.Потенциометър за позицията на дроселовата клапа.Иначе празният ход на машината как е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

празният ход ми е перфектен! замръзва на 900об и край! но щом казваш колега веднага я вкарвам в сервиз утре...поне вече тука знам кой е по тая част в пловдив...много благодаря за съдействието! аз мога да ви помагам за сега само с масла :lol: това ми е работата! а за всички в форума обещавам уникални цени:lol: ако някой го интересува да ме пита маслата и марката са почти всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И като се върнеш от майстор да кажеш къде е повредата.Успех :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И като се върнеш от майстор да кажеш къде е повредата.Успех :wub:

:) мерси колега съсъ сигурност ще кажа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво ще ходиш на майстор ?Пробвай с вадене на буксата на TPS-а, пръскаш с контактен спрей, слагаш и ако не се оправи, пишеш !П.П. Щях да забравя - извади едната клема на акумулатора, пуши една цигара и тогава пали мотора !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:( дали ще стане? ще пробвам дано аз си мислех направо всички букси да напръскам...или поне да ги зачистя малко...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...