Jump to content
H22_turbo_Vtec

Прелюд в мобиле тунинг

Recommended Posts

http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?topmen...&f1=detailsколеги предлагат ми това.Някой няква информация да има.Не съм я виждал до сега и ми е доста странно като гледам как е направена.Имам подозрения, че няма да е добре направена.Ако някой я е виждал на живо да сподели впечатления.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази кола мисля ,че е на съфорумец и май се казва genchoturhttp://forums.hondabg.com/index.php?showuser=932

не е същата кола, тази на колегата genchotur е с различна задна броня, цвят и ауспуси...като гледам тая в мобиле.бг и си мисля че не е доизпипана - забележи, че джантите и гумите са оклепани с червена боя, както и пластмасовия детайл който се вижда долу при отворена врата - ако и спойлерите са изпипвани толкова набързо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нов е собственика.Някой да има телефон на старият?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другото интересно е как 2.2 ВТЕК е 150 коня :):P :P :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нов е собственика.Някой да има телефон на старият?

аз я видях преди 2 седмици пича искаше да правим бартер с дел сола , да ти кажа чесно кита е напукан на мн места бронята и тя от ватре е кочина не е пазена двигатела работи добре но не варви вопще боядисвана е частично с спреи общо взето за мен НЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нов е собственика.Някой да има телефон на старият?

аз я видях преди 2 седмици пича искаше да правим бартер с дел сола , да ти кажа чесно кита е напукан на мн места бронята и тя от ватре е кочина не е пазена двигатела работи добре но не варви вопще боядисвана е частично с спреи общо взето за мен НЕ
Как да си купи човек колата след тоя коментар :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами до тук няма да я взема.Освен ако някой не я иска за 4000лв да я взема и да му я продам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виждал съм я доста пъти до мол-а на стамболийски и ако трябва да съм честен въобще не впечатлява с външен вид, напротив !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен тоя тунинг е пълна глупост.Как може на prelude такъв тунинг.Prelude си е супер автомобил с невероятна визия и агресия.Според мен "тунинги" от такъв род са пълна глупост.Нищо лично към колегата но тва си е моето виждане.Поздрави :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля не наричайте "това" туниниг.Прилича по скоро на официалната кола на Бай Мангал. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да е добре направена? Не виждаш ли на какво прилича? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прелюда изглежда ужасно с всякакви спойлери и престилкивсе едно жена с 3кила грим от всички боички и по цялото лице...дори този на колегата, макар че е направен с много вниманиеmobilen.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другото интересно е как 2.2 ВТЕК е 150 коня :lol::):lol: :lol:

А ти къде видя да пише ВТЕК???

 

2.2 SOHC VTEC

а за едновалов Втек 2.2 на Прелюд не съм чувал....така като я гледам колата е за американския пазар и е с F22 мотор!

 

А някой погледна ли въобще кога е била на колегата genchotur тази кола... 2005 година и така както всички я оплюхте ако през 2005 беше минал покрай вас този прелюд щяха да ви окапят очите... това беше когато колата беше поддържана и с много широки джанти! Просто колата е невероятно занемарена и на тези големи калници и е нужна джанта 17" минимум 9 джаула за да се завърши линията на колата! Просто Тунинга и е много стар и неподдържан а от там идва и загрозяващия и вид! Но за времето си колата беше убийствена!

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е проблема, че е занемарена. Според мен такъв "тунинг" няма как да изглежда добре. Чак ме боли като го гледам този прелюд. Дано се намери някой, който да му върне готиния "сток" вид и отвън, и в интериора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой погледна ли въобще кога е била на колегата genchotur тази кола... 2005 година и така както всички я оплюхте ако през 2005 беше минал покрай вас този прелюд щяха да ви окапят очите... това беше когато колата беше поддържана и с много широки джанти! Просто колата е невероятно занемарена и на тези големи калници и е нужна джанта 17" минимум 9 джаула за да се завърши линията на колата! Просто Тунинга и е много стар и неподдържан а от там идва и загрозяващия и вид! Но за времето си колата беше убийствена!

Въпрос на вкус, тази кола и 1985 да беше минала покрай мен, нямаше да ми окапе нищо... а за състоянието на колата в момента -> :lol: колата рилича на лошо направено нещо в час по трудово...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко :lol: в комбинаця с тъп въпрос...За какво служат двете скоби отпред на карбоновия капак??? виждал съм ги и на ламаринен такъв и ми е интересно дали имат някаква функция

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гавра с марката е тая кола особено джантите как стоят с по педя навътре в калниците :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента не прилача на нищо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип мисля че скобите се използват при спортни автомобили и конкретно в карт сериите- там предния капак се държи само на тях и при евентуален проблем или авария може да се стигне по-бързо до двигателя! В нашия случай предполагал само че са имитация която трябва да е уш ГЪЗАРИИКА!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прелюда изглежда ужасно с всякакви спойлери и престилкидори този на колегата, макар че е направен с много вниманиеmobilen.bg

...този оранжевия е стархотен виждал съм го наживо така,че да кажеш,че не му ходи :lol: .Има и много подходящи тунинг брони за 4 ген. с които колата не се загрозява а напротив :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой забеляза ли, че задна дясна и предна лява джанта ги е ударил лек полъх от червена боя :lol: Намирисва ми на нещо замаскирано...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след вида на тая билярдна топка на скоростния лост си загубих апетита

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебахти тОнинга! :wub: Само две ленти "Антистатик" липсват отзад ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебахти тОнинга! :wub: Само две ленти "Антистатик" липсват отзад ....

И капачки като на стрелбище да се връткат да има да си стреля човек с въздушната пушка :) Расипали са златна колица.П.п тая билярдна топка колко коня дига :) . Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм на живо този Прелюд, и визята му е отвратителна. На който му харесва - няма вкус. На снимките с по-големите бели джанти изглежда добре, но в момента колата е.... :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
https://www.vbox7.com/play:9f944773 - Как е правена..https://www.vbox7.com/play:a985454b - Какво е правено с нея :wub:Нищо лично ,просто от няколко години все ми попада на фокус и не ме кефи. Доста време се и продаваше и препродаваше в мобиле или поне от много време виси там.До колкото знам и турбо е имала издържала е доста болка ,евала й на колата! :)*** Човека търси информация за колата ,не я разсипваме обявата. Все пак информацията коята давам е достъпна за всеки. :) Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно че човека търсеше инфо , обаче поглени я бе .... Представям си на живо как изглежда , язък за красотата която седи под капака ... JUNK!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прелюда изглежда ужасно с всякакви спойлери и престилкивсе едно жена с 3кила грим от всички боички и по цялото лице...дори този на колегата, макар че е направен с много вниманиеmobilen.bg

Ти май наистина си ослепиус как може да ми сравняваш колата с тази червената.Виждам , че много разбираш от дизайн браво евала страшен си ама и си много далече от нещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прелюда изглежда ужасно с всякакви спойлери и престилкивсе едно жена с 3кила грим от всички боички и по цялото лице...дори този на колегата, макар че е направен с много вниманиеmobilen.bg

Ти май наистина си ослепиус как може да ми сравняваш колата с тази червената.Виждам , че много разбираш от дизайн браво евала страшен си ама и си много далече от нещата.
Това е лично мнение, уважавам и харесвам работата ти (дори снимките на колата са ми във favourites)но смятам че автомобилните дизаинери знаят какво правятноздрите до фаровете примерно са част от идеята, обемите и вертикалните плоскости създават усещанеза солидност и мощ но унищожават основната идея за лекота и динамика.В рисунките на концепта се вижда още повече аеродинамика и лекота, плоската муцуна и свитата задницааз това харесвам и продължавам да мисля че спойлетите са ГРИМ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тази кола имаше тума тук някъде в форума и доста народ и се кефеше за времето си беше трепач http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=3926&hl=

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те хората за това са саздали ГРИМА и той се използва на всякаде мацките го ползват много за да се точат и да ти става боба :) в холивуд също и тн...Вече вапроса е как се използва , а аз не мисля , че не съм засрал основната линия на колата или съм отежнил по някакъв начин цяластната визия а напротив направил съм я по-агресивна и има нотки на елементи от новото време в което живеем. Всички елементи са придържани към основната линия и когато се наведеш под нея ще видиш ,че дъното е равно със броните и праговете и не съм пуснал "престилки , покривки , чарашифи" и прочие. Калниците заради който предполагам си мислиш ,че е нарушена аеродинамиката на автомобила излизат 3cm на вън спрямо оригиналните илюзия е ,че са повече защото започват дота по-нагоре с около 10cm но в предната си част преливат много плавно въпреки това и да има някакво смущение от калниците бъди сигурен ,че е компенсирано от височината на колата и издължената предна броня включително и затворените отпред "ноздри" който се явяват един вид "джобове". Но не ми се пиши повече за дизана на моята кола защото е излишно да го правя тя сама говори за себеси и достатачно мнения съм събрал от компетентни лица включително и от президента на клуба Ферари Дино във франция където линиите не са компромис така ,че толкова от мене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега поразгледах прелюда от ямбол.наистина е доста добра изработката.само че според мен нещо междуфаровото пространство ми изглежда празно.там като че ли можеше да се измисли нещо друго.иначе е отлично изглеждаща като цяло.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сега всички разбирачи и критици преди следващият си пост да покажат те какво са направили!!!Най-лесно е да плюем, не познавам собственика лично. Сррещал съм колата когато излезе от бокса, перфектно направена, но явно това са спомени на участници от форума на мин от преди 3-4 години. Наистина беше уникална за времето си, дори имам спомени че се предлагаше за аб.балове!!!Всяко нещо за да изглежда добре си иска подръжка. На бас че 70% от хондите в БГ са с леко загнили задни вежди и други подобни, но е трудно да се погледнем в огледалото преди да критикуваме чуждото!!!Не бъдете крайни, защото утре може вие да сте на тепиха на критичните коментари!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, което съм направил аз по моята кола се вижда на срещите и на аватара - нищо.Но това не прави колата ми по-кофти изглеждаща, от някоя направена (мое мнение), защото за визията са се погрижили едни други умни момчета и момичета. И не всяко лайно изсрано в/у която и да е кола, я прави автоматически по-хубава от оригиналната. Тази кола съм я виждал и не ми харесва, както е видно и на много други хора. Виждам и други коли по срещите, по които пак разни хора въздишат и ахкат, а в същото време в/у тези коли някой се е изакал, щото например си е оставил ръцете, дори още със замисъла на въпросния тунинг.Гледам се всеки ден пред огледалото, гледам си и колата, има забележки, но все пак е на 12 г. и полагам необходимите грижи.

Редактирано от FROSTY

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз дори само снимките като видя не бих я взел. Незнам за теб колега ма за мене тая кола не струва :angry:StreetStyle твоя Prelude няма нищо общо с тоя не се засягаи от колегата oslepius

Редактирано от K1NG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...