Jump to content
DuMuTkO

Предстои ми смяна на двигател ..

Recommended Posts

Искам да попитам дали двигателите Д14А3 и Д14А4 са еднакви, в смисъл такъв, дали трябва да се сменя скоростна кутия и комп ако мина от Д14А3 на Д14А4, че ми умря А3-ката??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменяй само мотор, другото е същото ! :oП.П. Оправи си профила - "Honca" ???

Редактирано от sebulba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, колега! Сега остава да си намеря и читав такъв :o) Все пак ако някой има да свирка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че ти се меся, и че не е по темата но... защо не минеш на друго ниво? D16 например?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми мислих си го, ама ако мина на по-голям двигател не трябва ли да се сменят скорости и други работи там? Не съм изобщо компетентен по темата, така че съм благодарен на всякаква информация :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клегата Шефа е прав по-добре сложи голям мотор.Кутията ще стане но може да иска преправене но според мен по добре си вземи целият комплект.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-добре full swap ( разбирай - сменя се всичко необходимо за да стане новият двигател - а именно - двигател, скорости, полуоски и компютър.) Така и така ти е заминал двигателя, имаш си повод да го направиш - иначе след точно половин година ще се чудиш защо си сложил малък и ще пуснеш тема - как да си направя колата по-вървежна. Цял комплект върви около хилядарка за 1.6 125 кс. Огледай в продава части/аксесоари :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...