Jump to content
Dimteam

Пръскалки тип мъгла.

Recommended Posts

Здравейте колеги! От известно време ме гложди идеята да сменя оригиналните прускалки за предносто стъкло с такива които разпрашават водата а не да пръскат на струя. Вече няколко пъти питам чичо Гугал от де да си купя такива ама нищо не намирам. Затова искам да ви попитам дали някои има идея кои от новите модели хонди е с такива пръскалки и ще станат ли на моята англичанка? Или пък ако някои има идея каде в София продават такива афтермаркет пръскалки за хонда да сподели :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За хонда точно не знам , но на VW Поло (6Н) Разпръскват по този начин , от някоя морга можеш да си ги вземеш предполагам за 2-3 лева ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да де ама въпроса е че може да не паснат на отворите. Затов ми се искаше някакви от хонда или за хонда правени :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще погледна довечера на жената Поло-то и ще видя дали пасват на моя Сивик, ако стават при мен би трябвало да станат и при теб.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега пробваи също и дали има достатъчно налягане да стига струята до прозореца. Ако стават направо утре хващам по моргите да търся :lol: Коя година е това Поло ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

76810-S0X-A01ZA черни има ги в много цветове.но са скъпички :lol: 40$ парчето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи да търся и за такива от Хонда Одисей. Че чак от интернет да поръчвам не ми се занимава :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си сложил такива оригинални Хонда. Ето ви една снимка с парт номера.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква им е цената и от каде ги купи ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези са от 4риврат цивик 01 нагоре 76810-S5A-A1111$

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах ги чрез колегата Prelude, цената беше около 11.85 $ за бройка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Колега! Аз утре мисля да пообиколя няколко морги да видя какво ще намеря :lol: Дано да ми излезне касмета! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да те предупредя, че на по висока скорост тези пръскалки са по малко ефективни от струйните.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за предопреждението! Ама аз така или иначе при висока скорост избягвам да си чистя стъклото защото малко или много си отвличам вниманието с това. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да допълня, след като ще ходиш по морги...На Accord Coupe 6gen са такива и когата за пръв път ги ползвах след като си взех колата, останах изумен колко са ефективни.Така че ако мернеш такава, сваляй смело :lol:

Редактирано от TipoMan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах такива оригинални каквито и е сложил колегата Стефан Милев, но не бях възхитен от работата им. Явно налягането им идва по-малко и не пръскат много добре. Ако искаш първо ги виж какво правят и тогава взимай. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да сложа на сивика пръскалки тип мъгла. Разбрах че стават от ЦРВ с този номер:  76810-S10-A01

От коя генерация ЦРВ са въпросните пръскалки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е доста стара, но от пежо 307, ситроен c4 пръскат точно така. Те всъщност изглеждат и по еднакъв начин, аз лично на моя сивик си сложих от пежо , нови ги намерих за 20 лв. Но проблема е че немогат да се регулират, тоест вътре неможе да пъхнеш игличка да ги настроиш и захвата за капака непасва, трябва малко изобретателност. Моите ги напаснах и пръскат чудесно.

 

s-l400.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...