Jump to content
No Limit Performance

Войната по пътищата продължава...

Recommended Posts

Няма да навлизам в подробности , защото в подобни ситуации те са излишни.Всеки ден загиват десетки млади хора, пове4ето от които невинни.Дали войната по пътищата ще спре зависи само от нас!Инициативата "Безопасността по пътищата зависи от МЕН!" продължава ...Video...Пазете себе си и хората около вас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е така но за да се оправят нещата в България в тази насока на хората трябва да започне да им пука за другия и да се пазят един друг (шофьор-пешеходец) , а в нашата мила родина и в мизерията и лишенията в които живеят хората,не следва да ги е грижа особено за другия...за жалост

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми зависи от от мен безопасносста, но и от др. участници в движението! Днес се прибирах към 9 и минах през едно кръстовище, но точно като завивах с десен мигач с 15 км. в час, срещу мен (карайки в насрещното разбираш ли, и излизащ от завой ...) излезе (и се разминах на една боя разстояние с него) някъв нощен колоездач БЕЗ НИКАКВИ светлини (а на кръстовището е тъмно като в гъз!)!. Егати тъпанара!!! Тоя като го плесна после кой ше е виновен? Аз ли, че карам като бабичка и спазвам правилата за движение, или сульо с колелото авантюристично настроен дето ми излиза като незнамкакво?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става дума за България в клипчето, нали? Такаче нека не виним всичко само на България, в цял свят е така и ВСИЧКИ ЗАЕДНО трябва да се оправим и да внимаваме, защото може аз да внимавам, но ако отсрещния не внимава и аз отивам! Затова всички заедно без изключения трябва да сме концентрирани, неразсеяни и адекватни.Клипчето е покъртително реалистично! Точно както трябва е направено за да внушава тъга, болка! Това клипче трябва да се пуска на БЧК курсовете, както и онази серия "no one thinks big of you" и сродните!БЕЗОПАСНОСТТА НА ПЪТЯ ЗАВИСИ ОТ ВСИЧКИ НАС!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитирам едни думи на Димитар Илиев ( мисля , че няма нужда от представяне :cool: ) - Когато седнеш зад волана , се концентрираш само и единствено в карането и движението , когато слезнеш от колата си мисли за каквото искаш и прави , каквото те влече. Хората са напрегнати , изнервени и всичко се предава и на улицата , това води до нарушения , катастрофи и много сериозни проблеми. Напълно съм съгласен и аз с това , хората са изперкали тотално и глупостта си личи и в буквално смешното движение , което си имаме из родните улици :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипчето е ужасно, както и онази другата поредица...В такива моменти ми се иска никога да не припарвам до кола, булевард, магистрала и т.н., но не може - то си е неразделна част от ежедневието. Дано никога, никой от нас не попадне в подобна ситуация. Трябва да караме внимателно и разумно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В България няма как да спре войната по пътищата при положение, че може да си купиш всеки ( ако има някой полицай във форума да не се обижда) пътен полицай с 10 лв. и нагоре. След като нямаш респект към полицията, към човека зад волана на колата пред теб ли да имаш ?Да не говорим за момчетата без вратове и скъпи колички дето си мислят, че пътя е космос и щом е дал 150 000 за кола си длъжен да му правиш път и да се съобразяваш с него. Ако има строги закони, а не минаване между капките нещата ще се оправят СИГУРЕН СЪМ. Като ме глобиха в Германия 350 евро за опасно шофиране на магистралата и гледай как после си карах като всички останали хора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да спре войната ние пътища нямаме и все някой бърза ,я да имахме айде не магистрали ами поне по 2 платна в движение щеше да е коренно различно положението !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кола уби велосипедист без светлоотразители <<- Линк към новината

 

Хората не се пазят сами ...

Редактирано от Nikolay Kozloduy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава статия, да! И доста показателна.Ето и една по друга статия: http://news.ibox.bg/news/id_1392426177П.С. Последните клипчета вече сички наизуст ги научихме. Пускат се по веднъж седмично поне. Хубави са, но дайте да не се повтаряме.

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Размазан CIVIC в БеловоДвама загинали в Хонда Сивик край БеловоCIVIC-a беше неузнаваем!Хора, карайте РАЗУМНО!R.I.P.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондата стана като голф.Все повече и повече катастрофи с нашата марка.Кво да правим, с бързите коли винаги идват и белите.Някой от форума познава ли ги?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...