Jump to content
hondarev_accordov

Горивен филтър хонда акорд2.0 97г.

Recommended Posts

Здравеите колеги,знае ли някои къде се намира горивния филтър на хонда акорд2.0 97г.?Също така преблизителната му цена в магазина и на колко хиляди километра трябва да се сменя?Благодаря ви предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр Колега , аз го смених моя и понеже по каталог не го намерихме го сравнихме с такъв за Акорд 97 (2.0). еднакви са46 лв. и моя си беше оригиналния - от 2001като питах кога пак трябва да го сменя ми казаха, че за разлика от дизела се сменя мн рядко (и то най-вече ако се осети прекъсване и се задрасти инцидентно ) .. напрао ми казаха да не го мисла повече и едвали ще ми се наложи отново (дано :) )При мен е малко малко пред лявата задна гума .. надявам се да съм помогнал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен е под предния капак в задната лява част до бушоните,но по ниско от тях като и се намира под една кутия .Акорда ми е 94 година но за 97 мисля че също е там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги!На моя акорд гор.филтър се намира до кутията с предпазители под предния капак, зад двигателя или по точно до инжекцията.Сменя се рядко но е хубаво поне на 60 000 км.да се сменя заедно с ангренажите, а не да се чака да започние да пресъсва колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на всеки 40 000 км се сменя горивен филтър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...