Jump to content
ИванЦ

Климатика на Honda Crv дизел 2005

Recommended Posts

Здравейте колеги,Преди месец климатика ми си работеше добре и държеше прохладно, но от скоро когато нещо не работи както трябва. Работи но не охлажда достатъчно. Та въпроса ми е какво може да му е станало и знаете ли някъде където да ида да го проверят. Поздрави,Иван

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...на 3/4 години са ми казвали,че климатика се дозарежда или презарежда на твоя явно му е дошъл реда .... а и напиши откъде си,че как да те упътят :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж да не ти е запушен поленовия филтър за купето. Поне веднъж годишно се сменя, защото се задръства и има неприятна миризма. Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-безобидното в случащя е да ти добавят малко фреонче,но като цяло е странно явление за 4-годишна Хонда.Филтър купе се сменя на 10000 км, а ако има лоша миризма или по слаб дебит на въздуха и на по-малко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви за съветите. Ще проверя дали наистина не е от това, коео сте посочили. Не се усеюа лоша миризма. За дебита ми е трудно да преценя дали е намалял. Иначе съм от София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако караш предимно в София е добре филтъра да се сменя поне веднъж годишно (ако караш повече - по-често) защото в София е голяма кочина :)А за проблема ти - отиди да ти проверят количеството фреон и да я заредят с препоръчителното за твоя модел. По-новите коли работят с по-малко фреон и са по-капризни към количеството.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...