Jump to content
fenabg

ключодЪржател

Recommended Posts

Днеска се изпращат ключодържателите !!! Хората дали координати да си вдигат телефоните, защото фена не може да се свърже с никой !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,ИМАТЕ ПОЩА :) всички с изкючение на колегите / ТЕО / и /GAGAL/ Троян моля да ми пратят координати.Нямам тел. за връзка и с Горна Оряховица /пратени са/ П.п благодаря на тези които си вдигнаха тел. в чудо се видях :D П.п дано ви харесат :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравих да си оставя и аз координатите ;)Ако се праща по еконт може да се прати в офиса на адрес гр. Шумен цар освободител 114 там е централния офис на еконт.телефона ми е 0895712819 или 0877877164,ако не отговарям на единия-то другия ;) Казвам се Десислав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варненските ключодържатели са при мен в Моргата! Който иска да заповяда!:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е няма как да не се изфукам сега.Още веднъж огромни благодарности на Fenabg за идеята и реализирането на този проект.Аз само бирички обещавам и вече е време да почерпя поне веднъж.Още веднъж мерси :unsure:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пловдивските пристигнаха преди 10 мин. при мене. Много са готини :unsure: тъкмо ще се отърва малко от тежкия метален Хонда ключодържател който ми късаше джоба толкова време :P Утре ще им ги раздам на феновете на седмичната :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп прибрах русенските :) наистина много хубави и лекички. едно голямо БЛАГОДАРЯ на фена :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя не е дошъл сега ходих да питам в Еконта :) Баси в цяла България са получени само в моя град - НЕ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя не е дошъл сега ходих да питам в Еконта :lol: Баси в цяла България са получени само в моя град - НЕ :lol:

Колега извинявай вината е в мен просто е останал мога да ти го пратя в четвъртък .вдигни си телефона :) преди малко ти звънях да се разберем.П.п радвам се че са ви харесали.ако имате забележки споделете ги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в Горна Оряховица пристигнаха :) Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте също дойдоха. Супер са. Благодарности на fenabg !!!

Редактирано от nikitooo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се правят пак искам :hondarulez: Че тази поръчка съм я изтървал :hondarulez: 2бр с ника ми ma4o1бр с Иво1бр с ника Ma4oот Софя съм :D Поздрави много са добри :hondarulez:

Да подпитам пак :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз днес взех моя много е готин ;) Благодаря много на fenabg! Жив и здрав да си, колега! ;):o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@fenabg, колегата @saaron беше казал, че ще вземе софийските.Изпратени ли са ключодържатели към София?@fenabg или @saaron да се изкажат по въпроса, моля!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@fenabg, колегата @saaron беше казал, че ще вземе софийските.Изпратени ли са ключодържатели към София?@fenabg или @saaron да се изкажат по въпроса, моля!

Да изпратени са твърдо .даже се чух с колегата :mellow: .и товарителницата е в мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се правят пак искам ;) Че тази поръчка съм я изтървал :) 2бр с ника ми ma4o1бр с Иво1бр с ника Ma4oот Софя съм ;) Поздрави много са добри :)

Да подпитам пак :lol:
Колега от еконт даже и преди малко ми званяха .то тия К още не са взети всички та да правим още, задръш малко,понякога си мисля защо се захванах,ама здраве.колеги които трябваше да се обадят не са се обадили ,от еконт не са ми освободили всички пари ,на обяд пак ще ходя,а ако не се вземат....Ще си купя 10 хонди за всеки К по една,даи да видим след обяд каква ще я докараме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взехме си и нашите! Благодаря на Фена много са хубави ... :hmmm:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И софийските са взети ,нямах време да пиша ..сега всеки ще получи ЛС :hmmm:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скоро ще се поръчват ли пак че изтървах срока вчера във Варна ги видях ключодържателите много са добри ако някой може да ми каже кога ще се прави нова поръчка или дали изобщ ще се прави ще съм му безкрайно благодарен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще искам от новата поръчка, че тази я пропуснах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koлеги, не ми се вярва да се съберат нови 50 човека ;) иначе аз съм вътре, ако има нова поръчка! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на fenabg,за страхотните ключодЪржател,и благодарности на Стамен,че ни ги раздаде за Варна ;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако има нова поръчка бройте ме и мен че и аз изтървах предната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко търпение да се разберем по един вапрос с един колега .Че ще има ще има ,и ако е рекъл господ скоро ;) още се обмися!!!Някои ако може да се заеме със списък да си казва веднага ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега няма проблем аз са съставя списък с никовете и имена на колегите, а за тези които са от София и ако се направят до края на месеца, ще ги нося с мен на месечната. Ако така става който желае да ми пише по едно лично с 3 имена и ник. Fenabg кажи ми ти какво ти трябва за да знам какво да има в списъка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега няма проблем аз са съставя списък с никовете и имена на колегите, а за тези които са от София и ако се направят до края на месеца, ще ги нося с мен на месечната. Ако така става който желае да ми пише по едно лично с 3 имена и ник. Fenabg кажи ми ти какво ти трябва за да знам какво да има в списъка

в темата е описано всичко колега ,адрес ,тел., бр.,име

 

Изчакаите 3,4 дена не бързайте !!! !!! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

fen, май имаш нова работа ;) ;) така е като ги правиш толкова хубави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се правят пак искам ;) Че тази поръчка съм я изтървал :) 2бр с ника ми ma4o1бр с Иво1бр с ника Ma4oот Софя съм ;) Поздрави много са добри :)

Пишете ме за новата поръчка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги когато почвате да правите списъка просто пишете в темата и да знаем кога да почваме с личните съобщения към Pagko :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодарности на колегата вчера си взех моя и перфектни са станали!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте група .за да си удържа на думата ,че ще има втора сесия : :angry: пиша за да и поставя началото .Първо изкам да уточня някои подробности...'Материала от които се изработват е акрил ,тези които вече имат са видяли че са лекички ,като ''пластмаса''.Това налага лакирането на материала да издържи повече време .Нямам наблюдения за колко време държи защото първия си го изгубих след 2 месеца ползване.В връзка с това ви моля ако имате друга идея за покритие да споделите!!!Двама колеги все още не са си ги взели!!!последна справка от еконт днес сутринта.Та някои ако не мисли да си го взима да не си поръчва!!!Нищо лично към никои!!!Има и втори вариант който е минал преди ,за тези които имат интерес да погледнат тук http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=17980&hl= .За справки при колегата :o .С колегата Pagko сме се уточнили за списъка той ще го прави и ще поддържаме връзка.Моля тези които са писали до сега да му драснат отново по едно лично,което е ИМЕ ,ГРАД,ТЕЛЕФОН активен,АДРЕС,БРОЙКА, и УСМИВКА ;) За да се опитам да избегна ,някои неразборий още от сега казвам че К ще се прави само по окончателния списък,без допълнения!!!Минималната бройка която трябва да съберем е 40 .изпълнението ще е същото!!! НАЧАЛО 07.09.2009. ,край достигане на бройката плюс два дена :) П.п Дано не съм написал някоя простотия ,пак.Че ми се отдава ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...