Jump to content
badgirl1

Нова фенка във форума!

Recommended Posts

Току-що благодарение на моя приятел, също Хонда маниак, притежател на един от най-хубавите Прелюди в този форум, станах част от вашето наше голямо семейство! Карам от един месец Хонда Сивик 1.4, 90 к.с., пета генерация. Очарована съм от тия коли. Досега съм била само обикновен пътник :) На рождения си ден бях "подкарана" на месечна среща - тази от 26 юли. Беше супер! Видях страхотни Хонди, гонки, возих се в невероятен джип Акура( О, ще го имам някой ден! :) )След срещата, като разглеждах снимките във форума, видях снимана и моята хубавица!Запознах се с Митко, който кара червен Прелюд. Видях и сиво-черния Прелюд пета генерация на Калоян, при когото днес моя приятел си монтира супер готино табло. Запознах се и с колегата му Иван!Поздравявам всички в този форум за правилния избор на автомобилче! Карайте с кеф, но разумно, за да изпитваме истинско удоволствие и да караме тия страхотни Хонди, които имаме!Поздрави!Светла

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла, колежке! Честита придобивка, много да те радва и вярно да ти служи. И бъди добро момиче на пътя... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много правилно колежке за разумното шофиране :) Пожелавам ти и аз дълги и безавариини и още повече радости с колицата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много правилно колежке за разумното шофиране :) Пожелавам ти и аз дълги и безавариини и още повече радости с колицата!

На новите момичета във форума се изисква и снимка :) :) .... шегувам се.....безавариино и безалкохолно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велкъм и

Публикувано изображение

:) :) :) :)

Добре дошла в семейството ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рано или късно всеки го обзема манията. Добре дошла и от мен колежке, попътен вятър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошшла и от мен :beer:

Дай да я видим тази "Хонда Сивик 1.4, 90 к.с., пета генерация", че ми стана интересно :)

 

И много безаварийни километри :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах Alexandro и на мен ми стана много интересно това...сивик 5та с 1.4 ... :beer: ама може да е правила слап със някой мотор от 6та генерация знаеш ли :) И добре дошла и много безаварийни километри с хонделката ти желая :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дoшла кoлежке :) и браво за правилния избор :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе или е 5та 1.5 или е 6та 1.4... истината е някъде там. както и да е, само да те радва колата и да се слушате взаимно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много и безаварийни пътувания колежке.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла и от мен! ;) надявамсе да се видим и на седмичните

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wellcome to our club ;) Много безаварийни километри и качи някоя снимка да я видиме тази 5-та-6-та генерация ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла сред нас ;) милион безавариини киометри ти желая ;) И само щастливи мигове да имаш с хондето :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе хе, badboy и badgirl - няма как да се досети човек, че сте гаджета!!!Нищо не каза за бившето ваше акордче купе :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла, надявам се да прекарваш много време в любимия ни форум, а и няма да е лошо да качиш 1 снимчица на съкровището, което караш а и на принцесата която го кара !!!

Редактирано от bebcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе хе, badboy и badgirl - няма как да се досети човек, че сте гаджета:DНищо не каза за бившето ваше акордче купе !!!

досетлив си :) А за хубава кола като акорда какво да се каже,но ти си изпитал вече удоволствието

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошшла и от мен !!!

Дай да я видим тази "Хонда Сивик 1.4, 90 к.с., пета генерация", че ми стана интересно :)

 

И много безаварийни километри :)

Извинявам се, но ми е простено, нали съм новак - шеста генерация! :D

Ето снимки от месечната среща, нали искаше да видиш хубавицата ми!

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=40...;pid=13806950и

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=40...mp;pid=13823962

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла Светла!!! Оше едно нежно попълнение в клуба ;)! Пожелавам ти много и безаварийни километри с тази красавица! Манията е голяма!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...