Jump to content
k_u_d_o_s

Поръчка на плажни кърпи Хонда

Recommended Posts

10x k_u_d_o_s.Туко що и аз си взех моята.Много е яка.Евала,че се зае с цялата тая работа :D;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз е получих СТРАШНА ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ много съм доволен ДА СИ ЖИВ И ЗДРАВ ЧЕ СЕ ЗАЕ С ТЕЗИ КЪРПИ И НАЙ ВЕЧЕ ЗА ТЪРПЕНИЕТО КОЕТО ПРОЯВИ. БЛАГОДАРСКО като се срешнем някаде имамаш почерпка от мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че сте доволни, колеги. Аз съм а то от моето желание почна всичко:lol:. Някой даже я пробваха на плажа вече ;)

Sprite - както ти казах и снощи - кърпата изглежда огромна като си легнал ти на нея :lol:(и Акорда върви толкова добре,че ме накара да се замисля и аз)

 

Снощи на срещата доста от хората си ги взеха,но имам още 10-15 хавлии в багажника които не са стигнали до собствениците си!

 

ВАРНЕНЦИ, взимайте си кърпите - няма да ги затварям в буркани за другата година я!

 

Освен това се радвам че покрай кърпите се запознах с много колеги. Сега имам телефони на колеги из повечето градове в БГ - като обикалям ще има на кого да звъня при нужда :bg:

Редактирано от k_u_d_o_s

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите, които не са си вземали могат да съжаляват. В Габрово са вече раздадени кърпите.Мерси на Климент за изхабените нерви и време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно огромно БЛАГОДАРЯ и от мен ... :cool::wub: :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности и от мен към колегата за търпението,кърпите са страхотни :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности и от мен към колегата за всичко :wub: кърпите са No 1 :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кърпите найстина са 6! И от мен благодарности на колегата Кудос за цялата работа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен също едно голямо БЛАГОДАРЯ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо затапих моята булка с тия кърпи - сравнени с любимата й от OMV........... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ъпгрейдната версия на djSprite

Публикувано изображение

за биричката говоря :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нечовеци сте ей :plane: Зимата да пуснете и по една такава снимка на снега :bow: Спрайта особено :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да ажа благодаря за хубавите кърпички :plane::bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах аз от както съм я взел съм всеки ден на плаж ....вече се протърка ..утре също мисля да поплувам ....Е бре Курортеееее...добре че дойде октомври да почернея :plane::bow::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи взехме от Ал Капоне и нашите две кърпи. С приятеля ми сме в еуфория, защото са много яки! :dry: Благодарности на момчето, което се зае с тази инициатива и направи много хондаджии щастливи! Сега вече на плажа ще е ясно кои са Хонда маниаците!HONDA FOREVER!!! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кърпите са мания кефят яко ,нямам търпение да дойде време за плаж :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Догодина ще се пазпознаваме по карпите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 15:30:

 

14.Станимир(мой колега) – 2бр

15.krasimir_01 – 1бр

16.SpecTraL – 2бр

17.Zaio_87 – 1бр

18.Костадин Илиев – 2бр

19.Васко Николов – 2бр.

 

Дотук 30бр

 

Отново моля колегите Костадин Илиев и Васко Николов да се свържат с мен за да уточним града и никовете им.

 

 

Последен update от фабриката: Кърпите ще са негатив! Т.е. кърпите отпред ще са червено с бяло - отзад бяло с червено.

Така че всички които искаха бели кърпи - могат да имат такива като я обърнат :lol:.

 

ДА пишат ако още някой иска?

Сега остава да разберем каде са моята и на Майната кърпите :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 15:30:

 

14.Станимир(мой колега) – 2бр

15.krasimir_01 – 1бр

16.SpecTraL – 2бр

17.Zaio_87 – 1бр

18.Костадин Илиев – 2бр

19.Васко Николов – 2бр.

 

Дотук 30бр

 

Отново моля колегите Костадин Илиев и Васко Николов да се свържат с мен за да уточним града и никовете им.

 

 

Последен update от фабриката: Кърпите ще са негатив! Т.е. кърпите отпред ще са червено с бяло - отзад бяло с червено.

Така че всички които искаха бели кърпи - могат да имат такива като я обърнат :rolleyes:.

 

ДА пишат ако още някой иска?

Сега остава да разберем каде са моята и на Майната кърпите ;)

 

Майната ме пита преди месец сигурно и се оказа че съм ги пратил със Софииската група. Мислех че отдавна сте ги взели от Al Capone. Не сте ли?

И отново се извинявам за недоразумението.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има още 5 кърпи. Давайте за коледа да ги разкарваме :) Пишете лично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

има ли още хавли

Редактирано от honda123456

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам, ако се рганизира нова поръчка..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кърпите са доста прилично измислени, но не попиват изобщо.Бършиш се, бършиш се , а водата все е в/у теб.Помислете в/у това нещо.Пиздрави :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кърпите са доста прилично измислени, но не попиват изобщо.Бършиш се, бършиш се , а водата все е в/у теб.Помислете в/у това нещо.Пиздрави :D

+1 за неуспешното избърсване. :tooth: незнам от какво трябва да е направена една кърпа за да избърсва добре но тази не се справя.Но за плажа ще е супер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съгласен съм, не попиват ...за бърсане не стават,но такива ги прави завода явно

 

Но за плажа са идеални, ама то си пише в заглавието - "Поръчка на плажни кърпи Хонда" :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, пробвайте преди да ползвате кърпите, да ги минете през пералнята, мисля че ще почнат да попиват по-добре. Аз лично още не съм открил плажния сезон, така че не мога да споделя впечатления.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През перални и какво ли не минаха , но освен да съм целия в червени нишки никакъв друг ефект :rolleyes: Иначе са супер :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави са колегите. Другият път трябва да поръчаме кърпи с по-високо качество, да може да се ползват и по предназначение все пак :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кърпите са идеални даже, не се бях замислял досега за попиването но останах учуден че кърпата не е толкова мокра след плаж. Плажната кърпа не е за изсушаване а да лежиш на неяПоздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам от една поръчка 2006 г., и си попива иделано, освен това е голяма- персон и половина- аз и гаджето ;)Така че може и едното, и другото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...