Jump to content
k_u_d_o_s

Поръчка на плажни кърпи Хонда

Recommended Posts

Айде 168-ата пуси за мене

За по ясно за мен 1 бр

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да те питам до колко бройки ще чакаме да се съберат.Смисъл като станат 200 веднага ли ще се порачат,или ще изчакаме още малко да се съберат.То със сигорност ще има някой истарвал. ;)

172

 

Ще питам моя човек как стоят нещата, т.е. ако поръчаме 200 и после има още 20тина може ли да направят и тях.

Иначе мисля като станем към 190 и да почвам да събирам парите. И 10 по-малко да сме се надявам че като ги платя аз после все ще има желаещи да ги купят. Така че смятам понеделник да открия една сметка и да събираме парите да не губим повече време и да поръчваме.

Редактирано от k_u_d_o_s

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора по-добре прочетете цялата тема и ще разберете че има САМО червени кърпи!!!!!Сори за офа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2 (по една от двата вида)176

k_u_d_o_s Ето за това ти говорех (+-).Сега ако не влезе пак за да разбере,че има само червени колко да му порачаш.Писах му л.с. ;) Редактирано от Valio_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е толкова ли беше трудно да одрежете снимката вместо да изкарате всеки по една или друга причина недочел темата - глупав. Това означава по-малко главоболия за вас - организаторите на поръчката!И без да се сърдите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2... червени ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е толкова ли беше трудно да одрежете снимката вместо да изкарате всеки по една или друга причина недочел темата - глупав. Това означава по-малко главоболия за вас - организаторите на поръчката!И без да се сърдите ;)

Ами всъщност толкова е трудно да. Особено след като си писал първото мнение преди 4 дена. Както и да е - не съобразих че хората не четат всичко и сега както сам си написал главоболията ще са за мен.Малко остана още!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кукулеги, снимката от първият пост на реалните кърпи ли е? Като гледам кърпата не ми изглежда с пропорции 110/150Уточнявам че питането е само информативноПоздрави

Редактирано от Nasakoto.Yakata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кукулеги, снимката от първият пост на реалните кърпи ли е? Като гледам кърпата не ми изглежда с пропорции 110/150Уточнявам че питането е само информативноПоздрави

Кукулега ;), не са реалните кърпи - т.е. като е правен дизайна размера не беше ясен още. Не помня с какъв размер ми каза че са правени моя човек, но не е финалния. Като пращаме файла на завода ще коригираме грешката.(много си наблюдателен колега ;) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз искам 2 ;)по 1 от двата вида

И сега колко ще искаш?п.п.В началото на темата,под снимката вече пише че има само от червената.Трябва да се гледа малко ;) .
1.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз искам 2 ;)по 1 от двата вида

И сега колко ще искаш?п.п.В началото на темата,под снимката вече пише че има само от червената.Трябва да се гледа малко ;) .
1.
Значи до тук 178,"sveto" си беше порачал 1 червена 1 бяла,сега иска 1 защото няма бели,значи станаха 177.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2 броя за мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за да стане по-бързо +3 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв ще бъде срока за събиране на парите Питам дали ще се бърза защото до сряда ще съм извън БГ и ще мога да ги внеса в четвъртък и ако ще се бърза да ги оставя на някой

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз Хонда нямам ама знам ли като си купя а вие вече сте направили хавлиите аз от къде ще си взема :DЗатова пишете и за мен един брой. Нека започнем покупката на хонда от хавлията !!! ако не друго поне нея ще си имам :) А парите кога и на кои да дам ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай Valio_ още едно мнение и си в така желаните 50 поста !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офертата е следната:

 

Цена - 20лв.

Размер - 150/110.

Плътност - 500гр/м2.

 

Трябва да съберем минимум 200 бройки.

 

Пишете в тази тема кой и колко ще иска!

За мен 2 броя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

189,ако не се лъжа,мисля,че е време да се събират парите и да се поръчват,а такива закъснели и невидяли темата на време ще има 11 броя да се поръчват лично от човека който организира всичко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 и за МЕН !!! Ей Ей :D Да не ме пропуснете :o +1 :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2 броя :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами значи чакаме kudos да отвори една сметчица :( От утре съм на море за около две седмици, но в понеделник или вторник ще намеря някъде интернет и ще преведа пари.Ако кърпите са готови през това време... дали ще се намери някой колега, доброволец от Бургас или Варна, на когото да се изпратят и аз да отида и да ги взема? :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай Valio_ още едно мнение и си в така желаните 50 поста :(

:D 193. Kudos Айде че тука няколко вапроса имаше към теб :o Редактирано от Valio_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за офтопика ама какво става като имаш 50 поста?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей къде се наредих в последните 200 ахаха +1 за мене дано да има

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройката е ограничена само от минимум 200 броя, така че кърпи ще има за всеки поръчал преди да се пусне поръчката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за офтопика ама какво става като имаш 50 поста?

ми започваш да черпиш яко и наред

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам минималната бройка е достигната. Това ме радва, щото съм много нетърпелив да поръчваме вече :) Сега въпросът е ще чакаме ли още хора да се завят или който видял - видял?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...