Jump to content
Мария Илиева

нека и аз се похваля с новата придобивка

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте,

след като продадох предишната ми Хонда 96год. реших че за момента няма да си купувам кола.Като я видях тази простоо...без думи ;) .Та новата придобивка с която искам да се похваля е Хонда Сивик 99год. черен металик,климатик с лети джанти 15',спортни пружини в много добро техническо състояние и на малко километри 90 000 ;) Просто сам най-най щастливата в момента и затова реших да изкажа щастието си и тук.

...няма нищо по хубаво от това да имаш нова кола и то с марката Хонда... ;)

p.s.това е един много хубав подарък преди рождения ми ден ;) ;)

 

;);)

 

Публикувано изображение

Редактирано от Мария Илиева

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е колежке ;) да си я караш със здраве и да те радва много, в сервиз само за смяна на консумативи ;)пс: пусни някоя снимчица да я видим хубавицата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми ЧЕСТИТО,ама метни некоя снимка да оплакнем очите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колежке, а мотора какъв е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха честито ;) Само щастливи моменги да имаш с нея и поне 10 000 000км безавариини ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само щастливи моменги да имаш с нея и поне 10 000 000км безавариини ;)

Колега, кълнеш ;) Не пожелавам на никого такъв пробег. Пък дори и една десета от него с една и съща колица ;) Само щастливи моменти на колежката. Километрите са й върнали повечко, ама не е болка за умиране.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Километрите са й върнали повечко, ама не е болка за умиране.

Абе пич, ти на остроумен ли се правиш или просто си труден характер? Какво означава "километрите й са върнали повечко"... съвсем възможно е колата да е на тези километри, особено като я виждам в какъв вид е! Може би на твоята кола понеже не са й връщани километрите, затова й искаш цена като за богове!Честито за придобивката! Колата е страхотна... винаги съм харесвал повече 6-та генерация след фейслифта, така че безаварийни километри и да си я караш със здраве и любов ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Характерът си ми е ок.Приемам, че 24 км/ден е нормален пробег и всичко е ок.Само да те коригирам - на моята кола км не са връщани, по простата причина че друг преди мен не е имало. И за три години са направени 70.000. Но пак залитаме към персоналните задявки. Можеше просто да кажеш, че не ти се вярва едно или друго и въобще да не се стига дотук. ;) Пожеланията към Мария си остават - безаварийни километри и да не се заседява дълго в тая Хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мене! Вчера в сервизчето, тоя продавач голяма агитация вкара с тея телефонни обаждания за тая хонда ;) Мисля да спра до тук ;) Айде и умната!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цестито сьс здраве да я караш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Характерът си ми е ок.Приемам, че 24 км/ден е нормален пробег и всичко е ок.Само да те коригирам - на моята кола км не са връщани, по простата причина че друг преди мен не е имало. И за три години са направени 70.000. Но пак залитаме към персоналните задявки. Можеше просто да кажеш, че не ти се вярва едно или друго и въобще да не се стига дотук. :) Пожеланията към Мария си остават - безаварийни километри и да не се заседява дълго в тая Хонда

Защо пък, "да не се заседява в тая Хонда"?????? Ако си обичаш и поддържаш колата, защо ти е да я сменяш? Ако искаш повече мощност, си правиш един суап и сменяш това онова... ако пък искаш вътре повече комфорт, сменяш седалки, слагаш това онова, а да не говорим за това, че тогава по-сигурна кола няма.... Аз разбирам, че тя е видяла колата и се е влюбила в нея, за това не съм съгласен с това пожелание, не се заяждам а просто казвам, как ги виждам аз нещатата. Аз имам същата Хонда, само е друг цвят и с по-малки джанти. Не съм шофъор със 20 години стаж и ми е първа кола, но съм карал доста други коли (някой от тях повече от седмица) и се научих, че по-хубава и сигурна от мойта няма.И за километрите не съм съгласен. Имам няколколко познати, на който колите са по-стари и на по-малко километри, който 200% са реални! Когато купихме Хондата, тя беше на 109 000 км, и просто си личи че са реални. Това са 19 000 км разлика, което не е голяма разлика за коли правени през 99та...Колежке, от мен възможно най-много безаварийни и да ти доставя максимално удоволствие... но да не забравяме, че и Хонда е само кола, за това дори да има повод, не се ядосвай :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала ,много готина количка си си взела. Честито със здраве да си я караш и тя да те слуша !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро! :) Всичко е въпрос на психонагласа и възможност. Момичето все пак не купува чисто нов автомобил. Както и да ги гледаш, това вече са 10 години. Колко според теб трябва да се кара един автомобил? След определен пробег за мен той става яма за пари и чисто икономически не си струва да го задържаш повече. Но това си е моя философия и никому няма да тръгна да я налагам.Що се отнася до километрите. Вярвам, че няма невъзможни неща. В семейството сме имали 15 годишен японски автомобил, който продадохме на оригинални 185.000 км. Колата почти не се караше. Имаше други автомобили за ежедневна работа. И все пак това прави повече от 10.000 км годишен пробег. Имахме и автомобил (пътнически) с пробег от 313.000 за 3 години ;) Купувайки автомобил от много доверен човек е едно. Да го купиш от автокъща е друго. Станах неволен свидетел на това как се почиства купе на автомобил :D Свалят се седалки и се започва с пароструйката. Вярвай ми, изумих се. Точно след 10 минути изглеждаха като нови ;) Подобна участ сполетя таблото, но с водоструйка. На репликата ми няма ли да стане нещо с електрониката получих отговор - "Три дена на слънце с отворени врати и е готова" :) При друг случай разпределителния вал и клапаните бяха заприличали на Ягодинската пещера - резултат от добавки, за да изглежда колата добре. Мога да разкажа на какви неща съм се нагледал по салоните, но едва ли има връзка с темата ;) Да ни е живо и здраво момичето и да си кара колицата без ремонти..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито ,да си я караш със здраве.Желая ти само щастливи моменти с новата придобивка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички за хубавите пожелания. :) няма смисъл да спорите за километрите,като и аз самата не съм сигурна дали са реални,но това ми е най-малкия проблем.Важното е колата да върви и живота да тече :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубавици, да сте здрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде много безаварийни и от мен колежке, много приятни мигове с прекрасната Хонделка :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е колцата да знаеш...много безаварийни ти желая.. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колежке :cool: Много хубава изглежда Хондичката, дано да не можеш да и се нарадваш никога :dry: Безаварийни километри ти пожелавам :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, колежке...умната и множество безаварийни километри...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! :cool: Ти да й се радваш, а "тя" - да не прави проблеми!Още поне 100 хил. безаварийни!P.S. И аз съм пристрастна към "черния металик" :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оto Kluge - "...Километрите са й върнали повечко, ама не е болка за умиране...."VS" ....Просто сам най-най щастливата в момента и затова реших да изкажа щастието си и тук....няма нищо по хубаво от това да имаш нова кола и то с марката Хонда... p.s.това е един много хубав подарък преди рождения ми ден ...." :cool: Колега,не бъди черноглед!Отдай го на младостта, лятото и страстта към марката... :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да ти е честита колежке!!Както ти пожелаха всички дълги и безавариини и само радост да ти носи!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А случайно да беше обявена на 4600?Питам защото исках да я гледам но ми казаха че е купена преди малко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:cool: изтървал си я колега ,ама не се коси друга ще излезе ,а на колежката мога да пожелая само хубави преживявания с новата и придобивка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А случайно да беше обявена на 4600?Питам защото исках да я гледам но ми казаха че е купена преди малко!

ами ДА точно тази е :D аз съм лошата дето я взех :) отидох,видях я и я купих :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А случайно да беше обявена на 4600?Питам защото исках да я гледам но ми казаха че е купена преди малко!

ами ДА точно тази е :D аз съм лошата дето я взех :) отидох,видях я и я купих :):D
Нищо,хубавото е че пак е в сектата :P Честито и от мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чакай да ти честитим и от врачанския край хихихихи, ша ни повозиш малко тогава да я видим :blush1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен да те радва много количката фенке :blush1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колежке. Вече 3-та година карам същата хубавица и съм мнооооооооого доволна. Пожелавам ти мнооооооооооого приятни емоции. Грижи се добре за нея и тя ще ти се отблагодари с мнооооооого безаварийни км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колежке. Вече 3-та година карам същата хубавица и съм мнооооооооого доволна. Пожелавам ти мнооооооооооого приятни емоции. Грижи се добре за нея и тя ще ти се отблагодари с мнооооооого безаварийни км.

благодаря на всички за хубавите пожелания :);) а хубавицата винаги ще е под зоркото око на майстора ми.Това ще е третата лигла при мен :P;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен ЧЕСТИТО, да си я каряш със здраве и безаварийно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безаварийно каране по спокойните и НЕнатоварени софийски пътища ;) и да знаеш че ако ти бибкат много то е не защото си направила нарушение а защото ревнуват за колата ти. Апък ако имаш работа към Пловдив обади се да ме повозиш малко ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и на теб,и аз преди 2 седмици се сдобих с нова,много безаварийни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

30-ти Юли май мина отдавна.... или на мен календара не ми е верен :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние със закъснение, но нищо :unsure: Имам същата кола, като твоята колежке, браво Честито и много да се обичате :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, ама колата май е синя :unsure::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...