Jump to content
enviro

Да помогнем на Бети

Recommended Posts

Уважаеми приятели, Вашите дарения са нужни на Бригита Б. Момчева за операции в Лайпциг. Сумата е около 80 000 Евро. http://www.sosbety.orgОБРЪЩЕНИЕ КЪМ ХОРАТА С ОТВОРЕНИ ОЧИ И СЪРЦА КЪМ ЖИВОТААз съм Бригита Божидарова Момчева на 19 години от град София.На 09.03.2009 г. пoстрадах при катастрофа като пътничка в град София.Почти всичките ми ребра са счупени, премазан гръбначен прешлен-тх8. Прекъснат се оказа в по-голямата си част и гръбначният ми мозък.Към настоящия момент, с усилията на екипа медици от МБАЛСМ „Пирогов” съм жива, но неподвижна и безчувствена от гърдите на долу. В пълно съзнание съм и движа свободно двете си ръце, но не мога да прегърна с радост живота...ПОДКРЕПИ БЕТИкод на SMS: DMS BETY на номер 17 777Изпратете дарителски SMS с текст DMS BETY на номер 17 777 (за абонати на GLOBUL , vivatel и M-Tel).За изпращането на дарителски SMS ще бъдете таксувани с 1,20 лв. с ДДС.вижте повече: http://www.dmsbg.com/projects_details_a ... 02&start=0БАНКОВИ СМЕТКИСметка - IBAN - Валута - Клон7000 1516723931 - BG46 UNCR 7000 1516 7239 31 - BGN - 2017000 1516724099 - BG69 UNCR 7000 1516 7240 99 - EUR - 201http://www.sosbety.orgБЛАГОДАРЯ ВИ!Ще помоля темата да стане важна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 смс. дано се възстанови напълно момичето. пожелавам и го от все сърце. стига се избивахме по пътищата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 смс. дано се възстанови напълно момичето. пожелавам и го от все сърце. стига се избивахме по пътищата.

Ако НИЕ не помислим как караме и какви ги вършим на пътя няма кой да го направи Моля Ви хора ПОМИСЛЕТЕ преди да натиснете педала до край Време е да спрем войната по пътищата :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз пратих СМС , само защото се надявам да не е фалшива работата , иначе бих пратил много повече, просто съм състрадателен човек, дано някой не злоупотребява с това!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз пратих СМС , само защото се надявам да не е фалшива работата , иначе бих пратил много повече, просто съм състрадателен човек, дано някой не злоупотребява с това!!!

Темата е ето от тук http://tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=2&t=136096 Надявам се и почти до едно положени съм сигурен че е реално всичко това щом и момчетата от другяит форум някой от тях де са били свидетели на катастрофата !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един смс и от мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+смс и от мен, стискам палци да се събере сумата и съжелявам, че нямам финансовата възможност да помогна повече, дано момичето се възстанови !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 смс +

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 смс + Дано момичето се възстанови напълно от все сърце го желая това да се случи! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 смс и от мен.....малко, но от сърце.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остава само да се надявам, че паричките от двата смс-а ще се изхарчат по предназначение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1. Тук съм и аз. Дано се оправи по скоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 Дано да се съберат нужните средства и всичко да се оправи, за да може Бети да има пълноценен живот.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Дано има повече хора да помогнат и всичко да се оправи

Редактирано от пламен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 1. Дано се оправи момичето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+3 От Моето СемействоДано се оправи по скоро!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямах нет и затова чак сега прочетох темата.Няколко пъти плюс и от мен.Защото......аз бях там и видях всичко :unsure: Скапания боклук бакшиш,който направи обратен от нищото на забранено място.Видях искрите и чух силния удар,а това което няма да забравя е глухия удар от падането на телата.А също и единия час докато чакахме линейките.Един час държах насила момичето на асфалта да не мърда,докато беше цялата в кръв и с избити зъби, и виеше от болка.После се разбра че е парализирана,а момчето което караше мотора е със счупена ключица и множество фрактури.Така че помогнете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз по-късно, като купя валчер, ще пусна някой друг смс и малко да повдигнем темата. Дано да се съберат парите и да се оправи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 и от мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде още един смс от мен вече са 2 дано се оправи момичето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ още няколко смс-а :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямах нет и затова чак сега прочетох темата.Няколко пъти плюс и от мен.Защото......аз бях там и видях всичко :) Скапания боклук бакшиш,който направи обратен от нищото на забранено място.Видях искрите и чух силния удар,а това което няма да забравя е глухия удар от падането на телата.А също и единия час докато чакахме линейките.Един час държах насила момичето на асфалта да не мърда,докато беше цялата в кръв и с избити зъби, и виеше от болка.После се разбра че е парализирана,а момчето което караше мотора е със счупена ключица и множество фрактури.Така че помогнете.

+ още 1 от мен....а тоя бакшиш какво наказание ще понесе, че е направил живота на невинното момиче ад, не трябва ли да има някакви сериозни санкции, да му земат книжката и да вкарат някакви ограничения малко на бакшишите, на мен ми писна да ми отнемат предимство, да ми секат пътя и тем подобни и съм сигурен, че не само на мен, айде това са бели кахъри, но това, че е помелил хората.....нямам думи, не казвам, че всички бакшиши са такива, но повечето са... а за линейката...без коментар :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 Дано се оправи това красиво момиче

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 смс дано това е най-малкото, което можем да направим. Благодаря на колегата за темата !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз се присъединявам към благородната инициатива :) пожелавам ти бързо да се възстановиш от травмите...

Редактирано от antonpc

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...