Jump to content
manniakk

Ей аман от мотористи....

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

1) Няма моторист, който да кара нормално. Всички се врат между колите в лентите отляво-отдясно и обратно и създават големи проблеми.2) Карат с ненормално високи скорости. Един такъв откачалник ми разправя, че скоростомерът му бил електронен, до 300 показвал и той вдигал скоростта докато изчезнели цифрите му. Било голям кеф, просто страшно удоволствие, с други думи освен че ще се утрепе, ще убие или направи беля на някой нормален шофьор! Повечето мотористи точно така разсъждават. Да припомням ли преселилите се на оня свят търсачи на адреналин?3) Създават много силен шум в градовете. Само по този показател моторите трябва да бъдат безусловно ЗАБРАНЕНИ! Приканвам КАТ да вземе решение за шума, който създават! 4) Моторите трябва веднага да бъдат забранени заради сигурността на самите мотористи! Да минат на режим като АТВ-тата - извън пътищата - да си карат, да се надпреварват (да не казвам трепят), но помежду си.

Редактирано от pesho2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ама ти сериозно ли говориш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... (някакви пълни глупости)

A ти колко си злеееее! Наистина се надявам да не говориш сериозно. Искаш да кажеш, че само мотористите карат като луди, бучат силно или застрашават някой?!!?!? И трябва да бъдат забранени?

Ако не бяха малкото хора качили се на мотор лятото щеше да висиш 10 пъти повече в задръствания и да дишаш 3 пъти по - мръсен въздух.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се изкажа и аз по темата. Като моторист от доста време немога да кажа, че винаги коректността междо кола и мотор от страна на шофьорите е винаги взаймна. Като човек използващ и двете превозни средства, смея да твърдя, че когато съм си в колата винаги се старая да направя път на моториста задмен/предмен, защото самия аз знам какво е ! Отностно доколко мотористите са коректни, спрямо шофьорите в четериколесните превозни средства смея да тръврдя, че вероятността кола да блъсне мотор е много по-голяма отколкото да се случи обратното. С това не искам да се разбира, че заставам зад някоя от страните. Всеки греши, хора всякакви, но нека всеки когато се качи на машината си да е на четери очи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

insulin как се разбира дали колата е блъснала мотора или мотора е блъснал колата? Ако мотор изпреварва и бъсне насрещно движещ се автомобил, кой кого е блъснал? Ако моторист се навре м/у 2 коли и мястото м/у тях е по-малко отколкото един мотор, кой кого е блъснал? Няма да продължавам, защото то е ясно, че винаги колите са им виновни на мотористите(има случаи, където колите наистина са виновни). Как се забелязва нещо което лети с над 200км/ч и ширината му е колкото 1/3-та от кола? Поглеждаш в огледалото и няма нищо, след 2 секунди вече станала белята.

 

pesho2 карай я по-спокойно. Мотористите могат да искат да се забранят автомобилите, защото им пречат. Велосипедистите ще искат да забранят и колите, и моторите. Пешеходците ще искат да забранят всички превозни средства. И докъде ще я докараме така?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истината е, че в България ( и не само) никой не се движи по правилата, нито мотористите, нито автомобилистите, нито пешеходците, нито велосипедистоте, нито ТИРаджиите, НИКОЙ!!! Я се замислете колко пъти шофирайки се сте псували покрай някой изкочил от нищото пешеходец, и колко пъти ходейки пеш сте псували по засилените коли а? Същото е със мотористите, има много сган и сред тях и сред нас има много сган и между шофьорите на Хонда. Просто всички сме адски невъзпитани на пътя. Подобна тема като тази сигурно има в много мото форуми и съм сигурен, че момчетата там също имат право. Лошото е че само на думи (изречени или изписани ) всички сме светци и морални стожери!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Италия (явно там всеки автомобилист има и мотор) винаги оставят място от къде да минават моторите, независимо дали паркират или са в задръстваненяма начин да спреш мотористите да са на първа линия на кръстовището, а и няма нужда. това невероятно разтоварва трафика - представи си всички мотористи да бяха (сами) в кола - в градовете колкото повече мотористи, толкова по-добредокато в щатите, моторите трябва да спазват правилата за автомобили, забранено е да се провират между колите ... то и е трудно чопър/турист да се навре между колите, въпреки че и пътищата им са много широки, обикновено има място за един голф между всеки 2 коли на кръстовищено нито в италия, нито в щатите, нито където и да е другаде освен в индия, пакистан и буркина фасо, мотористите не си позволяват такива волности - колеги италианци са ми разказвали, как са ги гонили полиция, въпреки че са били с пистов мотор. в краен случай и хеликоптери се включват, но да е ясно на всички, че от закона не може да се избяга

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ако всички спазваме правилата за движение,и ограниченията :angry: всички ще са доволни....всички знаем че пистарите бягат много...но в населени места с 150-200км/ч..това е наистина работа на умопомрачени хора...не искам да обидя никого..ама си е така,че и по магистралите,луди скорости...90% от мотористите не са толерантни на пътя....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е до човек.Ако аз карам мотоциклет и съм в средата на моята лента, защо трябва да ми бибиткаш и присветкваш? Може би защото съм с мотор и трябва да карам почти в банкета ли? По тези съображения много от колегите карат бясно, защото спазват ли правилника - толерантност няма никаква. Изпитал съм го на гърба си. Мотор вече почти не карам. Не искам да оставате с впечатление, че толерирам безмозъчниците на пътя. Споделям само. Единици са тези, които пазят двуколесните колеги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

1) Няма моторист, който да кара нормално. Всички се врат между колите в лентите отляво-отдясно и обратно и създават големи проблеми.2) Карат с ненормално високи скорости. Един такъв откачалник ми разправя, че скоростомерът му бил електронен, до 300 показвал и той вдигал скоростта докато изчезнели цифрите му. Било голям кеф, просто страшно удоволствие, с други думи освен че ще се утрепе, ще убие или направи беля на някой нормален шофьор! Повечето мотористи точно така разсъждават. Да припомням ли преселилите се на оня свят търсачи на адреналин?3) Създават много силен шум в градовете. Само по този показател моторите трябва да бъдат безусловно ЗАБРАНЕНИ! Приканвам КАТ да вземе решение за шума, който създават! 4) Моторите трябва веднага да бъдат забранени заради сигурността на самите мотористи! Да минат на режим като АТВ-тата - извън пътищата - да си карат, да се надпреварват (да не казвам трепят), но помежду си.

Ама как съм я пропуснал тази тема!! Може би е защото докато си бръмча с мотора не ловя нета ...Поредна яка тема.Заставам твърдо до, зад, пред.... изобщо съм с Pesho2 и го подкрепям! Отивам следобед да си дам дъргела за скрап!Pesho2 за президент !! :) :) :) Редактирано от DNL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DNL, щом си съгласен с това, следва че гърнето на Рекса отива за претопяване, защото и то вдига много шум :D:) :) Предлагам комисия във форума да изземе всички ремуси и пърдящи гърнета и да ги претопим на електрокарчета :) :)

 

п.п. pesho2, какво ще кажеш за загиналите шофьори на коли ? ....... или и за тях са виновни мотористите :)

п.п.п. Понеже сега съм с колело мога да плуя по всички :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пред мен вчера един моторист си мина на червено съвсем съзнателно. Нямаше коли и явно реши, че за 1 мин чакане за зелено ще изхарчи особено много бензин и после няма да може да си стигне до тях. А най-лошото е, че и хора с коли го правят същото нещо.Не е важно какво караш, а какъв си...

Редактирано от at_chuchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DNL, щом си съгласен с това, следва че гърнето на Рекса отива за претопяване, защото и то вдига много шум :P:D :D Предлагам комисия във форума да изземе всички ремуси и пърдящи гърнета и да ги претопим на електрокарчета :) :)

:) :) :)

 

Охх..сериозно много се смях!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали от мотористи аман, ама от празноглави състезатели ми е писнало..СМЪРТ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В задръстване съм на "Евлоги Георгиев", между Орловия мост и Стадиона. Чакаме всички чинно и поклонно наредени като сардели... И в цялото това меле, ЧОВЕКЪТ С МОТОРА решава, че трябва да е най-отпред за заветното "зелено". Резултат - одрани калници и врати на доста автомобили. Той се появи в средата между редиците и как в тази ситуация да му направиш път - Спрял си затиснат отвсякъде?! Нека колегите мотористи го обяснят, но не само с жегата... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето ти обяснението: тоя е бил тъпак.

 

Малко е безсмислено да пишете такива случки, защото на всички ни е ясно че ги има. Аз ако вземе да ви пиша всеки път когато ме е засякъл някой лумпел с кола докато съм с мотора, ще има поне 5-6 поста на ДЕН !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факт е, че лумпените са от двете страни на спора, но и факт е също, че мотористите, в много голяма част, не спазват правилата и се мислят за недосегаеми. Именно заради това почти всеки от нас е виждал моторист да прави простотия на пътя, въпреки че са доста по-малко на брой от останалите участници в движението. За мен няма оправдание да се кара с над 100-120 покрай училище или детска градина облечен по потник и джапанки ( нещо което всички сме виждали ). За мен това не са хора ценящи собствения живот, а какво остава за чуждия. Но АЗ ценя собствения си живот и този на другите и именно заради това се стремя да правя път на мотористи, поне да не съм аз виновника за тяхната смърт и за да избегна вечерта в КАТ в обяснения защо на "Мършата" или "Кучето" червата му са по асфалта. В 90% от случаите на ПТП между кола и мотор ( при смъртен случай за моториста ) шофьора на колата е "виновен", а дори да не е, му се създават огромни проблеми. Същото важи и за пешеходците - на 5 метра от него има пешеходна пътека, но той пресича по диагонал! Но удариш ли го - знаеш че ще виждаш на ресни 3-5 години.Така че предпочитам да дам път на всеки, а той да решава колко е ценен живота!БЕЗОПАСТНОСТТА ПО ПЪТИЩАТА ЗАВИСИ ОТ МЕН!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не знам кой е по-крив - мотористите, пешеходците или тези с колите. Ако в душата си си лайнар - няма значение какво караш.

 

В неделя на отиване към месечната среща един малоумник от "НАШИТЕ" почти ме удари докато се състезаваше с някакво Браво. Точно където Ал. Малинов се раклонява към Дружба и към летището. Мина на сантиметри от мен и ми сече пътя с някаква безумна скорост. Ако се движех с 10 км/ч. повече щяхме да се натресем. С цялата си наглост два светофара по-късно спря до мен и доволно нахилен ми вдига палец. Адски горд. И до сега не знам защо не го ошамарих като пристигна на месечната. Може би заради девойката, която бе с него. Въпреки, че и тя изглеждаше адски горда от начина по който кара младежа до нея. Може би сбърках... ако го бях наритал може би щеше да си вземе някаква поука и индиректно да му спася живота, защото такива шофьори като него не живеят по много. А може би нямаше да има смисъл и само щях да раваля срещата на всички присъстващи.

 

Ако младежа обаче имаше лепенка или лайстни на клуба на номера си със сигурност щях да отида и да ги скъсам/откъртя. Не видях такива на видимо място и може би това попречи да стане голям скандал.

 

Ако сега колегата чете - Да, за теб с лилавото купе 5г. става въпрос. Следващия месец пак карай така. Но гледай да не се засичаме, защото този път няма само да ти покажа с ръка че си малоумен! И може жена ми да не е в колата да ме удържа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В задръстване съм на "Евлоги Георгиев", между Орловия мост и Стадиона. Чакаме всички чинно и поклонно наредени като сардели... И в цялото това меле, ЧОВЕКЪТ С МОТОРА решава, че трябва да е най-отпред за заветното "зелено". Резултат - одрани калници и врати на доста автомобили. Той се появи в средата между редиците и как в тази ситуация да му направиш път - Спрял си затиснат отвсякъде?! Нека колегите мотористи го обяснят, но не само с жегата... :)

какво значи затиснат си отвсякъде?ако колите се редяха по средата на платното си,всеки мотор можеше да мине без да оставя следи по боята. забелязвам,че доста от колите се редят нарочно накриво-дали да пречат на някой моторист или просто да могат да гледат в дупката между платната-не знам,но е факт.не одобрявам непохватността или арогантността от страна на моториста.случва се и да е тясно,тогава просто трябва да изчака раздвижването.обаче често ми се случва дори след него пак да ми пречат,дали е без да искат?чак като вземеш да му се завираш около боята , тогава се сеща че може да кривне половин метър в страни и да те пропусне по живо по здраво.иначе жегата е добро обеснение за провирането.доста неприятно е да се потиш в цялото бойно снаражение и да дишаш аспусите на колите.пък и между краката ти да греят 100 градуса.....моят мотор например има и друг проблем,няма перка на радиатора съответно ако седи без да се движи прегрява и изхвърля антифриза през капачката директно на земята.така че като е топло нямам голям избор и ТРЯБВА да стигна максимално бързо до светофара,а не да чакам някоя руса кифла да си бъзика радиото или да говори по телефона спряла накриво между лентите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ме кефи да гледам на мацетата дето са зад мотористите дупетата, особенно когато са по къси гащички. Невероятно!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес и на мен ми се случи:Стоя на светофара с десен мигач, светва ми зелено тръгвам леко и завивам.В дясно от мен чувам шум поглеждам в огледалото, а колегата с мотора вече се изравнил с преден десен калник.Ако бях навил още волана или бях тръгнал малко по-бързо, щях да пиша обяснения в полицията.За да пазим мотористите, те трябва да спазват правилата за движение! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако направя място на моторист да мине покрай мен, ще е само и единствено израз на добра воля. Лентата за движение, обособена с прекъсната/непрекъсната линия е САМО за едно превозно средство. Така че кой бил леко вдясно или леко вляво в самата лента няма никакво значение и мотористите трябва да се надяват на добрия шанс, ако искат по този начин да нарушат правилата.При движение по път с две и повече ленти в едната посока е казано, че трябва да се движиш възможно най-вдясно. Но за пръв път чувам, че в лентата, в която съм, трябва да се движа по средата (или Бог знае още къде), за да може някой си двуколесен да се провре... Малко е нелепо да извеждаме принципи от едно само по себе си нарушение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако направя място на моторист да мине покрай мен, ще е само и единствено израз на добра воля. Лентата за движение, обособена с прекъсната/непрекъсната линия е САМО за едно превозно средство. Така че кой бил леко вдясно или леко вляво в самата лента няма никакво значение и мотористите трябва да се надяват на добрия шанс, ако искат по този начин да нарушат правилата.При движение по път с две и повече ленти в едната посока е казано, че трябва да се движиш възможно най-вдясно. Но за пръв път чувам, че в лентата, в която съм, трябва да се движа по средата (или Бог знае още къде), за да може някой си двуколесен да се провре... Малко е нелепо да извеждаме принципи от едно само по себе си нарушение.

говорех за времето в което седиш на светофара.а ти като имаш лента с някаква ширина къде позиционираш колата си,на осевата линия ли?защо?идеята е да си в средата,близко е до акъла.така дистанцията ти от всички наоколо е максимално добра.вместо да разсъждаваме над теми като тези ви приканвам да пробвате все пак какво се случва от другата страна,тогава ще имате по-ясна представа за нещата.купете си по един скутер или вземете под наем и ще разберете много от нещата за които си говорим.простаци има навсякъде,просто се стараем да не сме от тях без значение какво караме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... простаци има навсякъде,просто се стараем да не сме от тях без значение какво караме.

Точно! :) Култура и спазване на правилата - това му е майката!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Днес отново:Излизам от пряка на път с предимство.Спрял съм.Ще завивам на дясно.Поглеждам наляво, няма кола, поглеждам на дясно, една кола в платното си.тръгвам и поглеждам на ляво да не би да е дошъл някой състезател, навлизам в моето платно.Поглеждам на дясно и О ужас мотор с над 120км/ч изпреварва кола и аха да се метне в мен.Е това вече е ужасно, в населено место вътрешен път в Сл.бряг с над 100км/ч.Еми ако се блъснем, ще му счупя врата, ако ще и нищо да му няма след удара.Просто един шут в каската. :lol: Да ходи да доказва как се е утрепал. :)

Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера пътувах в една Фронтиера на мой приятел. На мебелна къща един малоумник с бял Прелюд (не знам коя генерация е.. 97-98 година вероятно) така рисковано сви към Асеновград. Признавам си, че ако бях аз въобще нямаше да набия спирачките на Фронтиерата. Язък после за хубавата Хонда и магарето зад волана. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе, не усещате ли, че в целият този форум цари абсолютен негативизъм. Тези неща, които обеснявате са нормални щом си на пътното платно, за това шофирането не е игра. Сякъл ти някой пътя- псуваш, продължаваш и забравяш. Инциденти винаги ще има и помнете, че НИКОЙ НЕ Е ЗАСТРАХОВАН, дори някога да стане и той самият причината за инцидента. Имам чувството, че вместо тука да се разпуска съзнанието на човек, вече се ползва този форум всеки да си изкара негативизма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Така е. Вместо да си изкарваш злобата на колата или мотоциклета, рефлектирайки пряко върху здравето на околните, по-добре отиди в някоя фитнес зала и изкарай малко негативизма навън. Добра идея е да отидеш да поплуваш или просто да прекопаеш градината на баба ти :lol: Вместо да фиркаш до зори в някой бар и да караш като състезател с 5 литра бензин в резервоара. Негативизъм на корем :) А простотия и липса на елементарно уважение към колегите на пътя - колкото за един китайски народ. Не виждам нищо лошо да критикуваме онова, което го заслужава. И обратното - да поощряваме хубавите и добри дела. И като казах това, имам ли тема за дарения?

Редактирано от Oto Kluge

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как, знаех си, че ти ще си първия, който ще ми отговори. Е кво да критикуваш бе човек. Така, като гледам всички сме критици и то големи, но е хубаво през по-голямата част от времето всеки да гледа собствените си постъпки. Иво го каза добре, поставете се и от другата страна и така ще разберете. Аз на мотор не съм се качвал да шофирам и нямам и ни най-малко желание, но за сметка на това пък съм видял страната на камиона и как винаги те са виновни- тираджиите и през лятото мотористите. Има и друга страна, винаги от всички водачи на превозни средства, както и от всички хора ще има и некоректни или с една дума идиоти. Но това нещо неможе да се избегне така, че както го казах преди- псуваш, продължаваш и забравяш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже на неверника/атеист му обещах, че няма да го чета и няма да му отговарям :lol: - това НЕ го пускам за него. Нормално е, че не е виждал тази тема. Там няма поводи да блесне с уникалността си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димитре, Димитре. От дума не взимаш. Твърдоглав си като високопланински козел. Лошото е че много присърце взе да се заяждаш с някого, когото не познаваш. А най-лошото е, че нямаш повод. Благодаря за линка. И още веднъж да те помоля - ако имаш нещо лично, прати ми бележка. В желанието си да оригиналничаш губиш точки и авторитет ;) Няма да е лошо темата да се преименува на "Аман от кретени по пътя".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чета..чета..та ме хваща страх,сутринта тръгвам за морето..да си заведа дечицата..дано не ме засичат разни подобни нехранимайковци с мотри,и разни състезатели на четири колела...дано..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавай утре с тях,че ще се прибират махмурлии от събора в Стара Загора...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново "засякох" моторист, вече се кръстя като се кача в колата!Дойде от нищото, а аз изпреварвах!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оня ден загина едно момче в пловдив, моторист, правейки непозволен обратен завой с 300км/ч..

Wolfcry Интересно ми е как се прави обратен завой с 300?! Та дори и с кола да е, искам да видя. Май доста фантастики гледаш, Междузвездни войни :) Има малоумници и с коли и с мотори, то си е до човека, а не до това какво кара. Обаче се чудя понякога на наглоста на някой хора. Карам на междуградски път 2 ленти, срещу мен колона от 4 5 коли,зад мен няма никой. От колоната едната кола леко се подава, вижда че съм с мотор и тръгва да си изпреварва срещу мен... Е няма такава наглост чесно, все едно мен ме няма на пътя. Оглеждайте се повечко, независимо какво карате. Нека с малко по колегиално отношение се разминаваме с повечко усмивки на пътя! Със 5сек изчакване, няма да закъснеете много,...но тези 5сек понякога са човешки живот! Даже 5сек понякога са много...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотористите в БГ са точно като автомобилистите - с тази разлика само, че като си на мотор рискът за тебе е доста по - голям.Аз даже се чудя за какво са им тези мигачи на моторите...ама като гледам , колко автомобилисти не ги ползват , какво се чудя...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях влизала отдавна във форума. И ми беше кеф да чета темите. Докато не стигнах до тази. Хора, когато става въпрос за човешки живот, какво значение има на кого е?! Нима някой ще стане по-щастлив, ако участва в тежко ПТП, но той не е виновен, защото другият е бил луд моторист?! Аз не карам мотор и не искам да адвокатствам на мотористите. Но ги пазя... ако ги видя. А вие, мотористи, дайте ни възможност да ви видим и ние ще ви пазим :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм възмутен от повечето мотористи, да не говорим че полицаите и те нямат право по 2-ма успоредно да карат...караш си вдясно като кола и спираш. Толкова ли е сложно, повечето дори нямат книжки.Случка, първа кола съм на кръстовище с ляв и десен завой зад мен има 10 коли поне, по едно време чакам си аз едно зверско тънко бибипкане...и недоумявам откъде е....един моторист ми бибка да се дръпна...добре изнесох се леко вдясно (защото така или иначе съм за натам) моториста си мина между колите спря пред мен и почна да форсира зверски....е това поведение как го определяте.....Според мен трябва доста време да мине, за да се изгради толерантност и спазване на законите по пътищата най-малко, все пак хората с мотори са все повече, а жертвите от тях много повече, имам и приятели които вземат книжки и се трошат още преди книжка за мотор, и са в инвалидни колички (в случая кривите пътища шахти и несъобразените скорости са виновни) но и след това пак стават и пак карат със нови катастрофи....дано с времето мотористите станат по улегнали и по-отговорни, дано! (но коментари на колеги от типа- няма по-бърза кола от пистак и то в България....просто няма да коментирам, закона за движението по пътищата е за всички! уви разберете го ! карайте по отговорно, какво парадирате, какво искате да докажете, каква е тази арогантност и злоба....може би ярост..какво се опитвате да докажете на себе си на нас или на някой друг, винаги е кофти когато чуеш как някой моторист е отнесен с 200 в завой или нещо такова.... погледайте сайтове за катастрофи с мотори, замислете се, пак гледайте и така докато ви дойде акъла а не от личен опит... даже някой тогава не си вземат поука и това е най-тъжното..)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две клипчета в тон с темата за моторите.За автомобилистите . Нека и тези които се придвижват на 2 колела, да го погледнат и да се опитат да разберат, че не са така забележими, като по-големите МПС-та.За мотоциклетистите . "Нормално" каране на мотор (според това което аз съм виждал по БГ пътищата). Да не започнете да обяснявате, че на клипа пътя е по-хубав и други такива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...