Jump to content
dkostiev

помощ за избор - Civic 1.4 90к 2000г

Recommended Posts

Здравейте на всички,Надявам се да съм правилния раздел ;)Моля ви за мнение за тази сладурана. Внесена е от Италия, има метанова уредба (това не ме кефи много) без бутилката. Леки външни забележки, не е удряна. Казват ми че е на 110000 км, всички екстри и т.н.ето снимките, които са ми дали (не мога да я видя в момента наживо, в друг град е):http://www.snimka.bg/album.php?album_id=39...mp;pid=13432378Ако можете да ми помогнете със съвети относно вноса от Италия, мнения за този модел и какво ми препоръчвате (да я взема или...). Обявената цена е 5500лв.Благодаря на всички, извинявам се ако не съм в правилния раздел или съм написал някоя простотия...peace ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста е изпъната но метановата уредба и мен не ме кефи, мойта хонда е то Италия внос и съм доволен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако те притеснява метана, и че е на повече километри, което не е невъзможно, особено с тая метанова уредба, в Бургас бях гледал една абсолютно същата за същата цена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом липсва бутилката все едно няма метанова - тя е основната част от цената на уредбата.... 110 000км хаха ;) хохо за кола, която е имала метанова уредба - да бе да ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С бутилката - още 150 лева отгоре. Не знам хора, много ми е съмнителна цялата тази работа... иначе това е модела, който търся.Нямам късмет ейй.Много оплаквания от приятели имам с коли от Италия, а това че е на 110 000 км, ми се струва невъзможно, а и как изглежда, нищо чудно да е пребоядисвана.Ще помисля... дано да остане време да отида да я видя на живо.Благодаря ви за отговорите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е карана на метан, вероятността да е на тези километри клони към нула. Което пак не е толкова страшно. Зависи как е поддържана. А за състоянието - не го мисли преди да я видиш на живо. Виждал съм много по-хубави на снимка, а като отида с парите се оказва страшно. Последния път щях да бия един авто търговец. Разкара ме до Пловдив на "мъжка дума", че колата е супер и си струва разкарването от София. На снимките беше като новичка... като я видях на живо щях да припадна. Блъскана и некадърно направена, 3 цвята боя по нея, десния калник и врата така ремонтирани, че вратата се отваря само с огромна сила и неземно скърцане и стържене. Иначе колицата е добра. Това, че е от Италия нищо не означава. И там има както мърлячи, така и грижовни стопани. Последните две коли, които смених преди този Прелюд бяха от там и си бяха супер.Така че... кола се купува с малко разум и много късмет. Никога не можеш да си 100% сигурен дали не си вкарваш таралеж в гащите. Просто докато не я видиш на живо и по възможност с майстор не давай нито стотинка. Нито капаро... нищо!Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вие пък с тоя метан , ами ако е сложена миналата година уредбата защо да не са реални километрите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта е същата, пак Д14З2 от Италия и беше на 109 000 км на горе долу същата цена. Само е друг цвят, една година по-стара и е карана само на бензин. Колицата е супер, ако е в добро състояние, определено ще останеш доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,най-важното е да я видиш на живо,нищо че е от италия.моята е от там и я взех от горубляне и не съм имал проблеми до сега-късмет:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, на снимките колата изглежда добре, но можеш да разбереш дали е читава само ако отидеш на място и я закараш в сервиз. Според мен това, че е на метан не е проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на снимки всицки са супер на живо няма нищо опщо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си решаваш...,само имай напредвид,че...........................кола от Италия ,да не казвам 10-годишна почти...на МЕТАН... и ЕСТЕСТВЕНО...(не ставай глупав..,братовчеде Балки..)..110 к....., тия в Италия горките...с тия цени на МЕТАНА и с тия ЛОШИ магистрали и с тия БЛИЗКИ разтояния...е на за 10 години х 10 000км = 100 000 ..както винаги И мойта е взех от Италия ..и на нея пишеше 112 000 и имам и сервизна книжка...., добре че сам се занимавал с продажба на коли известно време...та вярвам на километража и на болничния талон на бабата ,дето е карала колата преди мен всеки месец по веднаж до болницата за преглед....и за тва е на толкова малко килом....Кажи му на тоя джамбазин... да си е....мамата..., щото от такива и за тва , като отвориш мобилето и всички 10-15годишни брингели са на по 100000-130 км...и все на нас тука в мизерна Българийка ни се пада шаанса все на такива запазени и некарани кли да се возим...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За още малко отгоре можем да си стиснем ръцете за тази - http://www.radiomanbg.snimka.bg/album.php?album_id=299274По старите колеги от форума я знаят колата и знаят как съм я гледал.Колега ако решиш нещо в продава съм пуснал тема.Поздрави

Редактирано от radio_manbg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно е объркана в обявата такива дизели няма :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.4 90 коня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на снимката е супер но виш от близо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...