Jump to content
x_pac7878

Имам проблем с ел стъклата

Recommended Posts

Бихте ли ми казали как да си ремонтирам сам или да ме ориентирате за сервис на ел. стъкла на Хонда Акорд 1995г. Когато ги пуснах и после опитах да ги вдихна и копчетата ми изгорчха. Купих си нови обаче сега ме е страх да ги сложа преди да си огледам водачите и моторчето. Може ли да получа съвет как да си помогна? Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъъъ... Ти сигурен ли си в това, което казваш? Изгоряха ти КОПЧЕТАТА?!?!? Как го разбра това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъъъ... Ти сигурен ли си в това, което казваш? Изгоряха ти КОПЧЕТАТА?!?!? Как го разбра това?

Ами испушиха и като ги отворих всичко беше споено. И просто тези копчета не стават за нищо. За това си взех нови (втора ръка)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За да са ти изпушили, трябва да има някакъв проблем, при мен проблема беше че тъпия алармаджия си беше пуснал кабела точно през средата на буксата с кабелите на шофиорската врата. Беше разкъсал тотално изолацията на кабелите, а някой от тях дори се държаха на 1 жило.Та и при мен се получи подобен проблем ама не можаха да се стопят пластините на копчетата. Пиши от къде си, така как да те ориентират хората.. за сервиз :cool:

Редактирано от jorkaeff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, не си писал от къде си но... все пак ако си от София, ето ти координатите на един човек:0897897164, 0889549329 - Николай БончевЗанимава се и с автоаларми-ремонт и монтаж, автоключалки, ключове с чип, монтаж и продажба на ксенонови фарове, ремонт на ел. стъкла и централни заключвания , застраховки- граждански, каско към Бул Инс.Можеш да го намериш до сервиза на ЕМ-Комплект 33 в кв. Павлово. Точно до сервиза има една будка - ключарско ателие, но... най-добре да му звъннеш преди да отидеш (ако решиш да ходиш при него де). Аз имах проблем с ел.стъклото на шофьорската врата на Civic-а, ходих при него и съм доволен. Работи бързо, не взима скъпо (поне според мен де) и дава гаранция.Поздрави :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да са ти изпушили, трябва да има някакъв проблем, при мен проблема беше че тъпия алармаджия си беше пуснал кабела точно през средата на буксата с кабелите на шофиорската врата. Беше разкъсал тотално изолацията на кабелите, а някой от тях дори се държаха на 1 жило.Та и при мен се получи подобен проблем ама не можаха да се стопят пластините на копчетата. Пиши от къде си, така как да те ориентират хората.. за сервиз ;)

Здрасти! Благодаря! Аз съм от Пловдив. Аз си мисля че проблема е във водачите ама не мога да погледна както трябва. Ама няма да е лошо да погледне и някой който разбира. Ако можеш да ме ориентираш ще съм ти много благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...