Jump to content
agop

Реглаж предница

Recommended Posts

Колеги дайте идея за свестен сервиз за реглаж на предница?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега!За да може някой да сподели, къде да отидеш на реглаж, ще е добре да си допълниш профила с града от който си!Иначе всички ще трябва да гадаят!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, ако си в София иди в център за гуми Диана. Преди 2 дена ми правиха там реглаж за 35лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте идея за свестен сервиз за реглаж на предница?

Аз се интересувам за същото - във Велико Търново. На тази от подписа има ли за регулиране отзад?Знам, че едното място е в СБА, но там имам мнение.. та къде другаде? Редактирано от dima78

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отиди в Дунев Мотор Спорт в студентски град зад картинга там са едни от най-добрите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минах стенда, видях къде е в критичната граница и скача в червено. Лявата страна и двете колела са поразчекнати - незнайно от какво.. обаче как се регулират, като нямало? Нови тампони?

 

Прилагам и разпечатката - ще съм благодарен на някой който я разчита да коментира:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минах стенда, видях къде е в критичната граница и скача в червено. Лявата страна и двете колела са поразчекнати - незнайно от какво.. обаче как се регулират, като нямало? Нови тампони?

 

Прилагам и разпечатката - ще съм благодарен на някой който я разчита да коментира:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега моята като я мериха ми дадоха същото незнам дали съм разбрал правилно, в първата графа където пише толеранс са максималните стойности на отклонение сиреч ако имаш толеранс 1 да речем и измерено 1,30 си над допустимите норми ако имаш обаче измерено 98 си на ръба общо взето аз това разбрах толеранса е максимално допустимото отклонение от нулата дано съм го обяснил разбираемо успех на мен моя човек два пъти я мери откакто я имам и все ми вика колата ти е перфектна няма да я пипаме иначе и моята има червени но той казва че били пренебрежимо малкиП.П. сервиза е аутогруп5 мисля че беше имат и сайта напиши го това в гугъл и ще го видиш този на границата между слатина и дружба незнам булеварда как се казва но мога да разбера ако е важно проверката струва 15 ако се наложи реглаж става 35лв цялата сума за плащане успех

Редактирано от baljy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам тази разпечатка от стенд HPA, и мога да кажа само едно - ЧУШКИ. Първо на първо, номиналите и допуските са сбъркани! Или оператора на машината е келяв, или тази фирма има грешни бази данни. Аз също съм минавал на такава машина, и допуските също ми бяха сбъркани.Примерно, сходимост на преден мост: номинал 0 00. Е другия път. На Beissbarth стенда в Бултрако номиналът е положително число, т.е. toe-in. Ако някой го вълнува, ще снимам една разпечатка от там.Второ, червеното затова е червено, защото е извън допуска. С две думи, нещо е за смяна, не мога да те посъветвам какво.

Редактирано от gin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни ако имаш от Бултрако какви са стойностите, че на две места ходя и имат различни данни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето, избледняла е малко разпечатката:

 

Публикувано изображение

Редактирано от gin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,видимо имам нужда от реглаж на предница ,леко са разтворени гумите /\ така.Ходих на преглег няма нищо разбито вече я карам 50 000км,сякаш не яде гуми,и задницата е леко така разтворена.Въпросът ми е да отивам ли при "майсторите" да я регулират...да не вземат да я разбутат нещо,после ядове да бера!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,видимо имам нужда от реглаж на предница ,леко са разтворени гумите /\ така.Ходих на преглег няма нищо разбито вече я карам 50 000км,сякаш не яде гуми,и задницата е леко така разтворена.Въпросът ми е да отивам ли при "майсторите" да я регулират...да не вземат да я разбутат нещо,после ядове да бера!?

Няма ли кой да ми даде съвет? Редактирано от dido_petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...