Jump to content
lefter0v

Прелюд 4г

Recommended Posts

Въпроса ми е следния, някой вадил ли го е цялото табло да го запитам някой подробности около ваденето да не счупя нещо ,и тези кабели отзад има ли начин да се отметнат някаде да може да се изкара или трябва да се режат!?като цяло целта ми е да успея да изкарам кутията за парното която определя въздуха на каде да духа че трябва да им правя някой модификации заради климатроника.Мерси на всички отзовали се!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да толкова много пъти преди да се навия да си взема климатроника и.. като гледам трябва да слагам кабела който минава през таблото на дръвника :)(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такива варианти. Не може да не излиза. Не вярвам Косьо да го е правил с брадвата. Защо просто не го питаш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готово,работата стана, само филма остава входящия колектор ли какво е точно не съм сигурен да пробвам без да го вадя :)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да правиш и снимки докато се занимаваш с климатроника! После ние да гледаме. :)Успех!

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабелите на таблото си стоят в него, имат си конектори в двата края, които се вадят :huh: Няма да ти се размине нито ваденето на таблото, нито на парното, нито на дросела...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да да,отдавна вече даже съм го сглобил и аз вече с климатроник, направил съм снимки, но като ми остане време ще пусна и аз един туториал от моя гледна точка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...