Jump to content
Seaman

Нов във тима на Хонда

Recommended Posts

Здравейте,на всички Хонда фенове :worthy: Преди няколко дена се сдобих с така дългоочакваната и мечтанаХонда сивик купе 6 ген,1.6 125к.с,от което съм много щастлив ;) Сега ми предстои регистрация и обслужване Някой от Бургас да ме насочи към свестен сервиз,а също и към магазин за части и заслужава ли си сервиза на Хонда в Бс за първоначално обслужване?Единия габарит не свети,трябва ли да свалям цялата броня за една крушка :worthy: ?Засега това се сещам,ако има нещо пак ще питам :D Благодаря на всички отзовали се.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги,никой ли няма да даде едно мнение за някой сервиз и магазин?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, колега и добре дошъл!Аз лично бих те насочила към сервиза на Хонда в Бургас. Не знам какво имаш в предвид под "заслужава ли си", но не пречи да отидеш и да се поинтересуваш. Няма да ти откажат помощ. :thumbs1:Поздрави! :thumbs:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, колега, честита придобивка и тва е хубаво,че вече в бургас имаме едно купенце 6г. :thumbs: На 28 мисля,че се пада,но по принцип всяка последна неделя от месеца се събираме на паркинга на метро от 19:00.Ела там, хем да се порадваме на колата, хем да помогнем с каквото можем :worthy: Ама да не забравиш :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варна ми идва малко далечко,аз съм от Царево,иначе знам за сервиза на колегата MIYAMOTOОстава варианта със Сервиза на ХондаА за габарита не разбрах,трябва ли да свалям фара(бронята) или има и друг начин,понеже ми се видя доста тясно и не можах да стигна до крушката :thumbs: Ако имам възможност ще дойда на някоя от сбирките,да понауча нещо за Хондите,въпреки че съм изчел доста голяма част от форума,преди да взема мойта колаБлагодаря за посрещането :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно да сваляш бронята.Вади се зад фара.малко е кофти място ама става.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти е отляво изгорелия габарит, казанчето за хидравличната течност се повдига и се освобождава място да бръкнеш с ръката! А пък отдялно мисля,че трябва да имаш достаъчно място!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма да ходиш в сервиз Хонда в Бургас, поне проучи майстора където ще ти сменя консумативите. (имам предвид ангренажен ремък)Има случаи при неправилна смяна --> дроп сърма на мотора :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл фен честито добър избор си направил :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!!! Да си я караш с удоволствие и без проблеми!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито колега :angry: Само хубави моменти да имаш с нея :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси пичове,определено ще е сервиза на хонда,щото със старата ми кола съм се нагледал на "майстори" и все аз си я доуправях накрая.Левия габарит е изгорелия,ще се мъча да го сменям

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да питам къде се намира филтъра за горивото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да си я караш със здраве...и безаварийно.. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За габарита, намери някой не по-вече от 15 години и не повече от 40 кг, че да може да бръкне и да ти го смени за 1 минута :D Още ми седи белега на ръката дето си я навирах там и замалко да си счупя единия пръст :) Но е факт че успях, но не бих повторил ;)А за сервиз нека колегите те ориентират :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горивния филтър на Сивик - където е на повечето Хонди, но все пак не всеки знае. :)

Намира се на стената на коша, зад всм. колектор, вляво.

 

Ето и снимка: (Един съвет - ще се учудиш колко много знае Гугъл, а дори и нашата търсачка. Освен това отговарят много по-бързо от такива като мен.)

 

Публикувано изображение

 

И на края, но не на последно място - добре дошъл в клуба и хиляди безаварийни километри с новата придобивка. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита колега и само безаварийни киометри да изминеш ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горивния филтър на Сивик - където е на повечето Хонди, но все пак не всеки знае. :offtopic:Намира се на стената на коша, зад всм. колектор, вляво. Ето и снимка: (Един съвет - ще се учудиш колко много знае Гугъл, а дори и нашата търсачка. Освен това отговарят много по-бързо от такива като мен.)И на края, но не на последно място - добре дошъл в клуба и хиляди безаварийни километри с новата придобивка. :thumbs1:

Благодаря колега,ползвам търсачката,но конкретно за филтъра не можах да намеря нищо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...