Jump to content
marfii

писта Дракон I, 06-07. VI .2009

Recommended Posts

аз ще съм там, можем да се организираме и да си направим кефа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм там и двата дена това не е за изтърване. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз мисля да погледам малко шоу,може да се засечем с някой колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги супер ще е на Дракон пистата. Ако искате да се организираме Софийската група и да ходим да зяпаме !!!!!!!!

Редактирано от insulin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От София колко хора ще ходят? Да подкрепим Хронос с агитка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, жената и детето сме там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги, моля някой да пише подробности, от колко, до колко часа ще се проведе състезанието! :rolleyes:

Редактирано от Зизката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги, моля някой да пише подробности, от колко, до колко часа ще се проведе състезанието! :rolleyes:

07.06.2009 г.10:00 Откриване на състезанието10:20 Старт на автомобилите от група Хобикар до 1 600 см310:50 Старт на автомобилите от група Хобикар над 1 600 см311:20 Старт на автомобили група A и N до 1 600 см311:50 Старт на автомобили A и N над 1 600 см312:30-13:00 Награждаване на победителите по групи и класове79 участника ще има, и Опел-а с двигатела от С2000 ще е там, да се надяваме, че са оправили електрониката и няма да отадне като във Варна Редактирано от rulemaker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдееееееее 13:30 днес тренировките, нека всички се умиришем на гуми и феродо. Обичам тази миризма :shock:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koлеги, утре ще се видим на пистата. Пловдивската агидка се организираме да дойдем, така че утре явно ще сме голяма Хонда агитка :shock:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, ВЕЛИКОЛЕПНО каране на Антон, както и първа позиция в класовете х1 и х2 , НО времеизмервателната техника беше пълен боклук , и не се знае дали това са окончателните резултати, може би ще има още една квалификация преди състезанието.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тотална доминация на Тонев! Абе общо взето във който и клас да имаше Хонда - все беше на 1-во място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее, пак ли мачкахме? :D Виш к'фо нешто е, баце... :):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки от мен:

 

Публикувано изображение

 

За съжаление, не останах да снимам награждаването, поради неприятен инцидент - изчезна ми телефона и трябваше да бързам към къщи за да намеря номера на колежката която може да се обади в Мтел и да блокира картата...

 

Телефона беше HTC TyTn II, ако случааайно някой има информация - ще измислим награда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тонката е номер 1, гледах го и много ми хареса, просто нямаше равен. И найстина след като изпревари Голфа и мина от второ на първо място, затвори всички с 2 обиколки (така мисля). Обаче в другите класове бяхме зле, пък кой, каквото си иска да говори. И все пак победата ни е една, но никак не е малка. Браво на Антон и екипа му! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

История за едни фенове в картинки .....

 

Имало един "бърз кашкавал" :

Публикувано изображение

 

.... който бил управляван от този фен :

Публикувано изображение

 

.... и спирал мноооого :

Публикувано изображение

 

.... с помощтта на тия и други фенове :

Публикувано изображение

 

.... "бързия кашкавал" ... достигнал тази "витрина" :

Публикувано изображение

 

.... и накрая приятели и фенове ... били във възторг :

Публикувано изображение

 

..... а най-доволни останали ей тия симпатяги:

Публикувано изображение

 

..... и това не е края на историята , която ше продължава все така :

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отлична кола, отличен шофйор , отличен екип ,късметлийски ден без проблеми е по -просто да го кажа ВИЖ КФО НЕщО Е :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Евала на Тони и екипа....перфектни...... :D Преживях един страхотен ден! Продължавайте все така, че и по - нагоре :)

Редактирано от Д-р Конова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво - супер готина победа, състезанието беше истинско удоволствие! Честито на всички от екипа!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на Тони и целия екип :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво на момчетата,справиха се отлично и беще много хубаво състезание с хубав край :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони днес обу големите гащи и сипа на всички с големия черпак. Голям бой ядоха .Благодаря на всички,които бяха с нас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато се мъчиш да постигнеш дадена цел с цялото си сърце и с цялата си любов , няма кой и какво да те спре .........В екипа на Тони и Омбре всичко е истинско , чисто , искренно е се прави с любов към марката. Надявам се всички да ценят това което прави тоя отбор с нашата любима марка.Колата е страхотна , пилота е страхотен талант , отбора е истински отбор.Днес Отбора нямаше конкуренция не само в клас Х1 и Х2 до 1600 кубика а и в големите класове , който се интересува може да погледне че в големите класове Х3 и Х4 единствено Алех Бох даде по добро време на съзтезанието.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше уникално състезание. Щях да се пукна от напрежение докато голфа още водеше, а Тони като го изпревари щях да се пукна от кеф и то още повече, че бях на правилния завой, за да го видя. Браво на Тони, на Омбре и на всички помогнали това да се случи, обичам ви момчета, вие наистина вдигате името на Хонда на един много висок пиедестал, като доказвате на всички, че Хонда изобщо не е за подценяване и е един расов спортист от най-висок клас. :hondarulez::):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Хонда, браво Тони, браво ОМБРЕ !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...