Jump to content
Replay

Помощ!

Recommended Posts

Здравейте!Мисля да си купувам Прелюд, но се колебая с какъв двигател да е ... F20, H23 - H22 не е опция за мене щот са скъпи и чувам секви митове за тея агрегати и много се опасявам H23 да не носи същите белези, F20 пък ми се струва доста слабичък за двулитровка и е едновалка и не е Vtec :S , между другото H23 Vtec ли е? щот не съм видял да пише :unsure:Благодара много на отзовалите се:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата lookcho преди 2 месеца някъде ми отвори очите че има Ф22 и Ф20 ВТЕК...рядкост са, но има.Това доколкото разбирам е компромисен вариант за теб.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А видя ли, модела на Прелюд от 1997-ма с двигател H22A8?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, добре си се насочил, но Н23 не е VTEC, Ф20 и Ф22 VTEC има, но не и в прелюд. Моторите, които се монтират са F20, F22, H22a, H22a*, H23, а въпросният H22a8, е така наречения Red Top, се монтира на прелюдите след 1999г.Ако търсиш 4-та генерация, много вероятно и лесно е да попаднеш на читав Н23, и като колегата Murdera, да го направиш да върви изключително добре, Н22 няма да я коментирам...... :unsure: Ако ще е 5-та, то варианта е следния /според мен/ - търсиш Ф20-ка в прилично състояние, покарваш някой друг месец, не е толкова спъната, и следва един читав суап по възможност с въпросния ред топ, или японска версия - Н22а, засмиваш се широко и така хилейки се се наслаждаваш на невероятното усещане... :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

блеин моно, говоря за Ф20 и Ф22 втек които се слагат на 5-та генерация акорд(подозирам и прелюд)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти коя ?G прелюд искаш да купиш ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти коя ?G прелюд искаш да купиш ???

4 ген. :worthy: (забраих да напиша :lol: )търся някой Людец да е читав, че после да и налея малко пари отгоре да стане "Пуканка"...Между другото тва 4WS системата не е ли е малко кофти :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото тва 4WS системата не е ли е малко кофти !!!

Хонда и тук са първи в света. Първата серийно вградена система с четири завиващи колела е именно на Хонда! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...