Jump to content
-=Гиби=-

Honda Civic 4gen 1989

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Продава се Хонда Сивик :lol: Модел - Четвърта генерацияДвигател - Д16А6Километри - 217000.Аз съм втори собственик на колата, докарана е от Швейцария лично от баща ми и притежаваме возилото от 1997 година, било e на ~70000. Има документи сервизни и прочее. Гражданска, данък и преглед са извършени. Маслото е сменено преди 600 километра. Има ел. пакет. Към колата върви музиката - Херц колони и JVC радио. Колта е в отлично състояние - като мотор и козметичен вид. Ето снимков материал - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=377215 . Колата е с изцяло стоков двигател без никакви тунинг прстотии и с автентичен външен вид. Цена - 3000лв.ПС: За контакти 0886-375-288 - Гео или Скайп - mupko35 Колата е в София.Забравих да спомена, че колата е произведена в Япония, ако това е от значение. Ако има желаещи за оглед съм на разположение. Колата е страхотна, лично съм се убедил и както се вижда в страхотно състояние. :P

Редактирано от misho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе. Хайде де няма желаещи за този страхотен автомобил с гарантирана история. Може и коментар да се прави. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oпа моля да ме извините 227000. Нова цена 2800лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е продадена. Моля затворете темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...