Jump to content
Fero

30,31 май 2009 3-ти кръг от БШТА във Варна

Recommended Posts

Очакват се големи битки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина както казва колегата се очаква голяма битка.Извинявам се за сбъркания раздел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, не знам дали при мен е проблема, но не ми отваря целите изображения от приложените снимки, когато кликна върху тях и по този начин не мога да видя програмата за 31.05.09.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

31.05.09/неделя/8.30-9.00 - Влизане на автомобилите в сервизния парк9.10-9.30 - Алкохолна проба на водачите10.00 - Официално откриване на състезанието10.30 - Старт на първа група автомобили12.30 - Заседание на спортните комисари12.50 - Обявяване на резултатите и награждаване на победителите на Старт - Финала

Редактирано от Fero

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаква се голяма битка в Х/2, където се състезава Антон Тонев.Пилотите се оплакват от трасето. Не било хубаво. Но това се компенсира със страхотната варненска публика според тях :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое точно не му е хубаво на трасето???Миналата година поставиха нов асфалт,а тази заглаждат на места и поставят мантинели на всякъде по трасето.Трасето е повече от перфектно и може би най-доброто в целия пистов шампионат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето хора изтъкват като проблеми1- хлъзгавата и тясна част под моста и след това2- Екстремисткия шикан от гуми от камион, трактор комбайн или каквото там беше миналата година3- по ралиджийските места като скока преди да се слезе за завоя под моста и естествения шикан до спирката.За първите две и аз съм съгласен ... а последното точно обратно - даже ме кефи :lol:Иначе явно тече трескава подготовка. Мантинели се поставят. Кърпен е обратния на разклона към спортна зала.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На писта Варна винаги е адски интересно състезание и си заслужава човек да си изкара един хубав week-енд там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето хора изтъкват като проблеми1- хлъзгавата и тясна част под моста и след това2- Екстремисткия шикан от гуми от камион, трактор комбайн или каквото там беше миналата година3- по ралиджийските места като скока преди да се слезе за завоя под моста и естествения шикан до спирката.

Тук колегата е много прав.Даже по форумите чета,че някои от драйвърите не искат да участват.Единствената причина да го правят са спонсорите ;) Други пък сравняват трасето като за Автокрос ;) Явно нещо наистина не ги кефи нашата отсечка,но пък по техни думи сме най-добрата публика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стискам палци за братчето ми :-) 207 S2000 (devil)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Супер

Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях се замислил понеже ще се ходи на зелено,но като видях какви коли ще участват :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иван Шопов най-накрая е "сглобил" астрата с новото и сърце от С2000http://www.motorsport.bg/track/news/2009-05-27-13-31-00.htmlдоста ще е интересно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко беше. Имаше една Фиеста с хондов мотор голяма резачка и пича много добре я караше. Другата, която ми хареса беше 4-та ген също вървеше много добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В X2 имало голяма катастрофа с 5-6 лади, дано Тони е избегнал инцидента. До колкото разбрах и състезанието е било спряно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно Пунто е излетяло и е ударило 4 човека,за това са спряли състезанието.Няма опастност за живота на хората.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По последна непотвърдена информация Тони е станал първи в Х2.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече е потвърдено :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://dariknews.bg/category.php?category_id=18Като изключим инцидента (дано хората да прескочат трапа и да оздравеят), състезанието беше доста интересно. Честита ни победа! :) По-късно ще кача снимки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само по възрастният човек бил в по тежко състояние, но без опасност за живота. Много кофти стана още от самото начало. Марката за пореден път се доказа фиестата не можа да изкара за съжаление и с черния сивик стана нещо, а тъкмо беше тръгнал много добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много беше яко. Тони както винаги беше блестящ и отново ни подари победа. Аз останах и за награждаването накрая и изпитах такъв кеф да седя на няколко метра от него и да ме олее с шампанско, че няма накъде повече. Много, много, много бъдещи успехи, Тони!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И в Х3 победата е за Хонда :)eто и малко резултати http://www.motorsport.bg/track/news/2009.html

Редактирано от rulemaker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на Тони 1-вото място.Беше страхотен :(:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от vesso_varna

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на Тони.Много се изкефих като взе първото място,макар,че доста не вярваха и мислеха,че фиестата ще издържи.До колкото разбрах и фиестата е била с хондов двигател-но не съм сигурен по запознатите да кажат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на екипа!Вече се изненадвам само когато класирането е нещо различно от 1-во място... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много оспорвано беше.Форда дърпаше на старт-финалната права с около 40 метра,а на шикана срещу нея вече бяха номер в номер ...на една боя разстояние.Голям кеф!!!!Явно окачването,спирачките и смелостта си казваха думата в завоите.Поздрави Тони и само така!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Шампиона :PШибан късмет за Матю :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесен уикенд - БРАВО на целия тим. В битката, след 10 обиколки много здраво преследване от страна на Тони, фиестата сдаде багажа. Чудесно и стабилно каране, след всичките нерви, които се изляха при временното спиране на състезанието.

И добре, че Тони не беше въвлечен в двете сериозни ситуации през двата дни от състезанието - завърнането и поднасянето на две лади по време на тренировките и неприятния индицент, станал веднага след старта в деня на състезанието.

БРАВО момчета - глейте само к'фо нешто е :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много оспорвано беше.Форда дърпаше на старт-финалната права с около 40 метра,а на шикана срещу нея вече бяха номер в номер ...на една боя разстояние.Голям кеф!!!!Явно окачването,спирачките и смелостта си казваха думата в завоите.Поздрави Тони и само така!

А форда се кара от Стефан Стоев -- момчето е от габрово, а форда е купен от Стефан Георгиев който е от Стара Загора, та мисълта ми е че и той е ХОНДА и то витек :P . За тва дърпа така :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно състезания е било и много съжалявам, че не съм го гледал!Тони, не съм се и съмнявал, че ще ги размажеш :) Какво стана с Матю?Баце, винаги след дъжд изгрява слънце, стискаме ти палци и само напред!Мисля, че всички трябва да сме СУПЕР горди с колегите които прославят марката приятели, тази година мачкаме и в Драга и Пистовия и на Планинското! :(;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Х3 има една астра с двигател от С2000 и скорости от тайп Р :P Иван Шопов я кара, но явно няма късмет. Преди писта Варна автомобила дори не е тестван и за това е отпаднал рано. Иначе в Х3 на първо място пак е Хонда, но благодарение на подадена котестация за фал старт от страна на Любен Каменов, кокто със официалните камери не е заснет и е използван запис от любителска камера. Малко неспортсменска постъпка от страна и на двамата състезатели, но нашия човек с Хондата имаше да си връща за писта Русе, когато се получи друга неспортсменска постъпка, ама май много се увлякох :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тая астра с мотора от с2000 нещо се прецакал компа и не можали да я запалят, иначе щеше да е голяма работа :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...