Jump to content
klox

Проблем с Vsa Системата на Honda Accord 2.2 Cdti

Recommended Posts

Няма решение на този проблем без диагностика.Разходи се до Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,някой може ли да помогне?Удивителния до VSA свети постоянно без да изгасва,няма промяна в оборотите,ако някой се е сблъсквал с този проблем нека да отговори.БЛАГОДАРЯ  предварително...

Заповядай!

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=99189&hl=

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диагностика. Щом свети значи не е добре. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,някой може ли да помогне?Удивителния до VSA свети постоянно без да изгасва,няма промяна в оборотите,ако някой се е сблъсквал с този проблем нека да отговори.БЛАГОДАРЯ  предварително...

Колега, първо можеше да се представиш и да дадеш повече информация за колата, а също и как се е стигнало до светването на триъгълника.

Това се получава често,след като се направи диагностика с "универсален" уред от типа на Аутоком/Делфи, но също така може и да има друга причина.

С HDS уреда се изчиства.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И недей пробвай начина с кламера в OBD буксата от линка в по-горната тема. При грешен опит най-малко ще имаш изготели предпазители.. има вероятност и за по-големи щети ако окъсиш грешни пинове. Отиди на диагностика, може и да се разминеш само с нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  post-6983-0-09173200-1472673790_thumb.jpg

 

Броиш от правилната посока !!! и нищо неможе да изгориш.

 

С пожелания за: 5) Open the beer bottle!

Редактирано от ЧОЧО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам какво им да се брои, то си пише номера на всеки пин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предупрежадвм какво става, който иска да муши с кламера!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наведете се хубаво и бройте пиновете.. или им четете номерцата..

Че 5 и 9 лесно стават на 4 и 16 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Имах го този проблем безпричинно изгасване на двигателя по време на движение и без грешка в компютъра. Оказа се хлабави връзки на буксата на ключа на запалването. След смяна на целият кабел за 160 лв . Всичко си дойде на мястото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Имах го този проблем безпричинно изгасване на двигателя по време на движение и без грешка в компютъра. Оказа се хлабави връзки на буксата на ключа на запалването. След смяна на целият кабел за 160 лв . Всичко си дойде на мястото.

Колега или си сгрешил модела на колата, която караш, или имаш някакъв уникален модел двигател.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Стара Загора ХОНДА  има супер сервиз 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте в Смолян или Пловдив добър сервиз за Хонда. Автомобила ми е Хонда Акорд 2007г. 2.2 дизел спорт, със вградена навигация от Англия я докарах. Също имам проблем със VSA/ABS  :sad: търся читав майстор,който може да го поправи. До момента съм сменявал само масло Mobil 1 ESP 0W30 и всички филтри. На първо време искам да сменя дългия ремък със къс четох в форума,че е препоръчително да се направи. Какъв антифриз се слага  на този модел,че Английския на дали ще е подходящ за ниски температури. До сега съм направил 4000к -4500км. и само хубваи емоции :yes:

Редактирано от nistel_87

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте аз имам Хонда cr-v 2006 година 2.2 дизел светла ми лампата VSA и Внимание и колата не може да се изфорсира на повече от 1100 оборота кога махна клемата на акумулатор-а и след половин час отново светва моля помогнете ми със съвет

Редактирано от Банко Банков
Правописна грешка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

т2.2. от правилата на форума:

 

Не „изравяйте“ стари теми  (по стари от 6 месеца) ако искате да добавите нещо към такава тема, пуснете нова и добавете линк към старата такава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...