Jump to content
pemy

Вече и аз си имам Хондичка - урааа

Recommended Posts

Ох, дочаках го и аз тоя невероятен миг, в който и аз да се похваля с мойта придобивка, а именно: американка, купе, 94 год, черна, джанти, музика, клима, автоматик,ел. пакет - абе както си е по реда....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито , безаварийно каране ти пожелавам :thumbs1: и много авантюри с форумци :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мене,многоооООо безаварийни километри и приятни мигове с американеца :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! :thumbs1: Време беше! Много безаварийни км и много хубави моменти с количката! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, дочаках го и аз тоя невероятен миг, в който и аз да се похваля с мойта придобивка, а именно: американка, купе, 94 год, черна, джанти, музика, клима, автоматик,ел. пакет - абе както си е по реда....

Поздравления pemy, имаш вкус. Пожелавам ти много безаварийни километри и щастливи моменти и пусни някоя снимка да ни зарадваш... поздрави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво. Да ти е честита красавицата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито.Наистина е много добра кола,в което ще се обедиш сама.Желая ти само хубави моменти с нея :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и да те радва много хондичката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още едно купе в отбора :D Честида да ти е красавицата много да си те радва и ти да я радваш с високооктанова закуска :) и както казваш нека всичко си е както му е реда много много много безавариини и весели километри със купенцето. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми честито и само да те вози. Дай некоя снимка насам да видим едни хубави форми :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честитоо и от мен,мн добър избор даам ,аааа с какъв мотор е :):) v-teca ли е или ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от мен за купето :ranting:можеби си имаме нова хондахулиганка :punk: . само безавариини км. ти пожелавам с нея и да се глезите взаимно! :guns:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен .... многоо многоо безварийни километри и удоволствие от шофирането и :lol:

...Дай некоя снимка насам да видим едни хубави форми :ranting:....

Държим на снимките да присъства както колата така и ти в цял ръст :punk::guns: :guns:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита радост.Чакаме снимки. :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :ranting: Много да те радва красавицата :punk: И не забравяй за снимкитееее :guns:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито фенке да те радва много колето както са казали хората за хубава жена хубава кола :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалата колежке :ranting: да си ни жива и здрава :punk: да те радва всеки ден,ти да я радваш също,и да си живеете чудесно :guns:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за колата!С кои мотор е?

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

5-та, купe, автоматкик на 99.99999% е D15B7.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,и от мен милиони безавариини !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на всички....за мотора Ал Капоне вече го каза (с което си заслужи първо място в списъка за черпене :afro: ). Днес я регистрирах, утре я карам на баня и после ще си направим с нея специална фотосесия..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито...още едно купенце,безаварийно и да си го караш със здраве.. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, дочаках го и аз тоя невероятен миг, в който и аз да се похваля с мойта придобивка, а именно: американка, купе, 94 год, черна, джанти, музика, клима, автоматик,ел. пакет - абе както си е по реда....

Честито колежке, !!! днес май ти беше на месечната ако не се лъжа :lol: Много Безаварийни километри .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях, бях на срещата за малко - утре (дано да не вали) ще направя и ще кача снимчици на съкровището...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво за избора (купенцата сами любими ) да си я караш без никакви проблеми и дати носи щастие и много късмет !!! :lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията, колата не е кой знае какво(за сега), но си е моя и и съм тоооолкова щастлива, защото тооолкова много съм искала и чакала да си имам Хондичка, че сега съм на седмото небе и все още не мога да повярвам, че е реална(може да звучи тъпо, но даже се будя по сто пъти през нощта да ходя да гледам дали е пред блока) и тя за мен си е най-красивата на света! Пожелавам на всички да ви се връщат, ама тъпкано, всички прекрасни пожелания!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията, колата не е кой знае какво(за сега), но си е моя и и съм тоооолкова щастлива, защото тооолкова много съм искала и чакала да си имам Хондичка, че сега съм на седмото небе и все още не мога да повярвам, че е реална(може да звучи тъпо, но даже се будя по сто пъти през нощта да ходя да гледам дали е пред блока) и тя за мен си е най-красивата на света! Пожелавам на всички да ви се връщат, ама тъпкано, всички прекрасни пожелания!

Честито и от мен! Хиляди милиони безаварийни километри :( А за по- горното, кат' си купих црх бях толкова влюбен в него че жената почна яко да ревнува....... така че хич не е тъпо, наслаждавай се на мига :(:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито :rolleyes: Аз май съм те засичал покрай данъчното с някакво пежо, може и да е лъжа де :( Сега ще можеш да се давах ша хондичката .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АХаххахаха, как една жена не честити на момичето. Всичките мъжкари, женени-неженени се изредиха да четкат момата в темата. Хахаха, ейййй тиганиии! :( Та снимки се искат, та к'во ли не... не, просто скоро трябва да си направим подфорум "запознанства, сватби, чук-чук срещи и др." :(Както и да е, милиард километри без драскотина, ремонт и авария да минеш! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колежке,много безаварийни км и да не се разваля,снимчици чакаме...на колата :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pemy, видях те в хепито до хотела в събота, но говореше делово с някъв пич и реших да не те излагам ;) спрях ти зад купенцето, мн е красиво :) честито

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти,мила - да довършвахме един казус на вечеря, но много щях да ти се зарадвам, ако се беше обадила - другия път като ме мернеш някъде - обаждай се, че аз съм много разсеяна напоследък

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ето ги и обещаните снимки

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е хубава,и колата също :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз забравих какво ще казвам :) след като видях снимките ;) Честито и от мен ! Много безавариини Мили ;) хепи моменти и много да те радва.Купето е страхотно !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубави очила...фарове де :P на едната снимка ми изглеждат малко по-различни от стока,може да се бъркам...И лепенката отзад много ми харесва :P Еми, много безаварийни и да се грижиш за нея,за да ти отвръща и тя със същото.. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще останеш очарована от американката, изключително здрава кола и много динамичен и бърз мотор независимо, че е автоматик.А самият автомат е незаменима екстра в трафика и усдоволствието е на ниво.Купенцето изглежда в много добро състояние и ти пожелавам много да те радва, да те вози безаварийно и никой да не посяга да я драска, както надраскаха мойта.Ако имаш желания ела на седмичната среща утре в 19:30 на паркинга на 2-ри пощенски клон на Пещерско шосе, тъкмо да хвърлим едно око на черния красавец ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...