Jump to content
Georgiev

проблем в изключвателя

Recommended Posts

може ли някой да ми каже защо ми изключва на 7300 об. а не на 8200 къде ми е проблема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и в оборотомера да е или датчик за температура.На колко включва втека, ако го включва и свети ли чека?

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами около 5000 се включва витека,а чека не свети.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си,че колата ти загрява достатъчно и включва ВТЕК?Ако не е загряла достатъчно изключва така на около 7300об.

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурен съм,а къде се намира температурния датчик?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е студена не включва втек и прекъсва на 6900, ако е топла и втека също не е включен прекъсва на 7400, при нормални условия (загряла+втек) би трябвало да реже на 8000. Поне така го гледам по таблиците на заводската програма на ецу'то. Втека го пише 5300. :P Това е главно от мен, разни цифрички ... а иначе преди време и на мен ми се случва, но не помня какви са били условията и дали въобще съм поглеждал таблото, но чека определено не светеше просто ми резна горивцето по-рано. ;) Оправи се от само себе си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е студена не включва втек и прекъсва на 6900, ако е топла и втека също не е включен прекъсва на 7400, при нормални условия (загряла+втек) би трябвало да реже на 8000

колега тва при всички витеци ли е или специално за този двигател защото и моя изключва на 7300 при заграт двигател, а чесно казано не усещам кога се включва втек-а ... и ако не се включва втек-а ще показва ли грешка на чек-а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...