Jump to content
Guest Al_Capone

Информация за Национална Сбирка 2009

Recommended Posts

Guest Al_Capone

Драги колеги,

 

Както обещахме в предишното съобщение, тук публикуваме информация за планираната Годишна национална среща на Хонда-феновете в България.

 

Информацията все още е предварителна и непълна – финална и изчерпателна информация за всичко ще бъде публикувана в темата за записванията, когато тя бъде пусната.

 

В тази тема тук допълнителна информация няма да бъде публикувана, затова запазете въпросите си за момента, в който обявим записването, благодарим ви за разбирането!

 

Кога и къде?

Тъй като има вероятност основният ни вариант да отпадне („Момина крепост” в местността Ксилифор до Велико Търново), все още не можем да фиксираме датата и мястото на провеждане. "Момина крепост" може би ще отпадне, тъй като оттам се затрудняват да удовлетворят изискванията ни – за палатковия лагер и други.

 

В момента водим преговори и с резервните ни варианти и най-вероятно така или иначе ще бъде избрана станция в района на Велико Търново, тъй като за там вече са уговорени и уредени доста неща (пистата в Ресен, полиция, пожарна, бърза помощ и т.н).

 

 

Настаняване

Ще има възможност за настаняване както в станцията, така и в организиран палатков лагер. За палатковия лагер ще бъдат осигурени осветление, електричество, тоалетни, вода и т.н.

 

Мероприятия

Планирали сме провеждане на доста мероприятия – така, както всички колеги във форума изявяваха желание нееднократно:

- състезания на писта – drag, майсторско шофиране и зиг-заг;

- други конкурси – за Хонда с най-добър външен вид, за най-добро аудио-оборудване и др.

- Хонда-шествие в подкрепа на мотото на Годишната среща, завършващо с поставяне на венец на значим паметник в съответния град

- вечерно парти с музика, забавни игри и викторини с много награди, награждаване на победителите от състезанията и конкурсите през деня

- мероприятия, свързани с безопасността на движението в съответния град

 

Записване

Записването ще става чрез специално изработена за целта online-форма. То ще стартира не по-късно от месец и половина преди датата на срещата, като подробна програма и условия за участие ще бъдат публикувани в тема в подфорума „Срещи и мероприятия”.

 

Организация

По организирането на срещата ни работи екип от над 20 човека. По време на самата среща на място ще има определени колеги, които ще съдействат на всички участници по различни въпроси и евентуални проблеми – по отношение на настаняване, на палатковия лагер, на мероприятията и състезанията и т.н.

 

Екипът, работещ по реализацията на Национална сбирка 2009, учтиво ви моли да се въздръжате от крайни коментари, благодарим ви!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това , което бях обещал... вече е при мен !!! Ако има нещо друго само кажи :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама то...на пионерски лагер ми мяза организацията...в смисъл, много стегната, един вид..някъде ми се губи спонтанността на идеята..ма сигурно аз не разбирам,знам ли.. :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Стаси идеята и спонтанноста не зависят от организацията, а от хората които идват на сбирките! Организация винаги има просто този път ще е на по високо ниво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакво развитие има ли поне с датите за срещата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакво развитие има ли поне с датите за срещата?

Когато станат ясни нещата , ще се каже веднага :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dragi4а пита че да знае кога да почне да бае на неговата :thumbs1::) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти за мойта не са кахъри,баш си питам за датата,ще ми е кофти да не мога да дойда ако има изменение за по-късна такава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига хейтарства-ли бе :thumbs1: Ти , Драгича не го мисли. Той , когато е трябвало и е баел :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не искам да цапам темата иво, ама последното нещо което правя е да хейтарствам, просто не ми е в характера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не искам да цапам темата иво, ама последното нещо което правя е да хейтарствам, просто не ми е в характера.

Много добре знаеш , че просто се базикам :D Не го приемай тва нещо , като обида или заяждане. Настроение вкарвам само :D Ей , много ми се ходи на тая национална , само да сме живи и здрави и всичко да е наред :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Промяна в датите няма да има. Остават си както бяха 12-14 юни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,Всичко по организацията звучи добре и благодаря на екипа, който се грижи за нея.Ето едно предложение и от мен:Нека, когато попълваме бланката за участие, всеки от нас да попълни и този формуляр Формуляр за тест драйв на Бултрако АД Надямам се този път Бултрако да не ни забрави (както през последните две години ) и да изпратят една/две коли на по-малко от 100 километра.Поздрави!

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един добър пример от Лада Клуб как един намаляващ все повече форум се организира;http://forum.ladaclub-bg.com/viewtopic.php?f=130&t=3882

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Бъди сигурен че нашата подготовка и организация е доста по сериозна :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кога ще започне записването?и дали ще има место за едно момиче?????????????????????????? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Записването за срещата ще запончне най-образно казано "в най-кратки срокове" просто има да се уточнят някои дребни технически детайли и ще пуснем записването! А място за едно момиче винаги има, добре си дошла!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записването за срещата ще запончне най-образно казано "в най-кратки срокове" просто има да се уточнят някои дребни технически детайли и ще пуснем записването! А място за едно момиче винаги има, добре си дошла!

урааааааааааа , най- после събор.:blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записването за срещата ще запончне най-образно казано "в най-кратки срокове" просто има да се уточнят някои дребни технически детайли и ще пуснем записването! А място за едно момиче винаги има, добре си дошла!

Нямам търпение, това ще е първото ми излизане с новата ми придобивка :):ebanjeee::lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам търпение там съм кадето и да кажете само да не се падна да съм на раота. :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До къде стигна работата по националната,че 12 юни наближава?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само месец още :) Наближава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей забравихме си муцуните :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей забравихме си муцуните :lol:

Теб човек възможно ли е да те забрави? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още малко търпение и всичко ще бъде официално пуснато като инфо за срещата, за записване и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме е яд, че националната съвпада с едно от състезанията Тайм Атак :D

 

www.drifting-bg.com Форуми -> Календар на мероприятията / Event Calendar

 

07-08 Март - Тime Attack + Drift - с. Калояново (Пловдивско)

 

21-22 Март - Time Attack + Drift - Плевен

 

25-26 Април - Time Attack + Drift - Кюстендил

 

16-17 Май - Drift Race1 - Хасково

 

30-31 Май - Drift Day 1 - Плевен

 

13-14 Юни - Time Attack + Drift - София

 

27-28 Юни - Time Attack + Drift - Пловдив

 

11-12 Юли - Dirft Day 2 - с. Калояново (Пловдивско)

 

15-16 Август - Time Attack + Drift - Плевен

 

05-06 Септември - Drift Day 3 - Кюстендил

 

17-18 Октомври - Time Attack + Drift - Кюстендил

 

31-01 октомври/ноември - Time Attack + Drift - Плевен

Ииии на двете ми се ходи да му се не види :D

Май ще прескачам Варна -Софиа-Търново-Софиа-Варна :D

 

п.п. А някакви новини да споделите относно срещата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

ДА информацията относно национланата среща ще оповестим в рамките на днешният ден. Изчакайте няколко часа само още.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...