Jump to content
stykiaz

Задниа спирачни апарати на Civic англичанка 1.4is

Recommended Posts

Здравейте,питането ми е следното : карам въпросния Civic с двигател D14A8, който има дискове отзаде, но са за смяна ( много ражда от австрия алабала .... ) Та опитах се да си потърся втора ръка, но попаднах на камък. Казаха ми, че на такъв малък мотор( на такъв сивик ) не са виждали такива апарати с дискове, тоест не знаят какво да ми дадат. Въпроса е има ли такива или моята е правена ( допълнително са и слагани ). Ако е така какви ваританти имам, за да ги сменя ? Поздрави, Станислав.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варианта е сваляш диска и отиваш в магазина за НОВИ. Най-вероятно са 4х100 на 240мм диаметър. В Манимпекс ми бяха казали около 110лв за комплект брембо (обикновенно), но трябваше да се чака доставка. Премери си диска но ако не намерят точно за твоя 1.4 търси от VTi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колата ти най-вероятно си е заводски с дискове. Разгледай това:http://avtocatalog.org/component/option,co...per/Itemid,171/ Тези , който са 239 или 240 мм са задни

Редактирано от KRING

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. колега попринцип имам д14а2 англичанка и съм с барабан отзад незнам каква по точна е разлината ни но наистина може да си заводско със диск колегите по горе са написъли към каква насока да търсиш.Дано да намериш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, аз малко тъпо съм се изказал, то че дисковете са за смяна са за смяна, но и спирачните ми апарати са за смяна - та апарати ми се искаше да си търся на старо, не дискове - тях нови ще ги взема !!! Номера на шасито е : SHHMB2760WU044304

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега има с дискове задни аз съм с такива и АВС английски сивик D14Z3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и моята англичанка е с ABS отзаде е с дискове D16W3 99г а ти щом си от варна потарси втора употреба Драго или Стамен предполагам че имат :P дано сам бил полезен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно dragi4-а търсих днеска, но на телефона неговият колега ми каза, че нямат и че не е попадал на такава кола с дискове отзаде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...