Jump to content
Dzenky

Засичане?!

Recommended Posts

Поредното камикадзе с хонда тази вечер при престрояване на ляво с мигач мина покрай мен даже не ме и пропусна номера му е М 8788АТ .Колега ако бях решил да изляза сега щяхме да стойм покрай колите и да се чудим какво да правим. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредното камикадзе с хонда тази вечер при престрояване на ляво с мигач мина покрай мен даже не ме и пропусна номера му е М 8788АТ .Колега ако бях решил да изляза сега щяхме да стойм покрай колите и да се чудим какво да правим. :unsure:

Моята кола е с регистрация М8677АТ, което значи, че моята и неговата Хонда са били регистрирани горе-долу по едно и също време. Предполагам палавника е карал черен рекс, защото това беше другата забелязана от мене Хонда чакаща регистрация по време на регистрацията на моята Хондичка (тъмносиня 6-ка хеч) в Михайловградския/Монтанския КАТ миналата година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мене снощи едно новичко ЦРВ реши да ми мине отгоре докато аз правех обратен на път с предимство, а той ми идва отдясно от път без предимство и директно пред мен се нахлузи в завоя...и после как да не псуваш...беше някакъв пиклю и после спря пред мен до едно фото, излезе набързо гледайки като теле и изчезна и добре, че не ме изчака докато слезна, че както бях набрал нерви вчера.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип колегата беше с придимство но не може да минеш покраи кола толкова близо и със скорост защото по принцип не го забелязах преди да мине покраи мен.Колата беше сивик 5 генерация червен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обръщам се към колегата с пловдиския червен прелюд, който вчера около 18 часа пътуваше по магистралата Пловдив - София. Ако не е от форума, но някой го познава, моля ви, кажете му. Колега, моля те, не ме изпреварвай отдясно при положение, че аз съм със 150+ и изпреварвам в лява лента, а ти си със 150+++ и профучаваш покрй мен отдясно. Ако не бях обещала повече да не карам бързо, щях да те настигна и да те напляскам. Така стават големи сакатлъци, повярвай ми. А ти дори и не разбра какво можеше да стане! Донякъде те разбирам, но все пак бъди разумен!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги това за магарето зад волана и марката каква кола кара и държавата, има голяма разлика! от опит мога да ви кажа че когато бях в чужбина, понеже работата ми беше да карам кола по цял ден, имаше тарикати, имаше racing маняци, имаше и коли!! не е до човека или манталитета, за 2 месеца си промених карането, защето там са хора и закони, на пешеходна пътека ако не спреш, уфффффф, глей кво става, писъмце със снимка, а ако няма камера има полицаичета с колелета, а тук какво, "тази пътека е, е така сложена, за кфо да спирам, тоя треа да гледа като пресича" не са само голфаджиите, масово е така, така че се замислете! бъдете по толерантни на пътя! онзи ден си карам количката (сам , пред мен няма коли) и някакъв джип зад мен, ауди q7, спирам на пътека, след това спирам давам предимство на чакащ автомобил (може би 20 минути седеше човека там и чакаше да мине, разбрах го по физиономията, и даже и не благодари като го пуснах), след това спирам пак на пътека, на пътека със светофар след това нищо че беше зелено, но пуснах бабката, този отзад явно се изнерви и решава да изпреварва, обаче си мисли, че ATR-цето, е 1.4 с газ, и за да му покажа че и аз бързам, което си беше и самата истина и аз настъпих, и нашия не6то му доиде нанагорно изпреварването и пак зад мен, исках да му покажа че колкото и да бърза хората на пътя са по важни:rolleyes: втора случка с един тарикат, ПАКИСТАНЕЦ, некъв опушен зверската, това вече е в чужбина, та въпросния тарикат решава че тротроара е за колите, аз чакам 20 минути трафик едвам се движим с 10см за 1 мин, и този тарикат качва колата на тротроара, и решава да мине уж за по бързо, така ли си казвам аз, "ти ше доидеш по тарикат от мен" един колега го затвори отзад и нашия само напред може, и иска да мине пред мен, аз се изнасям по във дясно и тъпия пакистанец, (тарикат) продължава, отиде чак на изхода на метрото:Dтолкова го бях избутал че беше да плачеш ли да се смееш ли, ( да спомена че бях с микробус) поуката е че тарикатите ги има на всякъде и ще продължава да ги има! бъдете мъдри и добри на пътя!! П.С. не казвам че съм светец и аз съм правил и продължавам да правя грешки!!

Редактирано от Maximalnia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...