Jump to content
BAD_BOY

проблем с паленето

Recommended Posts

Колеги помагайтеКарам Хонда Прелюд 4г. 2.0 кубика повече от година,нямах проблем с нея до онзи ден когато не поиска да запали,а до тоэи момент не се эамисляше и при -15 да пали от дистанционното на алармата. Закаран я на майстор върти на стартер чека свети не пали и няма токове,майстора каэва 100% е динамо, намирам динамо слага,го пак върти и пак неще, ужасссс. Почва ровене раэглабяне на табло вадене на кабели и така 2 дни. За капак някои минал и ми эажулил бронята и смачкал предния капака эа да бъде каръка пълен- прирева ми се :) . И днес свалил компютъра и имобилаизера и ми казва от това е дало е грешка като си палил и е блокирал компютъра не бил разпознал ключа и не дава гаранция дали ще се оправи да стискаме палци за утре. На някой случвало ли му се е и какво да правя от тук нататък кой би,го поправил? Благодаря предварително за всички мнения по въпроса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съмнявам се да е от компютър - щом няма токове провери бобина комутатор -

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че си от София --- Тичай при Омбре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега. Съжалявам, че точно на теб се случва. Знам колко красива беше направил машината и с какъв мерак я търси и взе.Сега на въпроса:1. Как така не ти разпознава ключа?!?!? 4г. няма имобилайзер и ключа е само парче метал.Това с динамото никак не ми се връзва.Може би комутатор или бобина. (При мен беше бобина).Вариантите за читав сервиз са няколко - Омбре, ВИП Хонда, ЮБИ-Ко.Дано е нещо дребно.Поздрави и успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наи вероятно имобилаизера прави белята.наи добре го махаи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...