Jump to content
dimodi

Препоръчайте ключар

Recommended Posts

Здравейте,Затрих си оригиналния ключ на колата ;) Извадих си дубликат от дубликата, който имах, ама се върти по-трудно в ключалката и ме дразни. Иначе старият дубликат си е ОК. Препоръчайте някой ключар, който да се постарае и от дубликата да направи добро второ копие...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спирката на 94 до Химическия факултет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някаде в Бургас? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,Затрих си оригиналния ключ на колата :lol: Извадих си дубликат от дубликата, който имах, ама се върти по-трудно в ключалката и ме дразни. Иначе старият дубликат си е ОК. Препоръчайте някой ключар, който да се постарае и от дубликата да направи добро второ копие...?

Автоаларми-ремонт и монтаж, автоключалки,ключове с чип,монтаж и продажба на ксенонови фарове, ремонт на ел. стъкла и централни заключвания , ,застраховки- граждански,каско към Бул Инс.Тел.0897897164,0889549329-Николай Бончев.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йордан Велковул. Цар Симеон 151Тел: 0899 96 63 97

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така е тръгнало :) И аз да питам за Варна,че съм само с един ключ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗА софия на околовръстнодо до мкомлект33 кара една сива комби б18ц4 мисля че това му е номера:0889459329

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗА софия на околовръстнодо до мкомлект33 кара една сива комби б18ц4 мисля че това му е номера:0889459329

Колега,благодаря ти за препоръката, малко си ми объркал телефона но аз ще оправя нещата: Автоаларми-ремонт и монтаж, автоключалки,ключове с чип,монтаж и продажба на ксенонови фарове, ремонт на ел. стъкла и централни заключвания , ,застраховки- граждански,каско към Бул Инс.Тел.0897897164,0889549329-Николай Бончев.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...