Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

аз моята я изкъпах в събота в якото време и в неделя в тоя ш.... дъжд я направих на нищо.. сега пак ми е кочинка :lol: и отказвам да я мия повече ! :bash: представям си, че карам сив сивик, а не черен :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха, това е лошото на черния цвят, аз като съм сив ми е мн харно :lol:;) ;) следващия път давам на някой апарата и мен да ме има на снимка, бах маа му, още нямам снимка с колата си, дори жената съм наснимал...риска на фотографа...само да мине манго да я измие, че е леш от тея лайняни дъждове :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Колеги, заповядайте в моята сладкарница да похапнем и пийнем Boutique cafe studio.

Можем да направим и някоя срещичка на клуба при мен. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, много ти е малка картичката :lol: Т'ва м/у колелото на Дунав и Панаира ли е, до район Север?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А? това са Двете Фукли бре майна :worthy: че аз ви сложих кафе машината миналата седмица ?! Що несте казали че сте Хонди :punk: Имат супер кафе и супер пастички трябва да идем :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз викам да дойда тоя път да ви побуча малко на паркинга и да си ходя :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз викам да дойда тоя път да ви побуча малко на паркинга и да си ходя ;)

комши ако можеш мини към 7 оттам че аз тая вечер няма да мога да съм свободен чак 7:30, да видя новите фарчета как светят.хахахахха и от днес сме пассат фен клуб :lol: :lol: :D;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще дойда възможно най-рано, но не знам кога ще е това, може и даже след 8 да е :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица ще снимаме и колите !

Таман виках да сме без коли :lol: да се "почерпим" в онази кръчма :rolleyes: , но хайде друг път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха бати колко мн хора :) неможах да се запозная с всичките даже :)

Тази среща беше доста хубава продължителна и поучителна :)

снимах малко, но с телефон и снимките неса мн хубави... щя сложа няколко :)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

 

 

Имахме и посетители от стара загора .. макар и тук живеещи :)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер много ме е яд че не можах да дойда и аз :D бях на работа но в неделя ще сам на линия :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази беше най-голямата седмична среща за момента. Изкарахме си много добре :D В неделя на месечната пак ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубава среща беше и да ви кажа честно ми се видяха повече колите и от месечните даже, може би заради по-големия паркинг и доста по-просторното място !!! Ще направя албул за снимки само от седмичните срещи и там ще слагам всички снимки съответно с дата, ще сложа линк на подписа си, за да може всички да ги гледат, и който е щракнал някаква снимка и иска да е в албума да ки сложи тук, за да ги кача или да ми ги прати на geodezista@abv.bg и оттам да ги качвам. Алекс, ако можеш ми прати твоите на е-маила, че от тоя комп през една от качените не ми излизат. От тук нататък ще стават все по-хубави срещите, и следващия път след работа първо ще мина да взема апарата и тогава идвам, от телефона не си личи колко са ни красиви хондичките !!! :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браео колеги тази среща е била страшна и естествено аз я пропуснах но за добра кауза баща ми се сдоби с нова хонда.така 4е ми е простено:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бая хорица имаше, жалко че с танкиста трябваше да тръгнем рано. другият път повече! :) p.s. рекса изкърти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браео колеги тази среща е била страшна и естествено аз я пропуснах но за добра кауза баща ми се сдоби с нова хонда.така 4е ми е простено:D

Е хайде да му е честита на баща ти новата хонда :D много да го радва и милиони безаварийни и като я щракнеш чакаме снимки :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браео колеги тази среща е била страшна и естествено аз я пропуснах но за добра кауза баща ми се сдоби с нова хонда.така 4е ми е простено:)

Е хайде да му е честита на баща ти новата хонда ;) много да го радва и милиони безаварийни и като я щракнеш чакаме снимки :D
Колега пуснал съм специално тема да се похваля с новата машина.;)още една хонда в кюпа така се казва темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все пропускам седмичните, ама като гледам къф купон се заформя, ще ма навиете да дойда :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Майна не е лошо да ти кажа, голям паркинг, събират се много хонди и две заведения в непосредствена близост :beer: .Тръгна от идея, но засега набира много добра скорост и както е тръгнало, като се постопли още малко, може и този паркинг да не ни стига като големина :drunk: и на заведенията ще им е зор, ама скоро ще изкарат навънка масичките и работата ще стане още по-перфектна :eat:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, то ся на последната среща бяхме отвънка на масичките. Беше малко хладно но се ядваше !!! С всеки изминал ден обаче става и все по-топло, което погледнато пък от тази гледна точка е само в наш плюс.

Редактирано от pagubg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да напомня утре пак на същото място в 19 и 30. Ако някой не знае къде е да се по- огледа в темата ще види къде е местенцето хайде фенове :D;) да видим как е след месечната, и да зарибим тия които не са дошли, за следващия път да сме повечко :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци, тая вечер съм на линия, ще ви доведа и още един зарибен пич с купе като моето, може би едно от най-красивите в Пловдив.Пича е и бояджия, няма да го хваля, като му видите колата сами ще се обедите, че е добър. Ще взема и апарата, да имаме и хубави снимки от тая седмична, и нали знаете какво е казал мечо пух - колкото повече, толкова повече ;) ;) :) Айде до после и да сте на линия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра среща беше приказки на килограм,получих и цена информация, тъй че съм доволен и благодарен за инфото на колегата. Дано го открия въпросния тапицер да по оправим таванчето ;):D чакаме снимките ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много добре мина днес на мен лично много ми хареса както и на моя човек :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази я пропуснах ... С колегата Чавдар се ровихме из колите цяла вечер :lol: моита се оказа мн капризна и ни изяде нервите.. както и да е ще доида на другата среща непременно :rolleyes:и чакам снбимките да видя как се било :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше мн добра, снимките станаха прекрасни, особено има няколко просто уникални на трите купета които бяхме едно до друго (акорда и двата сивика), имам доста работа днес но ще се постарая да ги кача, дори и необработени, а пък като се обработят нататък пак :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето ви снимките, още не са обработени и някой са доста тъмнички, но сега нямам време да се занимавам и малко по-нататък ще ги имате обработени ето гиайде със здраве :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги извинявам се за това че не можах да доида по рано и си тръгнах толова бързичко още не ви познавам всичките и ми е малко терсене.пък и бързах,но като видях че има хора на паркинга реших да мина,вие такмо се бяхте трагнали към кафенцето.Наистина хондаците бяха страшни особенно червеното купе.Браво на колегата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките са супер :( Изглеждат си много добре.honda_9977: Ми да ти кажа и ние много не се познаваме. Аз се виждам с хората за 3-4-ти път, но всички са много готини и винаги ще те посрещнат добре. Няма смисъл да се чувстваш не на място, събира ни една тръпка, всички сме за една кауза :D Срещите протичат адски приятно и мисля, че недоволни от тях няма ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снимките са супер honda_9977 другия пат идваи и не се притесняваи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко закъснях и ме няма на снимките. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, съжелявам ако съм пропуснал да снимам и твоята кола, просто около 1 час ми вися апарата на врата и накрая го прибрах, следващия път да ми напомниш да щракна специално за теб няколко снимки :offtopic: А както ви казах за бояджията с червеното купе...изпънато като по канап, все едно оня ден е излязло от завода...дойде ли време за боядисване и кръпване на веждичките съм при него ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде майни утре вечер на уреченото място в уречения час 7и 30. :blush:-_- Да си направим мохабета, и дано времето бъде по благоприятно от днешното :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аа да питам гости приемате ли мисля да се помотам малко не съм идвам от много време в Пловдив та викам да мина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми идвай :angry: , никой няма да те върне ;) Момчета, днес е много вероятно да минете без мен, че ще помагам на вуйчо ми да се пренася.Ако не се видим ви пожелавам приятно изкарване довечера :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

възможно е да мина довечера с една дългокрака девойка за шофьор ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво стана е момчета, как мина срещата, не се хвалите нещо....айде чакам коментари и снимки :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не бях, празнувахме рожден ден. Ама никой нищо не пише от другите? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз минах към 8 без 20 само да огледам двата черни crx-a ;) , имаше 5-6 коли освен тях, май нищо интересно не е станало, или може би по-късно, кой знае :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...