Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

И аз ще дойда:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде подгрявайте колите :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз неможах да дойда защото портвах вътък главата......:(/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая седмица да се надяваме да се видим, ще има ли народ?:D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kой знае? Може и да има,а може и аз да намина че отдавна не съм идвал!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой колеги ще ходят на НС 2013 г ..., питам защото ми се намира вкъщи един доста голям чадър ... и ако има желаещи мога да го приготвя за взимане и няколко рибарски стока :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Kой знае? Може и да има,а може и аз да намина че отдавна не съм идвал!!!/>/>

И аз не съм стъпвал от последния път :lol:/> бяхме двама и валеше сняг :D/> Съмнява ме да има народ и утре т.е. днес ;)/>Ако има чалъм бих дошъл отново ;) хем да се похваля с новата "щета" по колата :D Редактирано от markup

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво става колеги? Има ли нужда да тъпча 30КМ да дойда да се видим?:D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след час и половина на гребната да не забравите, днес има седмична ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след час и половина на гребната да не забравите, днес има седмична ;)/>

еее и тази опуснах.. нищо.. следващата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчеращната среща протече така : 2 колела, една KIA и едно BMW :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ няколко сивика, прелюд , и една неУдачия :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

издирвам един сивик 1993г. седан бордо с рег.номер /СА4045/ в Пазарджик или Пловдив... трябва да се свържа с човека..ако може да помогне някои да пише

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става? Ще има ли среща днес? На края на гребната ли? Когато съм зает все ви виждам събрани някъде. Когато няма кво да правя, въртя 50-60 км из града и никой не намирам... Най-много да се размина с някой :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,срещите никога не са били накрая на гребната ;) И не знам къде ги въртиш тея 50-60 км при положение,че си пише всичко в тематаКажете днес ще има ли срещичка в дъжда? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,срещите никога не са били накрая на гребната ;)/> И не знам къде ги въртиш тея 50-60 км при положение,че си пише всичко в тематаКажете днес ще има ли срещичка в дъжда? :P/>

Колега, по принцип се засегнах от хапливия ти тон, но понеже последно време изчетох доста теми и малоумни коментари (не визирам твоя, но ако си се лигавил другаде може и теб да съм чел, че си ми познат по ник), разбирам че се бъзикате повечето време, затова ще ти отговоря с :P . И като ми изпишете 10 изречения в обяснения, че си го имало в темата, вместо да кажете с две думи къде и кога, нещо на важни ли се правите? И ще ти кажа къде ги въртя тези километри: Ж.П. Гара Тракия - ВСИ - ПАркинга до стадион Пловдив - края на гребната 4-ти км - Пещерско шосе - Кукленско шосе (бензиностанциите) - Гагарин - България и накрая една обиколка на околовръстното тръгвайки от пазарджишко. Това стига ли ти за търсене? Естествено възможно е да не съм бил навреме, да сте били само две коли, да е нямало никой или съвсем спокойно да съм ви разминал някъде. Айде сега няма да се обясняваме тук нали :) А от прочитането на 2546654 страници тук... ами какво да ти кажа? Опитай се ти да разбереш къде е срещата последно ей така... ЗАБРАВИ къде е срещата :) и почни да четеш. Приказки от 1001 нощ. Опитах се, човек! Нищо не разбрах. Трябва да си пиша цялата отпуска за да разбера къде е последно :)"eXb0y Posted 06 June 2013 - 15:49Вчеращната среща протече така : 2 колела, една KIA и едно BMW" -> това ли трябваше да прочета? НЕ ми отговаряй, не се заяждам, но ви чета отговорите на такива новобранци като мен и хич не ме кефите как се държите когато не сте на кеф :) Натвърдвам върху "когато не сте на кеф" :) Иначе сте готини. ЩЕ ми кажеш ли сега къде се виждате? Знам със сигурност само, че е в 19ч. "Мястото се променя - бензиностанцията на OMV на надлез Родопи / кукленско шосе. "Това ли е окончателно мястото? Пише го на първия post.
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам какво си чел, но в заглавието си пише "19 часа на паркинга до стадиона на Гребната база" .

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@'madmaxxxx'

Направихме корекция на първия пост, и оставихме правилната информация - тази от заглавието:

 

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда 19 часа на паркинга до стадиона на Гребната база

 

 

Весело изкарване!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми кво да ви кажа... Видях се с момчетата. Готини сте всички Публикувано изображение Що-годе топло посрещане за стария ми кошник: "Кой е с акорда?"; "Кой е с белия сивик? " Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Кефя се Публикувано изображение....Иначе сте симпатяги, жалко че раничко си тръгнах, но ще гледам да ви досаждам ежеседмично Публикувано изображение Останах с впечатление, че всички си правите сами колите, евалата за което.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре вечер съм на линия и ще раздавам стикери :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер и аз съм на линия,че ви забравих вече... :)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще мина пак довечера. Някой от идващите ако може да се въоръжи с търпение и солидна информация за НС 2013, че имам въпроси. Най-малкото телефон на някой, на който да звънна в същия ден на НС 2013, ако съм окъснял .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е Баси кефа, мен ми беше втори път, и имаше бая разлика от миналата седмица.. Да не би да беше заради лепенките ? :) Само яки хонди и един кошник.... а и една алфа и един нисан и едно БМВ май имаше :) :) :)После някои направиха някакъв мултиплеър :) Май още го правят :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам тук ли е мястото да питам,но ще има ли организирано тръгване за НС към Хисаря или всеки самосиндикално ще ходи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота 8 часа на бензиностанция Лукоил на карловско шосе, бензиностанцията се намира точно преди да се качиш на надлеза в дясно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,знам къде е,но в 8 няма ли да е късно,докато се съберем и тръгнем.До колкото прочетох сформирането на колоната е 8:00-9:00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми се струва късно 8 часаниква активност за сформиране на колона:)/>ако трябва боднете отделна тема че утре идва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, Миналата седмица като бях, говорехме уж за този час. Аз лично се провикнах няколко пъти за 8ч. Но като гледам всеки мисли 8ч. да тръгне от тях май, а? Планът е в 8ч. да сме готови да палнем към Хисар. Пък и нали лепенки правим, ще слагаме. Лично мое предложение - елате по-раничко от 8ч. за да можем да тръгнем в 8ч. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ви предлагам в 7:30 да се събираме на Лукойл-а и който дойде до 8:00 дойде и да тръгваме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ви предлагам в 7:30 да се събираме на Лукойл-а и който дойде до 8:00 дойде и да тръгваме :)/>

Много тъпо че ми е последният пост :) Но съм ЗА идеята ти. Пишете ме 7 и 30 там мен. Иначе за "кой дошъл, дошъл" пак съм съгласен, ама нали искаме лепенки и ред да правим или ша го правим там като идем, в Хисар? :) За който незнае да поясня. Мислим лепенки за таван или капак с буквите образуващи "ПЛОВДИВ" да налепим та да ни видят хубаво от хеликоптера :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога и къде планирате такъв надпис?

 

Колеги, моля да имате предвид, че всичко е разчетено като време. Автомобилите за надписа ще се паркират от организатори, а не от собствениците им Публикувано изображение

Няма как да си избирате кога и къде да паркирате, защото колоната на шествието трябва да бъде изтеглена максимално бързо.

 

Моля, съобразете се с организацията на Националната среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koлеги,днес ще има ли срещичка ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, току що се регистрирах, че нещо не мога да хвана срещите в Пловдив;Ще има ли скоро или е ваканция

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жалко че последно време са толкова неорганизирани срещите в пловдив...

 

язък че сме толкова много в града Публикувано изображение

Редактирано от Кръстев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немога да повярвам, че 4 години по-късно темата ми още е жива. Колеги тая вечер не искате ли да се видим към 7-7:30 за по бира. Пишете да знам да не се озова сам до стадиона :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещите в Пловдив бяха силни и хубави преди 4 години, когато ги организираше Майната

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май не е проблема само в Майната! Просто хората които посещаваха срещите прекалено много се огрижиша с проблеми и нямане на време и може би средства за срещи! Ето аз се прибирам към 19-19.30 часа.......кога да смогна да се изкъпя ,да хапна ,да почина и да дойда????? Мисията невъзможна!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато влизах редовно, се събирахме редовно, после всеки го повя вятъра нанякъде. То и в мен е грешката, че откакто нямам хонда взех постепенно да намалявам посещенията :)Аз ви предлагам, ако до стадионя не ви харесва, да измислим друго място и пак да съживим седмичните ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчеращната среща протече така : 2 колела, една KIA и едно BMW Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

Какво и имаше на КИА-та?Публикувано изображение На мръсното задно стъкло с пръст бях написал "другото ми возило е хонда"...!! Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ало,майни заспали,никви ви няма:D/>,ще се ходи ли на JAPAN ФЕСТА.:ph34r:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...