Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Tаааааааа,последно къде смятате да се събираме днес? Дайте инфо за да няма неразбрали...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ,то станало много опасно вече да се ходи по срещиПубликувано изображение/>Май става нещо като Хонда-патрулка,Хонда-патрулка....Публикувано изображение/>

 

След такова рекламно изказване, човек и време да няма - все ще му се прииска да дойде да види :cool:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли ще диктувам къде ще се случват нещата ?Давайте тогава на петрол под надлез родопи/сервиза на рено. След като SNG не е за нас пак ще сменим :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,по тея бензиностанции сякаш не ми е кеф.Мисля си,че точно на гребната като се събирахме,се отличавахме от повечето клубове,чиито срещи са по бензиностанции ...Като се стопли още малко,живот и здраве,викам да сме си на гребната и това е ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам всеки си има някакъв интерес относно събиранията и никога няма да сме всички на едно мнение,което е факт!И мисля че наистина трябва да се остановим някъде където ще е удобно за всички и недоволните ще са минимум.По бензиностанцийте и на мен не ми се нрави,но момчетата търсят нещо ново и за това така се получава.На един му е далече,друг пък не го кефи..........така ще е винаги май!!! В крайна сметка който иска ходи ,където и да е срещата! Но наистина трябва да се остановим някъде и да не се местим вече,защото така днеска тук,утре там и вдруги ден някъде другаде си е тъпо!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,по тея бензиностанции сякаш не ми е кеф.Мисля си,че точно на гребната като се събирахме,се отличавахме от повечето клубове,чиито срещи са по бензиностанции ...

Като се стопли още малко,живот и здраве,викам да сме си на гребната и това е Публикувано изображение

 

Напълно съм съгласен Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно време пред пощата не бе зле :) Гърба на стадион Пловдив също е окей. На края на гребната има не малко място за коли (след 2500тния метър).А за "далече" ... ми в Пловдив разстоянията са такива, че докато се усетиш и си го прекосил... Стопли се вече времето и много хора ще могат да дойда, ако не са ангажирани с нещо друго.. :):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,имам нужда от помощ.Трябват ми скоби за пружини на хонда сивик ?Ще слагам спортни и се оказа ,че скобите който имам са мн големи и не стават за тези малки пружини.Ако някой може да помогне нека пише на ЛС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам предложения за срещите няма и развитие никакво по въпроса. За това сме на тоя хал в БГ-то и ще ни тъпчат още 100 години най-малко!Инициативност никаква.Значи среща няма да има тази сряда,така ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, аз понеже не съм запозната с по-голямата част от Пловдив давам идеи с уговорката да не бъда линчувана на срещите :rolleyes:

Та така, знам че бензиностанциите много не ви се нравят, но все пак- бензиностанция SNG(Кукленско шосе). Може да е далеч на доста хора, но това е само предложение. Другата ми идея е магазин Лекси зад бензиностанция Shell на моста на бул. Васил Априлов. Тъй като доста често минавам от там ми се вижда да има места за достатъчно хонди, а и гледката към реката е предпоставка за чудесни снмки. Иначе на гребната си е ОК за мен, но понеже на други стадиони не съм ходила, вие ще кажете дали има достатъчно парко места за хондите. Мисълта ми е, ако искате да местим дали друг стадион е опция.

Та- Лекси, SNG, друг стадион.

Айде peace out и нали се разбрахме без линч хаха :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично на мен не ми се ходи повече на SNG - вече подписах веднъж декларация :-) Някой кандидат за Хонда среща утре? :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз както винаги, ама от моите опити нещо не се получи както трябва филма, та сега чакам да видя дали когато предложението е от колежка ще има повече желаещи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно къде сме довечера ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уточнете мястото и аз ще дойда :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе кажете място и да събираме ченгетата муха(ха)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм съгласен където и да е , само часа да определим . :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Часа предполагам си остава 19:00. Мястото... пловдивчани, казвайте. Говорете сега или замълчете завинаги :D Но ако никой не се изяви да разбираме ли че мястото си остава на паркинга зад гребната :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ;) като гледам никой никва идея не дава и не казва. Затова си остава старото място на гребната 19:00. Аз ще съм там с още 1 накипрено прелюдче! Дано се съберем днеска поне е хубаво времето ;) !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накрая на месеца сменяме времето,затова вече в 7 ще е светло още и предлагам срещите да си останат на Гребната ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше повече от страхотна :) Немога да не се изфукам и да кажа,че този път бехме 6 прелюда на куп!!! Доста коли се събрахме и стана много добре:) Др път пак сме там!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре беше и бяхме сигУрно 15-20 коли, а аз да се оплача купета много слабо - само едно 5 и едно 6 ген Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре нали знаете,че се ходи на бачково и после на леново на пистарата.Ай бодваите по една винетка.я да видим колко ще се съберем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна идеяя ;) 22 Март 1ва пролет всички рокери ще са на бачково и ще има шоу, но повечето са на работа, както и аз самия ;) Предлагам на месечната среща да се съберем на паркинга и от там на Леново! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано дотогава да ми е готова :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре беше и бяхме сигУрно 15-20 коли, а аз да се оплача купета много слабо - само едно 5 и едно 6 ген Публикувано изображение

 

Ха ха ха ха ....имало е и по-лоши моменти,бил съм само аз!!!
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бачково? Кога е идеята да се разходим натам? В момента не е много приятно времето навън, но какво от това ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата среща на 27-ми съм там ! дано да дойдете повече хора за да се видим. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zdraveite az imam edno predlojenie OMV na okolovrasnoto koeto e tam ima golqm parkin ima mn masi i e spokoino ve4er pomislete. Ne e mn eftino tam ma e 6iroko i spokoino az ba4kax predi tam i znam pone nqma koi da ni prai problem.

 

Здравейте, имам предложение за OMV на околовръстното. Има голям паркинг и много маси. Вечер е спокойно.

 

@zimbaky прочети тук: Правила за ползване на форума: http://forums.hondab...tion=boardrules

т.1. и т.2. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук съм утре ще се видим там съм :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре на OMV ли се събираме?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На гребната като минала сряда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остават си на гребната база срещите както си го знаят всички от години на сам! Забревете това задрямало ОМВ, няма всеки път хората да се чудат и да обикалят като лудиии на 100000 места. Ще помоля главния на форума да промени името и да си върне старото място! Това е от мен. Довечера в 19:00 сме на паркинга! Който има желание и не го е страх от тъмното и дъжда който вали да заповяда. Минаалата среща се събрахме страшно мн хора и беше готино!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, кажете някой хубав черен път край Пловдив, че много ми се кара Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,за утре нещо? :)Предлагам да направим една гребничка,вече в 7 е светло ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бих дошъл и аз но колата малко е в бокса за сегменти и подобни :D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да намина,тъкмо ще донеса и останалите табелки за номерата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...