Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ....човека се е объркал малко! Върви с един ден на пред май???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип има доста хора винаги.. особено сега като се по затопли!Макар ,че никой не пише никъде хората си знаят сряда 19:00 чеса.Доста често се уговаряме по телефона ,както за сряда така и за доста странични мероприятия .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мога пак ще дойда, но знае ли човек.. всякакви неща мога да изникнат, но ако съм там можете да ударите едно рамо с лепенето, че първия път се получи едно... не ми се говори :D ,чак ме е срам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица нямам време, но следващата може да ви посетя, тамън да видя каква е работата със стикерите - и аз искам да се маркирам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми които не познава календара ще ходи два пъти на седмична среща в една седмица хаха.П.п до после,тоя път найстина .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да не ви уплаши дъжда. Ние двамцата с yin-yang сме там :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме плаши дъжда, но от 19:30 съм на работа :(Поздрави на всички :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще пропусна :) не ми се виси в тъпото кафе :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Здравейте колеги + 1 член в хонда форума за Пловдив.Ще мина да ви видя сряда 

Редактирано от teddko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да направим една разходка до Бачково??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за,ако някои иска да идем до Бачково....примерно в 12 да се чакаме срещу мебелна къща,посока Асеновград,нека драсне два реда!!! Ако никой не иска ,значи 2 птички пролет не правят!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много искам ама мога само снимки да гледам ако направите ! Ако не здраве да е ! Пичове продавам си колата повечето я знете ! Има тема в продавам . Дайте едно рамо ;) п.п. Не дават да карам тук с БГ номера!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сте съгласни за по-късен час (примерно 14 часа), бройте и мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да мога да дойда,но имам едно предложение за месечната(малко е раничко още де) :P та какво ще кажете да направим една разходка до Леново на месечната-6 май се пада-тъкмо през деня разходка и вечерта на маса за Георгьовден ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За по-късен час ми е неудобно пък на мене защото от 17 часа съм на сватба! А за Леново аз съм винаги навит. Да се порадваме на звука на витека..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях се запътил днес за седмичната, ама пуста му неудач... beer... и ся се прибрах :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да е утре :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще идвате ли бе, че прелюда са е схванал вече :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да не забравите че днес има седмична среща :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме ;) Хем да разкажете как е минала срещата на Леново !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще пропусна тази седмица ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,стикерите са доставени при мен благодарение на колегата Tino !

В сряда,живот и здраве,на седмичната среща ще ги нося ;):honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са тези стикери колега ? Аз съм нов и затова задавам такива глупави въпроси хахахаха :D Още не съм много в час какво се случва :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ела на някоя среща и ще видиш какви са :Phttp://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=74664&pid=1057286247&st=15entry1057286247ето тук са снимани как изглеждат,ела на срещата и ако ти харесат,можеш да си вземеш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер си направо ... сряда ще се видим задължително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ела на някоя среща и ще видиш какви са :Phttp://forums.hondab...entry1057286247ето тук са снимани как изглеждат,ела на срещата и ако ти харесат,можеш да си вземеш ;)

Ами на месечната като бях никой нищо не каза за стикери :dry: Всички "турборираха" на масата :lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,за съжаление ми изникна неотложен ангажимент и няма да мога да присъствам :(Обещавам другата седмица да донеса стикерите ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска да не забравите че е сряда Публикувано изображение ... и чакаме отново стикери :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за въпроса, но съм нов и да си питам де Публикувано изображение Тази сряда ще има ли сбирка и още ли е на пещерско?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,влез на срещи и мероприятия и от долу на седмичните срещи си пише ясно къде се провеждат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,влез на срещи и мероприятия и от долу на седмичните срещи си пише ясно къде се провеждат!

По принцип е хубаво и в първото мнение да пише къде е, но както и да е.Днес ще гледам да дойда. Дано има някой друг колега да се запознаем и дано не вали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За малко да ви намеря.. ако нямаше 100000 коли и не повече от 2-3 хонди.. Поне видях от един колега "майсторско" паркиране. Добре, че имаше само 2 свободни места, че ако бяха повече всичките щеше да ги заеме Публикувано изображение

 

Изобщо събрахте ли се днес? Ако да, пак ще помоля да ми кажете по-детайлно къде? Да не обикалям пак всички коли като муха без глава..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
https://maps.google.com/maps?q=42.149775,24.72246&num=1&t=h&vpsrc=6&ie=UTF8&ll=42.150068,24.722985&spn=0.001609,0.002411&z=19&iwloc=nearПо-детайлно от това не мога (зелената стрелка). Имаше 7 хонди събрани на едно място ... трудно се пропускат, особенно светло синия CRX ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става бе колеги много малко хора по седмичните активизирайте се да се събарем като хората... :P:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...