Jump to content
No Limit Performance

Двигатели + други части

Recommended Posts

След 10-14 дена пристигат два автомобила за разглобяване.единия автомобил е:-Хонда Сивик 6ген Хеч,Зелена на цвят, края на 97, EK4 VTI B16A2(160hp) мотор, 2 еърбега, пълен ел. пакет, гърне магнум суперспринт, 15ки оригинални джанти на ВТИ с нови гуми.Цена на двигател B16A2 VTI 160hp + скорости, компютър, инсталация, карета , полуоски и всичко необходимо за суап - 2500лв.Всички останали части по договаряне :cool:другия автомобил:- Хонда Прелюд 4ген 93 година, графитен на цвят , Х22 мотор JDM, клима, ел пакет, 4 завиващи колела, 17ки джанти с мноого добри гуми, К&Н филтър, хубаво гърне и т.н.Цена на двигателя H22 VTEC JDM + скорости, еку, инсталация, полуоски, карета и всичко неободимо за суапа - 2800лв.Цена на останалите части: по договаряне.Ако някой има интерес още от сега може да ми пише тук или на лични.

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересувам се от джантите на прелюда, колко са широки ,снимки и цена. Мерси ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли някакви снимки на сивика, да огледам нещо дали няма да ми хареса, генерация, спирачки, интериор нещо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е да напишеш с каква дирекция са колите :angry:, поздрави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маи ще е да са с дясна дирекция :angry: колегата е на уиски тия дни.....................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега интересуват ме предните дискове от сивика с спирачните апарати и цена! Мерси!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес се чухме с Ачо и каза че все още в В Шотландия така че коли са дясна дирекция 99,9%

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми трябжа преден десен подкалник, ако се сетя за още нещо пак ще пиша

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички имате лични съобщения.

на мен ми трябжа преден десен подкалник, ако се сетя за още нещо пак ще пиша

От коя ти трябва подлаклник? :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Забравих да спомена , че в упоменатите цени влиза и монтаж от наша страна! ;)п.п. И възможност за доставка на двигател по ваш избор.

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена , че в упоменатите цени влиза и монтаж от наша страна! ;)п.п. И възможност за доставка на двигател по ваш избор.

Колега ти уби рибата!Щом намеря пари ти си моя човек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Люда е продаден цял.Честито на пича и да се похвали как е с 212к.с. под капака ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...