Jump to content
I_V_O

ФУТБОЛЕН ОТБОР ХОНДА - СОФИЯ

Recommended Posts

Ми то така само си приказваме дайте един списък да направим ;) ай аз съм първи 1.reddek

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само в понеделник да не е, че имам друго дерби тогава ;)1.reddek2.Орлин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

1.reddek2.Орлин 3.Ivu4.I_V_OВсеки следващ 100%-тов , да се "МОНТИРА" в списъка ;)

Редактирано от I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.reddek2.Орлин3.Ivu4.I_V_O5.rusen4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евалата момци,радвам се че пак ще има организация дано се съберем още тази седмица!1.reddek2.Орлин3.Ivu4.I_V_O5.rusen4e 6.bObChU

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каде без мене бе мишки :) 1.reddek2.Орлин3.Ivu4.I_V_O5.rusen4e 6.bObChU7.najami

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде още малкооо , айдееее.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.reddek2.Орлин3.Ivu4.I_V_O5.rusen4e6.bObChU7.najami 8. WaveMastaaГледам познати имена, викам да мина да се поразтъпчем малко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WaveMastaa е , как да не минеш :) То ще е грехота просто ... А "ma4o" , къде се губи...??????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, аз бих се включил на драго сърце, но все още не казвате мястото на срещата, за да преценя дали мога да стигна до там! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хора, аз бих се включил на драго сърце, но все още не казвате мястото на срещата, за да преценя дали мога да стигна до там! :)

Върни се към началните страници на темата , там има доста подробно обеснение :D Да не се впускаме пак в дългото писане :) Редактирано от I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Копнах от едно мое доста старо мнение :) -----> Спортен комплекс "Мир и Дружба" - АКАДЕМИКА. Намира се - от картинг писта ДУНЕВ , посока ст.град веднага след пистата 1-вата пряка в ляво посока техничесия и веднага пак 1-вата пряка в ляво и излизате на паркинга на терените Те се виждат след , като завиете след ДУНЕВ в ляво от лявата ви страна се падат терените на които ще играеме. МОМЦИ , ТАМ СИ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ТРАДИЦИЯТА ОК ???

Редактирано от I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Al_Capone , Ела ни ти Елааа нииииии , корите са задължиелни да знаеш :):)

Бе да ти кажа имам един комплект останал ми от хокея на лед с тия кори ли да дойда??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копнах от едно мое доста старо мнение :) -----> Спортен комплекс "Мир и Дружба" - АКАДЕМИКА. Намира се - от картинг писта ДУНЕВ , посока ст.град веднага след пистата 1-вата пряка в ляво посока техничесия и веднага пак 1-вата пряка в ляво и излизате на паркинга на терените Те се виждат след , като завиете след ДУНЕВ в ляво от лявата ви страна се падат терените на които ще играеме. МОМЦИ , ТАМ СИ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ТРАДИЦИЯТА ОК ???

Ясно колега! Мерси за инфото! Лошото е, че прочетох в началните страници час - 21.30ч и ми стана зле :D Градския транспорт спира да работи по тва време а ние тепърва ще почваме :D Няма как да се прибирам после!Живот и здраве тука до 1 месец ако си регна колата ще ви стана титуляр! :) До тогава само ще се надъхвам! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копнах от едно мое доста старо мнение :) -----> Спортен комплекс "Мир и Дружба" - АКАДЕМИКА. Намира се - от картинг писта ДУНЕВ , посока ст.град веднага след пистата 1-вата пряка в ляво посока техничесия и веднага пак 1-вата пряка в ляво и излизате на паркинга на терените Те се виждат след , като завиете след ДУНЕВ в ляво от лявата ви страна се падат терените на които ще играеме. МОМЦИ , ТАМ СИ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ТРАДИЦИЯТА ОК ???

За мен е ОК.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Копнах от едно мое доста старо мнение :) -----> Спортен комплекс "Мир и Дружба" - АКАДЕМИКА. Намира се - от картинг писта ДУНЕВ , посока ст.град веднага след пистата 1-вата пряка в ляво посока техничесия и веднага пак 1-вата пряка в ляво и излизате на паркинга на терените Те се виждат след , като завиете след ДУНЕВ в ляво от лявата ви страна се падат терените на които ще играеме. МОМЦИ , ТАМ СИ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ТРАДИЦИЯТА ОК ???

Ясно колега! Мерси за инфото! Лошото е, че прочетох в началните страници час - 21.30ч и ми стана зле ;) Градския транспорт спира да работи по тва време а ние тепърва ще почваме :rolleyes: Няма как да се прибирам после!Живот и здраве тука до 1 месец ако си регна колата ще ви стана титуляр! ;) До тогава само ще се надъхвам! ;)
Колега, ако си някъде в района дружба - слатина, и искаш да идваш, нямам проблеми да идвам да те забирам от някъде и след тва да те връщам ;) П.П. Градският транспорт е до 11:15 ;) Редактирано от WaveMastaa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако си някъде в района дружба - слатина, и искаш да идваш, нямам проблеми да идвам да те забирам от някъде и след тва да те връщам ;) П.П. Градският транспорт е до 11:15 :)

Сори за многото ОФФ ;) Благодаря WaveMastaa за предложението, но съм в Нови Искър, и доколкото знам последната ми маршрутка за тук е в 21.30ч (има вероятност и да се лъжа) :):D П.П. Даже незнам, каде е тва Дружба?! ;) Може пък да ми е близо?! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ти е никак близо колега,можеш да погледнеш в maps-a!алооооо хората нещо не може да се съберем къде са титулярите????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци, утре в девет и половина ли ще се сбираме ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ-НЕ-НЕ , Изобщо не става дума още за час или ден , просто нещо не сме достатачно хора :P Искам да се съберем на 100% другото е лесно :whistle: Просто ако нямаме бройка и изпуснем 1 или 2 ходения , губиме запазения час и ден .... За това искам 1-во хората да уточним !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво стана с титулярите,хайде малко раздвижване пролет е :):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ikurtev бройте ме и мен

1.reddek2.Орлин3.Ivu4.I_V_O5.rusen4e6.bObChU7.najami8. WaveMastaa9. ikurtev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 човека пак сме на пангара :lol: Ако искате да запзвам пък , ще си играеме , колкото се събереме :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен няма да се цепя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

АйдееееееееееееееСбрахме се легендарните десет......Иво, казвай ден и час да идваме да потичкаме малко, че покрай тая зима яко съм се омързеливил!1.reddek2.Орлин3.Ivu4.I_V_O5.rusen4e6.bObChU7.najami8. WaveMastaa9. ikurtev 10. ANDRESHKO

Редактирано от WaveMastaa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета още от преди да се знае часа и деня искам да кажа че на мен лично петък вечер и събота са дните в който няма да мога да ходя всеки път за всеки останал ден от седмицата съм там на 100%. Сега е времето всеки да каже дали има претенции или няма. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

То и да има някой претенции , съобразяваме се със свободните дни за терена :D Смисъл , трябва да си изберем от дните и часа които ни предлагат... днес или утре най късно , пускам варянтите и да решим ;)

Редактирано от I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде без мене бре хакери ?!?! И аз съм в отбора,опорната греда :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли място за един куц кон или вече сте се събрали ?Да има кой да проваля играта:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.reddek2.Орлин3.Ivu4.I_V_O5.rusen4e6.bObChU7.najami8. WaveMastaa9. ikurtev10. ANDRESHKO 11.AIDS_LOLLIPOP :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

1.reddek2.Орлин3.Ivu4.I_V_O5.rusen4e6.bObChU7.najami8. WaveMastaa9. ikurtev10. ANDRESHKO 11.AIDS_LOLLIPOP 12. Dilqn_MItev13. ichoАйде бе, мисля, че се сбрахме достатъчно магарета, Иво, чакаме да кажеш ден и час и да видим кои ще останат и кои не :dry:

Редактирано от WaveMastaa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май пак сме в застой, адаш кво става часове ли няма? :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаша нещо се запиля :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се съберете :worthy: и аз съм на линия ;) всеки ден след 20ч ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за забавянето :) Списъка оставали на 100% сигорен ??? Единствения свободен ден и час беше - ПЕТЪК 20:00ч. И съм го запазил , без краен срок :) Това значи , че всеки петък в 20:00ч. си е само и единствено за НАС :) Можем да поченем още от този ПЕТЪК ;) Да направим нов списък .... ( Мястото е обичайното ;) )1.I_V_O

Редактирано от I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.I_V_O2.Orlin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз за съжаление се контузих в понеделник и няма да мога за тоя петък, надявам се за следващия да съм на линия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.I_V_O2.Orlin 3.Ivu4.Dilqn_Mitev 5.Пешо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...