Jump to content
oslepius

Проблем със съединител Прелюд

Recommended Posts

Здравеите колеги, преди седмица Прелюда започна да придърпва при ниски оборотиособено при потегляне, двигателя бръмчи зле и на свободна оборотите паднаха до 500!!Спрях я и започнах да звъня на познатите ни сервизи, още не мога да се вредявсеки ме пита "какво и е?" - досега не знаех, ама днес открих че педала на съединителяе потънал до ламарината, няма мърдане...Кажете какво значи това, и ако трябва да сменям съединителзнаете ли колко струва тази операция??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прегледай си помпите на съеденителя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега ,най-вероятната причина на проблема ти е горната помпа на съединителя.Погледни в малкото казанче дали имаш спирачна течност и ако НЕ си поръчваш от БУЛТРАКО-ХОНДА ремонтен комплект за помпата който струва 88 лв. сменяш, обезвъздушаваш и си ОК. Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега виж първо дали няма течове от помпите.Помпата на педала попринцип протича вътре, наведи се към педалите и виж дали е умаслено.После провери и другата на съединителя.Махни и маншона и ако е пълен с масло значи е заминала.Може и двете да са заминали- често срещан проблем при Accord & Prelude.И аз мисля като колегите че не е от съединителя, а е от помпите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...