Jump to content
alf

чистачки

Recommended Posts

Здравеите колеги имам малък проблкем с моторчето на чистачките сега кто е по студено замръзва и не ми работят чистачките и като се згре малко почват да работят.Ако някои се е сбласквал с пдобен проблем нека сподели.............. А забравих става дума за Honda Civic Англичанка... Благодаря предварително.....................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имах подобен проблем до преди една седмица. При мен не беше моторчето, а рамената на чистачките бяха хванали малко ръжда. Свалих щипките, повдигнах пластмасата и напръсках обилно с WD40 и сега всичко е наред. Сигурен съм че и при теб е това, ако беше моторчето нямаше и да ти тръгнат изобщо. Пробвай ако искаш и виж дали ще има резултат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм имал такъв проблем, ама според мен както казва dani13 ще има ефект. Ако ти се занимава може да свалиш всичко и да го почистиш и смажеш както трябва :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти и от мен. Аз преди около 1 година имах подобен проблем, в краина сметка се оказа че в моторчето е влезнала вода и мръсотия(това доведе до изгаряне на предпазен бушон, на които са огледалата, чистачките и предните стъкла).След почистването работи по добре, но накрая го смених.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...